Chwila nieuwagi i auto spadło z jezdni

Image

To już nie pierwsze takie zdarzenie w tym miejscu. Ci, którzy często przyjeżdżają do Biedronki na rogu Okulickiego i Popiełuszki dobrze wiedzą, że wyjeżdżając z parkingu trzeba zakręcić w prawo. Ci, którzy się zagapią lub nie mają doświadczenia, mogą spaść z drogi…

I takiego pecha miał kierujący samochodem marki Citroën Xsara, który po zakupach w markecie wsiadł w swój samochód, a potem pojechał prosto z parkingu sklepu zamiast skierować się w prawo, w wyniku czego przednie koła jego wozu spadły w dół na chodnik przy ulicy Okulickiego, a tył zawiesił się na krawężniku. Mężczyzna jechał wolno, więc nie doszło ani do żadnej tragedii, ani do potrącenia pieszych na chodniku przy ulicy. Sam też nie doznał obrażeń. Samochód przestawiono „siłowo”. Wszystko dobrze się skończyło.

Jako, że w miejscu tym już nie pierwszy raz dochodziło do podobnych zdarzeń, przydałoby się wprowadzić proste zabezpieczenie zakrętu. Wystarczyłyby dwa słupki pomalowane na biało- czerwono, które stanowiłyby barierę ochronną widoczną z daleka. Z poziomu kierującego można nie zauważyć, że droga nagle się kończy, a zaczyna spadek.

Przewiń do komentarzyKomentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Mietek

Jakiś wielki umysł smiech2 Dobrze że trzymał bo by się do Loary stoczył

~ he he..

erdees to sobie może poszaleć.....taczkami po parku zdrojowym i zbierać szyszki. Podobno to jego ulubione zajecie w ...sanatorium.

~bob

gps go pokierował....

~oSzczep

Podobno kierowca chwilę temu się zaszczepił.

~Głośno

Jak nie ogarniasz gdzie idziesz, no to sorry...

~P Jaki

A gdzie jest barierka bo na oko różnica poziomów jest ponad 0,5m a tam leż chodzą ludzie. Oni też mogą spaść

~bl.

Żadnych eksttra zabezpieczeń - to piękne miejsce do eliminowania zza kierownicy ludzi, którzy nie powinni się tam znależć.

~gargamel

dobrze ze nie do biedronki wjechal

~gargamel

dobrze ze nie do biedronki wjechal

~Mieszkaniec

To przecież ten szczur erddesik taki sprytny jest

~gosc

a mowia ,ze stalowka to najlepsi drajwerzy

~DRON

ARCHITEKT TEGO CO TO ZAPROJEKTOWAŁ POWINIEN SIEDZIEĆ ZA GŁUPOTĘ.A KIEROWCY ZABRAĆ PRAWO JAZDY.TO TRZEBA PRZEPROJEKTOWAĆ ,BO TRAGEDIA GWARANTOWANA.TO TYLKO KWESTIA CZASU.

~ja prdle

yyyy... jest krawężnik, a z tego co wiem to krawężników nie robi sie w poprzek drogi czy wyjazdu. po za tym dalej są słupki z łańcuchami co tez nie zdarza sie w poprzek drogi. wiec nie rozumiem - na co gość liczył? kabaret normalnie. on na pewno był trzeźwy?

~buhahaaa

no nie trzeba być dobrze na bani albo takim mistrzem kierownicy jak erdees2 .Jego wyczyny na Chopina to hity ...umiech)))

speedee

nie no kur... nie widać.... trzeba być ślepym albo pijanym żeby tego nie widzieć..

~TomHayden

RST... i wszystko jasne.

~Misiek

Jakaś taka,

Jak nie umiesz jeździć to mks-y są dla takich. Nie wsiadaj za kółko bo komuś krzywdę zrobisz.

~Ola

A co Was to obchodzi ! Może tak chciał ? w końcu to chyba prywatna własność ten obiekt ! Po co kogoś pouczacie co ma zrobić ?

~jakastaka

Coś trzeba tam wymyślić, słupki czy coś ..jak ktoś sporadycznie tam jeździ może się tak zdarzyć bo po tej "ulicy" chodzą ludzie i można się pogubić. ... dziwna ta droga ... że ktoś to dopuścił z taką dziurą za malutkim krawężnikiem ....

~WERI

ŁADNE AUTKO

~Miodek

W punkt wopew, a tu stalowygamoń próbuje go jeszcze usprawiedliwiać że wolno jechał więc bezpiecznie . Cyrk smiech2 smiech2 smiech2

~ha ha

Jakie słupki i co ma poziom widoczności do tego zdarzenia... A może by tak ten pan włączył najpierw myślenie sobie a nie rozmowa przez telefon...

~szwagier

tego jesze nie reklamowali w biedroce

~Herflik

Kolejny kufa kretyn. Ktos normalny w tym pseudomiescie mieszka wogole?

~Adam

Kto to wymyślił powinien dostać nobla. Wyjście ze sklepu wprost pod jadące samochody. A może patrzył czy kogoś nie potrącić. Zaszczepić będzie widział z obu stron jednocześnie.

~Krasus

Odpowiada za to właściciel budynku. Podobnie jak za oznaczenia murku, który jest między wjazdem na parking Biedronki a magazynem sklepu Abra. W ciemnościach go ledwo widać. Tylko patrzeć gdy ktoś w niego wjedzie...

~jasio

gdyby zamknon oczy i dodal gazu toby dalej pojechal a tu taki wstyt

Saturn

Przecież wystarczy zjechać i jechać dalej hahahaha

Pepsi

Swoją drogą jakiś geniusz to projektował.

~kostuch

UWAGA! Nie musisz jechać za granicę. Możesz spędzić wakacje w Polsce.

Przerabiam zdjęcia na Instagrama. Ty leżysz na plaży na Bałtykiem (albo nad Sanem), a do mediów społecznościowych wstawiasz zdjęcie jak leżysz w egzotycznym kraju i popijasz drinki - Kuba, Meksyk, Zanzibar, Turcja, Egipt, cokolwiek jest teraz w modzie.

Gwarantuję wysoką jakość przeróbki. Nie będzie widać, że to fake.

Nie musisz się szczepić!!!

A jeśli chcesz jechać - dla siebie - to większość krajów wymaga po prostu testu PCR. Nikt nie może nikogo zmusić do przyjęcia śmiercionki. Nie ma takiego wymogu. Nie ryzykuj zakrzepicą ani zapaleniem mięśnia sercowego.