Sygnał Czytelnika: Brud, smród i dziadostwo

Image

Oburzony Czytelnik przysłał nam dziś zdjęcia jednego z przystanków na rogu ulic Orzeszkowej i Kwiatkowskiego. Wokół tego miejsca znaleźliśmy mnóstwo śmieci.

Trudno wyliczyć co znajduje się przy tym przystanku komunikacji miejskiej, ale na pewno są to śmieci różnego kalibru. Oczywiście nie ulega wątpliwości, że bałagan jest dziełem ludzi, być może czekających na przyjazd autobusu lub organizujących tam sobie popijawy, o czym bez wątpienia świadczą butelki po napojach wyskokowych.

Zaśmiecanie własnego miasta jest u nas najwyraźniej sportem narodowym, niemniej jednak, jak zwrócił uwagę Czytelnik, miejsce to prosi się aż o posprzątanie. Sprawę zgłosiliśmy do Miejskiego Zakładu Komunalnego i jak nas zapewniono, teren zostanie wysprzątany jeszcze dzisiaj.

Znacie jeszcze takie miejsca w Stalowej Woli? Piszcie w komentarzach.

Przewiń do komentarzy

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Wypad

Stefan. Najbardziej to wali z twojej japy od lizania tyłków obecnej władzy.

~Sejwhat

No syf straszny! Tylko gdzie się podziały kosze na śmieci?

~stefan

Ten pseudo sygnalista, to niech swój smród w swoim mieszkaniu posprząta bo takiego syfu nikt w mieszkaniu nie ma jak on. Znam takiego jenego co jak wyjdzie na miasto wszędzie smród czuje a jak ja wejdę do jego zaśmierdziałej nory w której siedzi to 5 minut nie można wytrzymać. Nasze miasto to najczyściejsze miasto w Polsce bo jesteśmy najbardziej nowoczesnym miastem w Polsce. Obecnie nasze miasto jest w rewitalizacji więc jest jak jest.

~obserwator

Tam gdzie się buduje park zimnej wody, wystarczy wejść na skarpę od strony domków na Krzywej za garażami i spojrzeć w dół. Tam jest dramat, tyle śmieci. Czy uprzątnięcie tej skarpy odbędzie się w ramach budowy tego parku?

~jasio

to sie nadaje do muzeum

~taktak

Takim miejscem są granice administracyjne miasta. W całości. wszędzie są śmieci, szkła, pudełka po żarciu na wynos itp.

~Edek

Siedlisko kmiotów z okolicznych wsi, smieci wyrzucają nawet z okien, widać to szczególnie po zimie jsk śnieg stopnieje