Staruszek wywijał maczetą na placu zabaw

Image

Policjanci zatrzymali 81- letniego mieszkańca Tarnobrzega, który przyszedł na plac zabaw z maczetą, groził dzieciom i jednej z matek. Mężczyźnie nie spodobało się, że chłopcy grali w piłkę i hałasowali. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Prokurator zastosował wobec mężczyzny m.in. policyjny dozór, zakaz zbliżania i kontaktowania się z pokrzywdzonymi.

Zgłoszenie o starszym mężczyźnie, który na plac zabaw wszedł z maczetą, policjanci otrzymali w poniedziałek po godz. 18. Dyżurny tarnobrzeskiej jednostki we wskazane miejsce natychmiast wysłał policyjny patrol.

Mundurowi zatrzymali mężczyznę i ustalili poszkodowane osoby. Sprawcą okazał się 81- letni mieszkaniec osiedla Serbinów. Mężczyzna był trzeźwy.

Z ustaleń świadków wynikało, że senior przyszedł z maczetą na plac zabaw i wykrzykiwał groźby pod adresem chłopców, którzy grali w piłkę. Agresja seniora i trzymany w ręku przedmiot spowodowały, że dzieci przestały się bawić i wybiegły z placu zabaw. Jedna z matek, widząc całe zdarzenie o pomoc poprosiła policjantów. Wówczas 81-latek, zaczął do niej krzyczeć, machając w jej kierunku maczetą. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie poniósł obrażeń. Po całym zajściu mężczyzna schował maczetę do zaparkowanego auta.

Policjanci zabezpieczyli niebezpieczne narzędzie, a mężczyzna trafił do policyjnej izby zatrzymań.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 81-latkowi dwóch zarzutów popełnionych przestępstw. Prokurator Rejonowy w Tarnobrzegu zastosował wobec podejrzanego środki zapobiegawcze w postaci dozoru Policji, zakazu zbliżania się do pokrzywdzonych, zakazu zbliżania się do placu zabaw i boiska przy ul. Matejki w Tarnobrzegu oraz zakazu kontaktowania się z pokrzywdzonymi.

Teraz o dalszym losie 81-latka zdecyduje sąd.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Stal

co Nas jakis dziadek psychol z pod tarnobrzeskiej wsi

~wsiok ze wsi

Nie pochwalam zachowania dziadka, ale teraz jest tak, że głupie rodzice puszczą głupie bachory pod blok i dla nich problem z głowy, tymczasem gnoje drą ryje latając po podwórku jakby je kto ze skóry obdzierał żywcem, uwagi nie wolno zwrócić, bo zaraz do rodzica leci.

~Apolityczny

Dziadkowi puściły nerwy , źle zrobił ale po części go rozumiem, bachory są strasznie rozwydrzone a mamuśki broń Boże upomnieć ze latorośl drze jadę jakby pierwszy raz widziało plac zabaw

~Pain

Wyborca PiS który z każdej strony słyszy ty jesteś ok ale ten lub tamten to jest inny, to wróg, to Niemiec, to Rosjanin, to lewak, to niekatolik, to homo, to ktoś kto jest warty twojej pogardy nienawidź go.

~jhdf3

~nowa Masz racje dzieci teraz robią co chcą, tylko że były na placu zabaw, który przeznaczony jest do zabawy. Teraz to starym ludziom odbija, myślą że są "królami" osiedla i przeszkadza im każdy kto obok nich przejdzie. A dzieci to jednak dzieci, nie chcę mi się wierzyć że ty jak byłaś mała to nie bawiłaś się na świeżym powietrzu z przyjaciółmi. umiech

e2rds

Tak po prawdzie, te głąby "~ he he.." i "~Mieszkaniec" tego wieku nie dożyją co ten wywijający maczetą bo przyroda sama o to zadba, ale mentalność tego starca do nich pasuje.

e2rds

~ he he.., a ja myślałem, że chodzi o tego rżącego głąba "~ he he..", ale pomyślałem, on za głupi, maczety nie potrafi trzymać i wtedy przyszedł mi na myśl ten "~Mieszkaniec' - pseudointeligent, a raczej "krzywy niemyty kikuci łeb" który może chciał swoje frustracje w ten sposób wyładować, bo w nocy gnębią go koszmarne sny, a w dzień dzieciaki na placu zabaw nie dają spać.

~Zomo

Może to jakiś milicjant na cywila przyszedł spozniony rozgonić kobiety spod znaku błyskawicy

~nowa

Dzieci są teraz "świętymi krowami" , rodzice je hodują , a nie wychowują i dlatego tak jest. Znam bardzo podobny przypadek w Stalowej Woli, tyle tylko że jeszcze nikomu nie stała się krzywda-ani dzieciom , ani osobie która jest męczona przez podobny obiekt w okolicy bloku. PORAŻKA !!!! Jestem za tym mężczyzną !!!

~Mieszkaniec

Erddes ty niezrównoważony gamoniu powinni cię odizolować

~KURWA

TO WSZYSTKO PRZEZ TĄ JEBANĄ SZCZEPIONKĘ

~ he he..

Amon ty nieuku.....do książek i uczyć sie......gamoniu.

~Aamon

To PIS-owi już jeden głos odpadnie, bo ubezwłasnowolnienie pewne...

~Dino

@allo, jedno dugiego nie wyklucza umiech

~ he he..

a ja juz myślałem że chodzi o naszego.....erdeeska. wszak ma sie za lokalnego kozaka...umiech))

maszynista

ORMO dzialalo na placu zabaw ,tylko ze powinni miec palki a nie maczety .Przeciez ORMO dziala wspolnie z policja wiec nie moga go ukarac.

~verso

może to jakiś czeczen,czy też inne licho

~Stalowiak

Portal o Stalowej Woli a piszecie o Tarnobrzegu? Może jeszcze coś ciekawego zadziało się w Kozienicach, albo Pruszczu Gdańskim. Ludzie!

~Allo

Dino te kamizelki i ten styl to w prowadzili starzy ubecy i ormowcy których w tbg jak mrówek

~Majka

Jakie poszkodowane osoby co za artykuł jeden bełkot a dziadka na komisariat jakby nie mogli spisać na miejscu chory kraj

~Sbcd

Pewnie emeryturka marna to na stare lata, dom opieki sobie załatwił.

~Dino

Te dziadki w kamizelkach z kieszonkami, ślepo zapatrzone w kaczyńskiego powinny być pod specjalnym nadzorem.