Ruszyły wakacyjne koncerty z cyklu „Dobre Granie Przy Fontannie”

Image

Przez 8 piątkowych wieczorów, na tarasie Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli, będą odbywać się ciekawe koncerty. Pierwszy z nich już za nami.

Jako pierwszy wystąpili: Martyna Puszka- Maziarz i Marcin Maziarz. Wielu artystów-amatorów ze Stalowej Woli zna ten małżeński duet za sprawą warsztatów muzycznych. W piątek 2 lipca można było usłyszeć dobrze znane i popularne utwory.

- Muzyka, to energia- krótko mówiąc. Bywa tak, że ona na scenie po prostu jest. Jak gramy, czujemy, że jesteśmy razem. Są sytuacje, gdzie chciałoby się żeby było to „coś”. Każdy kto gra, uprawia sztukę, wie doskonale, że są lepsze i gorsze dni. Staramy się z siebie dać 120%, ale to wiadomo, energia jest energią- mówił Marcin Maziarz.

Kolejny koncert już za tydzień. Na stalowowolską publiczność będzie czekać nowa, duchowa uczta. I tak przez całe wakacje. Pod chmurką, w niemal kameralnym gronie, będzie można czerpać z muzyki strawę duchową.

Cechą wspólną wszystkich koncertów jest łączność wszystkich wykonawców z naszym miastem, Stalową Wolą, bądź poprzez miejsce urodzenia, bądź przez prowadzoną tu działalność artystyczną i udział w projektach organizowanych przez Miejski Dom Kultury. W kolejnych tygodniach będzie zarówno poezja, szanty, funk, reagge, jazz, jak i muzyka elektroniczna i rockowa. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Przewiń do komentarzy
Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Witz

Ale piękny koncert, utalentowana para. Świetnie, że takie coś jest organizowane, uwielbiam takie kameralne wydarzenia i będę na kolejnym. Brawo!

~Jaś

~:-) idź i ty, będzie więcej jezyk

~:-)

tłum ludzi widzę