Kamikadze Paintball Stalowa Wola: Nowe pole Paintballowe zaprasza!

Materiał zewnętrzny Image

Zapraszamy na nowe pole paintballowe znajdujące się obok lotniska w Turbi!

Pole znajduje się w dawnej odkrywce piasku. Dysponujemy zróżnicowanym poligonem, pełnym pagórków, okopów oraz ogromnym fortem. Oferujemy zróżnicowane scenariusze. Death mach, walka o flagę (ctf), obrona fortu na czas, kontrola obszaru, zbieranie paczek po całym poligonie. Dysponujemy legendarnymi markerami marki Tippmann (Tippmann rental, Tippmann custom). Dostosowujemy się do naszych uczestników, możemy dojechać do Ciebie z całym sprzętem i zorganizować grę w wybranym przez Ciebie miejscu.

Pole jest świeżo zbudowane, regularnie je rozwijamy i rozbudowujemy.

Czym jest paintball?

Paintball jest grą zespołową polegającą na realizowaniu scenariuszy, w których zazwyczaj 2 drużyny walczą o realizowanie celów, np. przejęcie flagi lub wyznaczonego punku. Aby wyeliminować oponenta, należy trafić go kulką wypełnioną farbą.

Kto może zagrać w Paintball?

Paintball to jedna z najpopularniejszych rozrywek na wieczory kawalerskie oraz integracje firmowe. Jest też świetną formą spędzenia czasu dla całej rodziny, czy grupy znajomych.

Grupa musi składać się z co najmniej 8 osób.

W Paintball może zagrać każdy, kto ukończył 8 rok życia, po krótkim szkoleniu bez problemu poradzimy sobie z obsługą markerów.

Czy Paintball boli?

Oczywiście zdarzają się siniaki, jednak każdy z naszych uczestników otrzymuje wytrzymały mundur, maskę z podwójną szybką, afaratkę pełniącą funkcję ochraniacza na szyje i oznaczenia drużyn oraz rękawiczki taktyczne. Takie uzbrojenie ogranicza do minimum szansę wystąpienia siniaków.

Jak dojechać?

Spotykamy się na parkingu lotniska w Turbi. Stamtąd organizator zaprowadzi was na poligon.

Odwiedź naszą stronę na Facebooku!

https://www.facebook.com/KamikadzePaintballStalowaWola

Masz pytania? Dzwoń śmiało!

Tel. 661 381 100

Oferta Kamikadze Paintball Stalowa Wola:

Pakiet podstawowy: Marker + 200 kulek + mundur + maska + rękawiczki-70zł

Pakiet Rozszerzony: Marker + 500 kulek + mundur + maska + rękawiczki-100zł

Pakiet Premium: Marker + 500 kulek + mundur + maska + rękawiczki + kiełbaska z grilla + ognisko + strzelanie z łuku -130 zł

Dodatkowe 100 kulek-15 zł, przy wyborze pakietu premium zniżka na kulki 20%!!!

Każda gra rejestrowana jest przez doświadczonego kamerzystę, który uwieczni wasze zmagania na filmach pełnych akcji :D. Zdjęcia i filmy nie są dodatkowo płatne.

Przewiń do komentarzy
Komentarze

Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona