Ukraiński TIR w rowie. Pierwsze zdarzenie drogowe na nowej obwodnicy.

Image

Obwodnica Stalowej Woli i Niska dopuszczona jest do użytku od 15 maja br. Środowe zdarzenie jest pierwszym tego typu na nowej drodze.

Około godziny 16:00, Drogą Krajową numer 77, jechał w stronę Niska TIR marki DAF. Samochód był na rejestracji ukraińskiej i kierowany był przez obywatela Ukrainy. Przewoził kilkanaście ton płytek ceramicznych. Kierowca z niewiadomych przyczyn zjechał z jezdni, „ześliznął się” kołami z kamienistego pobocza i wylądował w rowie. Ciężarówka przewróciła się na bok. Zdarzenie miało miejsce na wysokości Galerii Handlowej VIVO!

Kierujący pojazdem obywatel Ukrainy z kabiny kierowcy wyszedł o własnych siłach. Na miejsce przyjechała straż pożarna i policja. Mężczyzna nie doznał uszczerbku na zdrowiu. Ruch odbywał się jednym pasem. Nie było konieczności zamykania drogi.

Przewiń do komentarzy
Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
e2rds

~babcia, flaczki to zostawiam tobie babciu, bo rybką to byś się udławiła z powodu ości.

e2rds

~buhahaaa,
23 Września 2020 17:55:20
~buhahaaa
byłem tu byłem tam-całe g.wno w koszu mam. I tak to wszystko robak na robaku.

~buhahaaa

Po tych frykasach rybnych e2... nie wychodzi z łazienki ......

~babcia

erdeesku a może ci flaczki zrobić???? Nie rozdawaj takich pyszności , tyle trudu cie kosztowało złapanie tych okazów rybich.

e2rds

~he hee, no widzisz rżący, tobie tylko flaki z ryb zostały. Smacznego.

~he hee

u erdeeska wielka biba, nałapał płotek i karasi , narobił "bitek" a z łbów i ogonów galaretka jeszcze. Uczta na całego.

~munieco

to piaskownica nie pobocze za chwile zacznie sie zapadac asfalt

e2rds

~no comment, widzisz gamoniu, to już stare i niemodne, teraz bierze się ocet i jak się takie gamonie w ten sposób odzywają, to się ich marynuje, tak, że znów na "użytecznego idiotę" wyszedłeś. No ale taki gamoń mógł o tym nie wiedzieć.

~hwwd

beznadziejni to jestescie wszyscy wy co pi....licie takie bzdury na temat tej drogi.

~Joa

No niestety ale ta droga jest beznadziejna

~no comment

erdeesku nie zapomnij wziąć mydełka z sobą...umiech)))

~Miejscowy

Cos się tutaj namnoźylo tych znawcow tematu budowy drog,,Tomek ,Tomasz,Tom ,,,,o i jeszcze wybitny znawca budowy drog Jan ,ktory twierdzi ,ze natychmiast po zdarzeniu na temat obwodnicy wypowiedzieli sie fachowcy.Nawet nie pytam jacy to fachowcy ,bo sobie wyobrazam ! Ludzie ,to nie ekspresowka czy autostrada tylko zwykla droga lokalna ! Jeden kierowca popelnil bląd a juz cale stado baranow dywaguje nad jakoscia drogi .Jest zrobiona w standarcie drogi lokalnej i trzeba sie z tym pogodzic !

e2rds

~no comment, nie "~no comment" ty nie jesteś inteligent, tylko pseudointeligent, a to wielka różnica. A jeśli chodzi o wychodzenie to zaraz wybieram się na ryby.

~no comment

erdees z tego co widze to ty tu wychodzisz za tego ....mniejsza o to , poniewaz w kazdym widzisz inteligenta.

e2rds

~brawo, ciekawy jestem, czy pamiętasz kiedy straciłeś status "Inteligenta" i w jakich okolicznościach, jak przyjdzie czas to ci przypomnę.

e2rds

~brawo, a jeszcze jedno, nie jąkaj się z nerwów i nie musisz powtarzać swojego wpisu i tak to bełkot urzędnika, znanego wazeliniarza, stalowowolskiego Palca i Sznura.

e2rds

~brawo, gdybyś nie był tym słynnym pseudointeligentem to nawet pyska byś nie otwierał do emeryta. To ty jesteś tym głąbem i tym "użytecznym idiotą " na tym portalu. Więc głąbie, ja nie kwestionuję tej obwodnicy bo ona jest potrzebna i podoba mi się, natomiast kwestionuję wynurzenia takiego głąba jak ty, piszącego o czteropasmowej obwodnicy i drogach serwisowych, który ma pojęcie w tej materii tyle co świnia o gwiazdach. Dlatego głąbie czytaj uważnie co dziadek pisze i później pysk otwieraj z sensem.

~brawo

Stalowa Wola ma najlepszą obwodnicę w Polsce i wszyscy Polacy nam tej obwodnicy zazdroszczą. A ten emeryt e2rds, robi na tym portalu za największego idiotę w naszym mieście. On wszędzie widzi jakiegoś inteligenta a nie rozumie , że piszą tu tysiące sympatyków prawicy.

~brawo

Stalowa Wola ma najlepszą obwodnicę w Polsce i wszyscy Polacy nam tej obwodnicy zazdroszczą. A ten emeryt e2rds, robi na tym portalu za największego idiotę w naszym mieście. On wszędzie widzi jakiegoś inteligenta a nie rozumie , że piszą tu tysiące sympatyków prawicy.

e2rds

~no comment, dopiekło, jak tam ta twoja czteropasmowa obwodnica, będziesz ją zwężał o te cztery metry gamoniu pseudointeligencie, mógł bym cię inaczej nazwać, ale może kiedy indziej. Nawet tak obwodnica jest potrzebna, ale taki gamoń już nie. Pozdrawiam.

~witek

a te płytki ceramiczne, co przewoził, to chyba wytłukł...

~no comment

Proponuje erdeesa na bramkowego obwodnicy..

Kodziarze...tylko rowem

~Tom

Zapisy do kolejki dla inwestorów z całego świata obowiązują. Zapisywać się, bo na obwodnicach będzie tłok i niebezpiecznie.

~Tom

Zapisy do kolejki dla inwestorów z całego świata obowiązują. Zapisywać się, bo na obwodnicach będzie tłok i niebezpiecznie.

~Tomasz

Zalecanie "rozwiązanie " dla Piotra. Jak samo czytanie rodzi w Tobie taką agresję - wyłącz się z czytania. .

~piotr

Jest ROZWIĄZANIE!!. dla tych wszystkich gamoni i obłudników którzy plują jadem na obwodnicę i będą hejtować wszystko. słuchajcie zakompleksione szKODniki nie jeździjcie tą drogą. Bedzie napewno spokojniej i bezpieczniej, jak by rządził wasz kononowicz(tusk) i tak by nie było niczego ......!!!

~Janusz

Pchają się na chama ci nowi inwestorzy, jeden przez drugiego i efekty są.

~Tomek

No to teraz będą przybywać inwestorzy do miasta obwodnicami ze wszystkich stron świata. Aby tylko nie wpadali do rowów.

~Marek

no comment tomek , coś się trolu tak późno uaktywnił? Czajnik się z rana zespół ? W urzędzie pracę się zaczyna trochę wcześniej niż o 9 smiech2

~no comment

Marus....tobie tylko skok na glowke z mostu do Sanu.
Ostal...biedaku.