Firmowe Volvo – wybierz niezawodną markę w ofercie leasingu

Image

Volvo to marka z dużymi tradycjami i renomą w świecie motoryzacji. Jej ogromny sukces to przede wszystkim zasługa jakości i niezawodności – od lat samochody wyjeżdżające z fabryk szwedzkiego producenta cechuje trwałość i bezpieczeństwo. Auta sprawdzają się zarówno w ramach użytku prywatnego, jak i firmowego. Planujesz rozbudowę floty pojazdów? Poznaj ofertę Volvo w mAuto i wybierz atrakcyjny model finansowania.

Volvo – nowoczesne samochody dla każdego

Wybór firmowego samochodu najczęściej podyktowany jest potrzebami przedsiębiorstwa. Nie każda firma musi posiadać samochody dostawcze – flota pojazdów osobowych także spełnia określone zadanie.

Firmowa osobówka może służyć np. handlowcom, którzy większość czasu spędzają w trasie. W takim przypadku warto postawić przede wszystkim na niezawodność – dziennie mogą oni pokonywać nawet do kilkuset kilometrów. Samochód powinien radzić sobie na różnych rodzajach nawierzchni, a dodatkowa przestrzeń w formie dużego bagażnika będzie stanowić dodatkowy atut. W tym przypadku idealnym wyborem zdają się być modele takie jak kombi oraz SUV-y.

Jednocześnie Volvo to również pojazdy reprezentacyjne. Samochody tej marki można zaliczyć w poczet aut luksusowych. Wyróżnia je przede wszystkim elegancja i jakość wykonania. Wysoki standard pozwala na komfortowe podróżowanie w każdych warunkach.

Firmowe Volvo – dlaczego warto?

Dlaczego warto skorzystać z możliwości sfinansowania firmowego Volvo w ramach oferty mAuto? Uwagę przykuwa przede wszystkim szeroka oferta dostępnych samochodów. W ramach umowy leasingowej lub najmu możesz nabyć m.in. modele Volvo S90, XC60, V90 i wiele innych.

Ponadto w ramach współpracy mAuto z marką Volvo, klienci zyskują także szereg dodatkowych udogodnień. Decydując się na takie rozwiązanie, możesz m.in. skorzystać ze wsparcia dedykowanych doradców marki.

Wybierz Volvo w atrakcyjnej ofercie leasingu

Chcąc skorzystać z oferty samochodów dostępnych w mAuto możesz wybrać spośród dwóch modeli finansowania – leasingu oraz najmu. W obydwu przypadkach dochodzi do zawarcia umowy między leasingodawcą a przedsiębiorcą. Długość trwania umowy będzie zależeć od wybranego modelu finansowania.

W ramach porozumienia zyskujesz możliwość korzystania z firmowego auta w zamian za dokonywanie regularnych opłat leasingowych. W przypadku leasingu koszt raty będzie zależeć od wartości samochodu, z kolei w przypadku najmu spłacasz jedynie jej utratę. W ramach umowy możesz korzystać także z dodatkowych udogodnień – pełnej obsługi serwisowej pojazdu, kompleksowej ochrony ubezpieczeniowej oraz dostępu do samochodu zastępczego.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =