Kolizja na skrzyżowaniu obok USC i Szkoły Muzycznej

Image

Zdarzenie miało miejsce w czwartek 15 lipca br. około godziny 16:30 na skrzyżowaniu ulic Narutowicza i ks. Skoczyńskiego, w okolicy USC. Powodem kolizji było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, samochodem marki Peugeot 2008, ulicą ks. Skoczyńskiego jechała kobieta. W tym samym czasie na skrzyżowanie wjechał Fiat Tipo. Nie ustępując pierwszeństwa przejazdu, wjechał w prawidłowo jadący jednokierunkową ulicą samochód. Peugeot wskutek uderzenia uderzył w słupek ze znakami drogowymi. Oba pojazdy poruszały się na lokalnych numerach rejestracyjnych.

Na miejsce przyjechała policja, straż pożarna- jako że z aut wyciekły płyny eksploatacyjne. Te zostały zneutralizowane sorbentem. Skrzyżowanie zamknięto na czas prowadzenia czynności policyjnych. Kobieta biorąca udział w kolizji źle się poczuła. Wezwano więc Zespół Ratownictwa Medycznego. Na szczęście obrażenia nie były poważne.

Przewiń do komentarzy

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~xxx

do Andrzej ; i to nosi imię CWANIACTWO. Do Stalowej jeszcze nie doszło.

daniell

do " siwy" - takie dzisiaj produkują auta - nie trzeba dużej prędkości aby plastiki tak się rozpieprzyly - obecnie czy to sprzęt AGD, TV czy samochody mają tą samą żywotność

daniell

do " siwy" - takie dzisiaj produkują auta - nie trzeba dużej prędkości aby plastiki tak się rozpieprzyly

~Andrzej

W Warszawie wszystkie spółki podległe samorządowi zatrudniają byłych ministrów i posłów z PO. Hipokryzja totalnej opozycji sięga zenitu. Prezes Czajki, baron PO zarabia 39 tysi miesięcznie i nie ma nawet średniego wykształcenia.

~Erikson

Janusze ze STW, stoi ktoś na pasach, chce przejść przez pasy, zatrzymywać się i ustępować pierwszeństwa pieszym. To naprawdę nic trudnego. Do Vivo czy to strefy na felgi pracować zdażycie, także użyć swoich móżdżków i zatrzymywać się.

~płaceWymagam

olo, będzie Citko potrzebował kasę a PiS mu w naszym mieście pomoże właśnie zatrudniając go. Na jakiej podstawie go zatrudniają ? dlaczego media propisowskie staloffkaNIET o tym nie pisze ? czyżby bali się utraty dofinansowania za zdjęcia Lucusia na imprezach ?

~lucek

jak mozna tak jezdzic,to dobrze ze kobieta jechala wolno,gdybys trafil na mnie to by cie skrobali z USC

~chop

Baby, do garów!

~olo

Jak poinformowały WP SportoweFakty Jarosław Niezgoda, były piłkarz Legii Warszawa, powiadomił prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa przez Marka Citkę. Były agent piłkarski może zostać oskarżony o sfałszowanie podpisu piłkarza.

~Zosia

Kierowca z Fiata nie był pijany jechał powali nie zauważył samochodu ludzie zastanówcie się co piszecie jak nie znacie sytuacji . Byłam świadkiem wydarzenia

~verso

imbecyl

~Redachtór

Trzeżwi, i co tu powiedzieć?

~niezalogowany

Ciekawe czy spłacone czy jeszcze raty?

~:-)

ukarać tego pijaka z fiata

~zenek

Tak się kończy gdy się ignoruje znak stopu.

~siwy

to jaka predkoscia jechały te auta ze tak porozpieprzane