Robert Nowak zrezygnował z funkcji dyrektora MOSIR

Image

W lipcu 2015 roku Robert Nowak wygrał konkurs na stanowisko dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli. Po kilku latach zrezygnował z pracy.

Prezydent Lucjusz Nadbereżny, podczas nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej, uroczyście pożegnał odchodzącego ze stanowiska Roberta Nowaka.

- Chciałbym publicznie bardzo serdecznie podziękować panu dyrektorowi za naprawdę wielki wkład pracy w to, jak zmienił się sport i rekreacja w Stalowej Woli. Od połowy 2015 roku pan dyrektor nadzorował i prowadził bardzo dużo inwestycji, które zmieniły ośrodek nie tylko przy ulicy Hutniczej, ale również w mieście. Tak krótko przypomnę, że to budowa pierwszego boiska ze sztuczną nawierzchnią, później wsparcie i nadzorowanie projektu PCPN, ale również cała termomodernizacja obiektów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, dużo elementów wewnętrznych, no i to ostatnie zadanie, niełatwe, dotyczące parkingów, odwodnienia i przebudowy sieci podziemnych- mówi Lucjusz Nadbereżny.

Włodarz miasta podkreślił, że dyrektor Robert Nowak wprowadził różne autorskie projekty, programy sportowe, które dobrze się przyjęły. Prezydent wymienił program „Rybka”, który dotyczy nauki pływania. Życząc dalszych sukcesów w życiu zawodowym odchodzącemu dyrektorowi Lucjusz Nadbereżny wręczył mu prezent w postaci obrazu autorstwa Anny Lesiczki, który ma przypominać mu o pracy w Stalowej Woli i pamiątkowy grawer.

Jak podkreślił Robert Nowak jego odejście nastąpiło za porozumieniem stron. Decyzję tę podjął w związku ze zmianą planów rodzinnych i ze zmianą miejsca zamieszkania. Rozstanie nastąpiło w zgodzie.

- Zostawiam MOSiR, tak jak pan prezydent wspomniał, po ostatnim remoncie parkingów i kanalizacji, za który państwu radnym bardzo serdecznie dziękuję. Pozostaje jeszcze kilka tematów do załatwienia, ale mam nadzieję, że moi następcy staną na wysokości zadania i że także im ta praca będzie sprawiała tyle radości, co i mnie- mówi Robert Nowak.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Hahahaha

Ale pierdoły.Ciekawe o co tam naprawdę chodzi Oj bardzo ciekawie musialo się tam zrobiç

~Jdbd

Chciałbym aby pensje rosły, żeby ludzi było stać na benzynę.

~Darek

Tatusiu przecież ja nic nie umie robic

~loko

Jak poinformowały WP SportoweFakty Jarosław Niezgoda, były piłkarz Legii Warszawa, powiadomił prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa przez Marka Citkę. Były agent piłkarski może zostać oskarżony o sfałszowanie podpisu piłkarza.

~Obserwator

Fajnie, fajnie.. tylko tych drzew, które są na obrazie.. już dawno nie ma :/

~Lol

Mnie się wydaje że będzie Nowak za Nowaka ;)

~Tato

Darek syneczku staraj się o tą posadę

~Loo

Daddu dziadzie , motłoch to pis popiera. To co robicie obraża inteligencję człowieka.

~Staś

Taaak, sport i rekreacja faktycznie się zmieniła przez ostatnie 6 lat. Jedno i drugie sięgnęło dna. Myślę, że nastepca Nowaka zostanie... Nowak.

~kibic

Ścierwo pisowskie masz na myśli zapewne ty poniżej.

~Dadd

Motłoch skończył już komentować? No to skoro takie talenty managerskie mamy, składać wszyscy papiery w konkursie na dyrektora MOSIRu

~Pinokio

Tonic- to wszystko jest,, sukcesem " p. Nowaka, że brak wyników i rozbicie sekcji na MOSiRze . To jedno a drugie to,, sukcesy" prezydenta LN który go powołał na dyrektora. W CV Nowaka będzie dyrektor a nie kierownik gospodarczy hali w Krośniewicach

~TRC

A może problem tkwi w zaangażowaniu niektórych osób ?

~fc kolo kolo

Tonic, a jak pływał Motyl w czasie gdy Nowak przejmował mosir? - wygrywał ligę podkarpacką. Warto się zastanowić , co się pisze ...

~Tonic

Motyl pływa słabiutko, tak źle nigdy nie było,. Wysiłki trenerów nie pomagają w osiąganiu sukcesów. Sadzę że Dyr. Nowak dobrze zrobił i zaorał tego słabego matyla. Więcej pieniędzy w kasie miasta pozostaje na inne cele. .

~fc kolo kolo

Dziękujemy Panu Dyrektorowi Nowakowi ( a przy okazji jego promotorowi- prezydentowi LN) za zaoranie sekcji Judo, Motyl dzieci, sekcji bokserskiej . Pamiętamy

~Qwerty

To sprawa za ciepłej wody i braku obiecanych wyborów miss mokrej podkoszulki.

~luli

Tak!!!! Na stanowisko Damiana Marczaka!!!! Damian, Damian, Damian!!! Jest coś do unicestwienia dla Ciebie. Mieszkańcy nie zapomną jak położyłeś koszykówkę. NIGDY!

~Alik

Kolejna suwerenna decyzja sterowana z Nowogrodzkiej? smiech2

~dudek

Pan Nowak to kolejny mieszkaniec który stwierdził ze tu sie nie da zyć.

~MSW

Niektórzy Dyrektorzy sami odchodzą...., ciekawe kiedy z Mopsu Dyrektor sam odejdzie... ?

~Hucu

Teraz pozostaje tylko obsadzić to stanowisko Marczakiem i z tego obiektu nie pozostanie przysłowiową cegła.

~Malkontent

Ale basen z trampoliną na lato zamykają...

~Er3ds

Same "mądre" komentarze, dzięki nim widać na co stać klakieriw totalnej opozycji.

~Popkołn

Karuzela rozwesela smiech2
Obłazek kiczowaty, baj de łej smiech2 smiech2 smiech2 smiech2

~Podatnik

Nie ma co basen jak basen ale i tak wolę pojechać za Stalową w naszym jeszcze pachnie PRL farba nie pomaga .

~Adam

Zwłąszcza basen mamy zajefajny... szmelc mozna sie zabic na tych płytach, mamy duze miasto a jezdzimy na baseny gdzie indziej zamiast to rozkrecic i trzepac kase na tym

~Aneta

Czy ja wiem... przeciez to miasto dalo kase na parkingi i unia, na remonty,,, to jakia zasluga... ktos mi wyjansi jesli sie myle?