PSS Społem sprzedaje Arkadię. Klub Labirynt w dalszym ciągu funkcjonuje!

Image

Powszechna Spółdzielnia Spożywców „Społem” sprzedaje budynek Arkadii. Do czasu znalezienia nabywcy, w jej podwojach będzie funkcjonował klub muzyczny „Labirynt”.

Nowe inwestycje

PSS Społem chce uruchomić projekt inwestycyjny związany z przebudową i modernizacją sklepu LUX, który mieści się przy ul. Okulickiego w Stalowej Woli. Będzie to kompleksowa zmiana, która na pewno zmieni oblicze tego supermarketu. Obiekt będzie odpowiadał potrzebom klientów. By móc zrealizować te plany trzeba będzie wydać 1,5 - 2 mln zł. W tej chwili Spółdzielnia Spożywców „Społem” proceduje proces inwestycyjny, przygotowuje pozwolenie na budowę.

Kolejna inwestycja dotyczy rozbudowy restauracji „Słoneczna”, mieszczącej się nieopodal Parku Miejskiego przy ul. Ks. Popiełuszki. Również i w tym przypadku PSS „Społem” posiada już projekt inwestycyjny, a wkrótce zostanie wydane pozwolenie na budowę.

Miniony rok był trudny dla handlu i restauratorów co związane było z sytuacją pandemiczną na świecie. Koronawirus spowodował, że lokale gastronomiczne PSS „Społem”, podobnie jak wszystkie inne w Polsce, były zamknięte. Poszukując środków na rozwój i nowe inwestycje podjęto decyzję o sprzedaży budynku Arkadii.

Klub „Labirynt” wciąż gra

To, że budynek Arkadii został wystawiony na sprzedaż nie oznacza, że klub „Labirynt” przestał funkcjonować. W lipcu planowanych jest kilka ciekawych koncertów. Więcej na ten temat można przeczytać na facebooku. W tym roku klub obchodzi 10- lecie istnienia, więc póki co warto odwiedzić go i posłuchać muzyki na żywo.

Sprzedażą Arkadii zajmuje się Biuro Nieruchomości „Domino”

Sprzedażą budynku Arkadii nadzoruje Biuro Nieruchomości „Domino”. Powierzchnia użytkowa to: 2 149,34 m2, w tym: parter i piętro: 1 478,43 m2, piwnice: 670,91 m2, taras i schody zewnętrzne: 225 m2. Istnieje możliwość rozbudowy obiektu o kolejne piętro. Nieruchomość została wystawiona w cenie wywoławczej 3,3 mln zł. Kwota ta jest do negocjacji.

Więcej informacji na temat sprzedaży można znaleźć TUTAJ.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
W tym artykule komentarze ukażą się po akceptacji moderatora.

~J 23

Do jzm - pomysł dobry (ryzyko lock-downów zawsze jest ale kiedyś się skończy). Może już dawno jest kupiec? Na restaurację trochę za duży lokal. ALe lokalizacja restauracji obom MDK świetna. Można łączyć imprezę w MDK z kolacją czy przyjęciem.

jzm

w takim fajnym miejscu sprzedaje pss budynek zamiast odtworzyć elegancką restaurację