Na DW 871 przeprowadzono eksperyment procesowy

Image

W czwartek na drodze wojewódzkiej numer 871, w miejscu gdzie 3 lipca br. doszło do makabrycznego wypadku, w którym zginęło małżeństwo z powiatu niżańskiego, przeprowadzany był eksperyment procesowy z udziałem prokuratury, biegłych oraz policji.

Utrudnienia drogowe związane z tym eksperymentem miały wystartować o 12:00, jednak służby rozpoczęły pracę godzinę później. Od zajazdu Sezam w Stalowej Woli aż do Jamnicy ruch był zamknięty prawie do godz. 17:00. Policjanci kierowali na objazdy od Stalowej Woli do miejscowości Bojanów oraz od Jamnicy na Kotową Wolę.

Przypomnijmy: Małżeństwo z Przędzela zginęło w sobotę 3 lipca. Wypadek przeżył tylko ich 2,5- letni syn Sebastian. Wypadek spowodował mieszkaniec Gminy Grębów, który jadąc Audi S7 pod wpływem alkoholu, wyprzedzając na podwójnej ciągłej zderzył się z prawidłowo jadącym Audi A4. Sprawca został tymczasowo aresztowany. Małżeństwo osierociło trzech chłopców.
Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~EDI

WYMIAR NIESPRAWIEDLIWOŚCI BRONI SWOJEJ WOLNOŚCI ZA NASZE PODATKI ŻYJĄ GAGATTKI!!!!
A MY WAM NA ZAWSZE I WSZĘDZIE MÓWIMY I MÓWIĆ BĘDZIEMY BASTA KASTA BUDŻETOWA CO NA NASZYM GARNUSZKU ŻERUJE I SIĘ DOBRZE CHOWA!!!

~Czytelniczka

Chwilę po wypadku ktoś napisał że szmaciarz ma kontakty i nie posiedzi ani jednego dnia. Wszystko się zgadza. Taki syf nie ma prawa istnieć. To jest odpad społeczny. Jak prokurator moze spać spokojnie? To już ewidentnie jest ta sama kategoria co sprawca. Wiadomo że zatrą dowody, próbki krwi zagona albo powiedzą że pomylili n apoczqtku i j dnak był trzezwy. Prawko jednak miał tylko zapomniał z domu i ogólnie to kierowca tamtego samochodu był winny bo jechal. h*j ze prawidłowo swoim pasem, ale po co w ogóle jechał. Jeśli ci ... -nie nazwę rodziny tego h*ja ani prokuratora, adwokata ani sędzi który na to zezwolił ludźmi bo to jest syf- mają rodziny to jak mogą spojrzeć w oczy swoim dzieciom, bliskim? Wypuścili kogoś kto może kolejnym razem zabić ich rodzinę. Ja bym takiego tatusia/mamusi znać nie chciała i wstydziła się do końca życia. A sąsiedzi proponuję żeby przestali używać toalety tylko pudełko i graffiti na drzwi prokuratora i tych innych troli.

~do martan

Już żeście po Ozecie przypilnowali oj jakie tu groźby były co to byście nie zrobili. I co? Gówniarz chodzi sobie wolno i się śmieje z takich jak wy internetowych napinaczy. Jedyne co możecie to popluc że złości w monitor i pomachać łapkami niestety.

~marian

pilnujmy sprawy!!!!!!!!!!! bo tam będą pięknie mieszać.....sk.........syny je.....ne,

~wacek dziura

zgineło dwoje ludzi=Kara Śmierci dla pijaka

~nick

jak zwykle pomiary bo pijak zabil i trzeba go oczyscic rodzice chca ukrecic sprawe to samo bylo na energetykow synus zabil tatus ukrecil sprawe i gnojek sie cieszy wolnoscia zenada

~Wypad

I nie można było tego zrobić w innych godzinach tylko po 15.Nóż się w kieszeni otwiera.

~TERI

MONDRE BIEGLE GŁOWY WZIĘŁY WSWOJE RĘCE BEDZIE DOBRZE DLA OBU STRON ?

~Tiguan

Nie przyznaje się do winy bo był nawalony i nie pamięta sprawa jest prosta dalej znajomi załatwią

Rock1

Kris35 jak to po co ten cały proces zamykania dróg i badanie od podstaw całego zajścia - wypadku.?Żaden biegły i prokurator nie był świadkiem całego zdarzenia więc teraz ci od obliczania (biegli) będą rozpatrywać, domniemywać jak jechał ten który spowodował wypadek i jak jechał ten który nie przeżył wypadku. Kierujący który był pod wpływem jakiejś substancji i spowodował wypadek nie przyznaje się do winy. Zmarły który jechał nic nie może. Więc jaki morał tego zamykania drogi? Taki że ktoś usilnie będzie domagał się jak najlżejszej kary dzięki,, prawom fizyki ''.

~kris35

Czy wynikiem tych ''prac'' był jakiś owoc ? Bo jeżeli nie to po co ten debilny artykuł? Sytuacja jest symetryczna a więc lustrzana . Tj. z jednej strony długa prosta i z przeciwnej to samo. Wtedy wpada do łba szaleństwo. A w połączeniu z chuliganami drogowymi to tragedia gotowa.