Jakie schodołazy można wybrać?

Image

Schodołazy to idealne rozwiązanie dla osób, które posiadają pewnego rodzaju dysfunkcję lub niepełnosprawność ruchową. Dzięki tego typu sprzętu bez problemu osoba niepełnosprawna będzie mogła przemieszczać się po nierównościach oraz pokonywać takie przeszkody architektoniczne jak schody, zjazdy, podjazdy lub innego tego typu wzniesienia. Wiele osób ceni sobie ten sprzęt za to, że jest bezproblemowy w użytkowaniu oraz bezawaryjny. Prostota użytkowania oraz kompaktowość to tylko kolejne zalety schodołazów.

Schodołazy, które nazywane są również transporterami schodowymi, posiadają dwa najbardziej popularne modele.

Schodołazy gąsienicowe.

Pierwszym takim modelem jest schodołaz gąsienicowy, który jak sama nazwa wskazuje, posiada zamontowany napęd gąsienicowy oraz podnośnik umożliwiający uniesienie osoby niepełnosprawnej.

Schodołaz kroczący

Drugim modelem jest schodołaz z kroczący który posiada w swoim montażu zestaw kół oraz akumulator, który pozwala na przemieszczanie się bez użycia dodatkowej siły mechanicznej po takich przeszkodach jak schody lub zniesienia.

Schodołazy nowe i używane.

W naszej ofercie znajdziesz nowe oraz używane schodołazy. Wszystkie modele dostępne naszej stronie pochodzą od renomowanych producentów, którzy od lat funkcjonują i sprzedają tego typu sprzęty na rynku. Odbiorcami schodołazów w są osoby prywatne, jaki placówki które zajmują się branżą medyczną. Schodołazy mają na celu podniesienie jakości życia osoby z dysfunkcją lub niepełnosprawnością ruchową tak, aby mogła cieszyć się spacerami nie zważając na przeszkody, jakie napotyka na drodze. Wiele miejsc publicznych i mieszkalnych nie posiadają odpowiednio przystosowanych wejść oraz wyjść dla osób z niepełnosprawnością ruchową.

Dlatego właśnie wiele osób decyduję się na zakup tego typu sprzętu by nie czuć ograniczeń i móc docierać każde wybrane przez ciebie miejsce. Nie zwlekaj i już dziś zacznij pokonywać bariery. Wybierz taki model schodołazu, który będzie odpowiadał twojemu zapotrzebowaniu.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =