Wyniki matur w Powiecie Stalowowolskim

Image
Średnia w liceach 90,33 proc. wyższa od średniej krajowej, a w technikach 63,31 proc., czyli na podobnym poziomie jak w kraju. Tak uczniowie zdali egzamin maturalny w szkołach, dla których organem prowadzącym jest Powiat Stalowowolski.

– Te wyniki bardzo mnie cieszą. Trzeba zaznaczyć, że dla maturzystów był to bardzo trudny rok. Nauka przez większość roku szkolnego odbywała się w trybie zdalnym, mimo tego tak uczniowie, jak i nauczyciele doskonale sobie poradzili w tej nowej rzeczywistości. Gratuluję wszystkim, którzy zdali ten najważniejszy w życiu egzamin, a tym którzy będą mieć poprawkę w sierpniu życzę powodzenia – mówi Janusz Zarzeczny, starosta stalowowolski.

Wyniki w poszczególnych placówkach i typach szkół poniżej w tabeli
Obrazek

W przypadku Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego w Stalowej Woli, dla którego miasto jest organem prowadzącym, zdawalność wyniosła 92,7%. Do matury przystąpiło 220 uczniów SLO.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Gość7

A gdzie Staszic?

~ja 2

@Gość - nie. Nie odbywały się. Nie były kontrolowane, a twój "bombelek" nie zdał, bo trudno mu było wstać i się zalogować.

Wódz

Mm SLO to Samorządowe Liceum Ogólnokształcące

~MmMm

~Barbara trzeba najpierw odróżnić SLO (Społeczne Liceum Ogólnokształcące) od ZSO (Zespół Szkół Ogólnokształcących)... Wyniki matur są na stronie CKU...

~Soja

No i elegancko

Slaw

Pewnie wyglądały podobnie jak w podstawówkach to i widać efekty na egzaminach. Porażka i zero krytycyzmu ze strony nauczycieli.

~Gość

Tak się zastanawiam, czy w CEZ i ZS3 odbywały się lekcje zdalne? Czy dyrekcja kontrolowała jak wyglądają takie lekcje? Wyniki tych szkół też cieszą pana starostę?

Slaw

No w tym roku nie zdać matury to naprawde wyczyn albo totalna głupota.

~Ppp

A jakie wyniki w katoliku?