Policyjne działania – „prędkość”

Image
Dzisiaj Policja prowadzi ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne pn. „Prędkość”. Mimo iż głównym celem działań jest egzekwowanie od kierujących pojazdami przestrzegania obowiązujących ograniczeń prędkości, policjanci będą zwracać uwagę na każde zachowanie niezgodne z prawem.

Umundurowany policjant w kamizelce odblaskowej stoi przy drodze i dokonuje pomiaru prędkości ręcznym miernikiem prędkości. Funkcjonariusze Policji, w ramach działań, prowadzą pomiary prędkości zarówno statycznie, jak i dynamicznie. Szczególną rolę mają policyjne grupy SPEED, których głównym zadaniem jest przeciwdziałanie niebezpiecznym zachowaniom na drodze, w tym nieprzestrzeganiu ograniczeń prędkości. Policjanci pełnią służbę z wykorzystaniem najnowszych pojazdów wyposażonych w wideorejestrator, a także dokonują pomiarów prędkości ręcznymi miernikami z rejestracją obrazu.

Działania mają charakter prewencyjny. Jednak kierowcy, którzy nie będą stosować się do ograniczeń prędkości, a szczególnie ci, którzy będą tę prędkość rażąco przekraczać, muszą liczyć się z konsekwencjami prawnymi.

Przypominamy, że główną przyczyną wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym, z winy kierujących, jest niedostosowanie prędkości do warunków ruchu. Niezgodne z prawem zachowania zagrażają nie tylko kierującym i ich pasażerom, ale również pozostałym uczestnikom ruchu drogowego, szczególnie tym niechronionym.

Apelujemy o przestrzeganie dozwolonych limitów prędkości, zwalnianie w miejscach, gdzie przepisy i zdrowy rozsądek wymagają szczególnej ostrożności. Taka wzmożona czujność niezbędna jest m.in. w okolicach przejść dla pieszych, przejazdów dla rowerzystów oraz skrzyżowań.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Ssss

Kara 30 lat bezwzględnego więzienia za jazdę pod wpływem alkoholu , 12 po spożyciu . Niech sieę boją

daniell

Tym odcinkiem / Stalowa - Jamnica / - nie tylko jeżdżą za szybko ale również bez prawa jazdy

~Judasz

Tak narzekacie na szczepionki , teorie spiskowe itp . To ja powiem jedna , zydzi sie zaszczepili wszyscy … wy sie nie szczepcie , zwolnijcie im kamienice , te w Rozwadowie czy Lezansku … Nie szczepcie sie …

~231 olo

Jakie miasto takie komentarze nic wiecznie nie pasuje moze warto wyjść z domu i coś zrobic bo od kompa czacha wam dymi

~@covid

A nad naszą wsią przeleciał meteoryt i sąsiadowi cegłówka na głowę spadła ,taki zbieg okoliczności

~Jerry F.

Głupio to brzmi: prędkość. A inne sprawy to nie? Dlatego ciągle ginie nas trzy razy więcej niż w innych krajach Unii. A tam 0,6 promila.

~Jerry F.

Głupio to brzmi: prędkość. A inne sprawy to nie? Dlatego ciągle ginie nas trzy razy więcej niż w innych krajach Unii. A tam 0,6 promila.

~Jerry F.

Głupio to brzmi: prędkość. A inne sprawy to nie? Dlatego ciągle ginie nas trzy razy więcej niż w innych krajach Unii. A tam 0,6 promila.

~Jerry F.

Głupio to brzmi: prędkość. A inne sprawy to nie? Dlatego ciągle ginie nas trzy razy więcej niż w innych krajach Unii. A tam 0,6 promila.

~Jerry F.

Głupio to brzmi: prędkość. A inne sprawy to nie? Dlatego ciągle ginie nas trzy razy więcej niż w innych krajach Unii. A tam 0,6 promila.

~Ssss

Wezcie się za drogę na jamnicę , bo tam jest dziki zachód . A nie z fotoradarem stoją cymbały na obwodnicy przed krzyżówką z brandwicką. Nieroby.

~Klops

Do wypad. Wlasnie PIS ma racje. U nas na intensywnej terapi od 28 dni nie ma nikogo z c19.Natomiast 10 osob z powiklaniami po igielkach. Radze Ci obodz sie.Powodzenia . To dopiero poczatek.

