Rodzinne seanse animacji „Elfinki” w kinach Helios!

Image

Sieć kin Helios zaprasza widzów na pozytywne seanse organizowane podczas najbliższego weekendu (10 i 11 lipca). „Elfinki” to wesołe kino dla najmłodszych – znajdą się w nim szalone przygody, humor, a także mądre przesłanie. To ciepła opowieść o tym, że życzliwość potrafi zmiękczyć nawet najbardziej zatwardziałe serca.

Przez ponad 200 lat Elfinki żyły pod ziemią, ukrywając się przed ludźmi. Jednak pewnego dnia elfinka Elfie, nie może już dłużej znieść ciasnoty i braku światła dziennego. Wraz z dwoma towarzyszami wychodzą na powierzchnię ziemi w poszukiwaniu czegoś nowego. Tam spotka ich wiele zabawnych przygód, a także nawiążą przyjaźń z wyjątkową osobą - cukiernikiem Theo. To wszystko przypomni Elfinkom o ich prawdziwym celu w życiu: pomaganiu innym.

Kasia Sienkiewicz z zespołu Kwiat Jabłoni, którą widzowie usłyszą w roli Elfie, mówi: – „Elfinki” to wesoła historia pełna dobrych emocji i dowcipu, mam więc nadzieję, że dzieci będą się bawić podczas filmu co najmniej tak dobrze, jak ja.

Na małych kinomanów przed każdym seansem czekać będą quizy i zagadki do rozwiązania!

Seanse odbędą się w sobotę i niedzielę o 10.30.

Helios zaprasza do zakupu biletów na pozytywne seanse tej animacji dla całej rodziny w kasach kin w całej Polsce oraz na stronie: www.helios.pl/elfinki. Na pokazy obowiązuje atrakcyjny cennik kina familijnego. Dokonując zakupu wcześniej, można wybrać najlepsze miejsca, a także - zaoszczędzić. Do zobaczenia na weekendowych seansach!

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =