Chwila nieuwagi i auto spadło z jezdni

Image

To już nie pierwsze takie zdarzenie w tym miejscu. Ci, którzy często przyjeżdżają do Biedronki na rogu Okulickiego i Popiełuszki dobrze wiedzą, że wyjeżdżając z parkingu trzeba zakręcić w prawo. Ci, którzy się zagapią lub nie mają doświadczenia, mogą spaść z drogi…

I takiego pecha miał kierujący samochodem marki Citroën Xsara, który po zakupach w markecie wsiadł w swój samochód, a potem pojechał prosto z parkingu sklepu zamiast skierować się w prawo, w wyniku czego przednie koła jego wozu spadły w dół na chodnik przy ulicy Okulickiego, a tył zawiesił się na krawężniku. Mężczyzna jechał wolno, więc nie doszło ani do żadnej tragedii, ani do potrącenia pieszych na chodniku przy ulicy. Sam też nie doznał obrażeń. Samochód przestawiono „siłowo”. Wszystko dobrze się skończyło.

Jako, że w miejscu tym już nie pierwszy raz dochodziło do podobnych zdarzeń, przydałoby się wprowadzić proste zabezpieczenie zakrętu. Wystarczyłyby dwa słupki pomalowane na biało- czerwono, które stanowiłyby barierę ochronną widoczną z daleka. Z poziomu kierującego można nie zauważyć, że droga nagle się kończy, a zaczyna spadek.

Przewiń do komentarzyKomentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Kazik

Główno nie kierowca

~Kazik

Główno nie kierowca

~wopew

to kierowca rodem z programu "kryminalnaya rassija" z powazna kontuzja glowy - jak typ tamtedy wjezdza na droge to powinien byc skierowany na badania psychiatryczne w pierwszej kolejnosci - a pozniej na ewentualna kuracje..

~Ehhh

Pierwszy raz słyszę o takim przypadku w tym miejscu, ale fakt że dziwny jest ten wyjazd z tego parkingu, raz że tu faktycznie można zjechać jak się nie wie że tam jest spadek, a dwa że na końcu trzeba w zasadzie przez chodnik przejechać. No ale jakoś trzeba wyjechac skoro już się wjechało.

~Ryk 12

W tamtym tygodniu to 4 takie auta tak wisialy,cos jest na rzeczy

~Stalowiak

Tak to jest jak buraki raz na tydzien przyjeżdżają do miasta !!!

jacky108

To była kwestia czasu

~ram pam pam

jak sobota to tylko do Lidla, do Lidla bo promocje tam PARKING ram pam pam pam

~Thristno1

A miał karte "moja biedronka"?

~siwy

barierki zrobic i wsio

~abc

Tu powinien być ZAKAZ wyjazdu z tego parkingu jak mamy takich kierowców myślących. Tylko patrzeć jak wjedzie na wychodzących z BIEDRONKI.

Hario

Tam podczas jednego dnia potrafi spaść 3 auta w taki sposób smiech2 Jak się znajduje prawo jazdy w czipsach to tak się to kończy niestety