~irys

dzis jadac do Pysznicy jechalem od mostu z przepisowa predkoscia za mna byl mercedes ktory zaraz za mostem mnie wyprzedzil a pozniej BMW przy wyprzedzaniu wsciekle trabiac co za debile jezdza tymi samochodami a dopiero co byl wypadek zadnej refleksji

~1234

Rozumiem że trasa STALOWA WOLA - JAMNICA, będzie pod ścisłym nadzorem.

~pis

Kopiuję, żeby nie zginęło (kopiujcie do swoich notatek):

Najnowsze dane CDC VAERS pokazują, że zgłoszone obrażenia przekraczają 400 000 po szczepionkach przeciw COVID. Dane VAERS opublikowane dzisiaj przez CDC wykazały łącznie 441 931 zgłoszeń zdarzeń niepożądanych we wszystkich grupach wiekowych po szczepionkach COVID, w tym 6985 zgonów i 34 065 poważnych obrażeń w okresie od 14 grudnia 2020 r. do 25 czerwca 2021 r.

Opublikowane dzisiaj dane pokazują, że między 14 grudnia 2020 r. a 25 czerwca 2021 r. do VAERS zgłoszono łącznie 411 931 zdarzeń niepożądanych , w tym 6985 zgonów — wzrost o 872 zgony w porównaniu z poprzednim tygodniem. Było 34 065 raportów o poważnych obrażeniach, o 2825 więcej niż w zeszłym tygodniu.

Dane z tego tygodnia dla dzieci w wieku od 12 do 17 lat pokazują:

Łącznie 12 674 zdarzeń niepożądanych, w tym

720 oceniono jako poważne, a 13 zgłoszono zgony wśród dzieci w wieku od 12 do 17 lat.

1792 doniesienia o anafilaksji wśród 12-17-latków, przy czym 99% przypadków przypisano szczepionce Pfizera , 1,2% Moderna i 0,2% (lub cztery przypadki) J&J .

300 doniesień o zapaleniu mięśnia sercowego i zapaleniu osierdzia (zapalenie serca), z których 296 przypisano szczepionce Pfizer COVID.

52 doniesienia o zaburzeniach krzepnięcia krwi, 51 przypisano firmie Pfizer i 1 przypisano Modernie .

Łączne dane VAERS z tego tygodnia, od 14 grudnia 2020 r. do 25 czerwca 2021 r., dla wszystkich grup wiekowych pokazują:

21% zgonów było związanych z zaburzeniami serca.
51% zmarłych stanowili mężczyźni,
45% stanowiły kobiety, a pozostałe zgłoszenia zgonów nie zawierały płci zmarłego.

Średni wiek zgonu było 74.3. Na dzień 18 czerwca 2337 kobiet w ciąży zgłosiło zdarzenia niepożądane związane ze szczepionkami przeciw COVID, w tym 791 doniesień o poronieniu lub przedwczesnym porodzie

~covid

Jedna śmierć to tragedia, milion – to statystyka (Józef Stalin)

Z ostatniej chwili:
- śmierć chłopca z Michigan - zmarł 3 dni po szczepieniu
- śmierć 17-latka z Winnicy
- mężczyzna zmarł 4 godziny po szczepieniu
- 13-latek zmarł kilka dni po szczepieniu
- śmierć żołnierza (23 lata) 3 dni po szczepieniu
- śmierć 18-latki po podaniu preparatu AstraZeneca

oko press: 3,744 osób zaszczepionych zmarło na COVID

Szacuje się, że do kwietnia 1121 zmarło po szczepieniu.

Nikt nie bada, czy pacjent ma przeciwwskazania do szczepienia. Masz się zaszczepić albo zapłacisz karę. Jeśli pójdziesz do piachu - dla rządu to stalinowska statystyka.

~jasio

a ten milicyjant dlaczego nima karabina zeby strzylac prosto w łep tylko straszy 4 celownikami

~Wypad

PiS. Chronić to trzeba społeczeństwo przed takimi kretynami jak ty.

~pis

Trzeba zebrać wszystkie głośne przypadki śmierci po szczepionkach w 1 miejsce. Jak ktoś dysponuje wolnym czasem, to zadanie dla niego. Musimy ochronić ludność przed skutkami śmiercionek.

~Valezy

Takie marnowanie potencjału zasobów ludzkich formacji? To kto w tym czasie waruje pod schodkami i domem karakona? Kto sypie konfetti i miga światełkami na powitanie tłuściocha?