Centrum Aktywności Seniora ma swojego dyrektora

Image

Podczas czerwcowych obrad Rady Miejskiej podjęto decyzję o włączeniu Centrum Aktywności Seniora do grupy jednostek organizacyjnych Miasta Stalowa Wola. Prezydent Lucjusz Nadbereżny wręczył oficjalną nominację na stanowisko dyrektora CAS Bogusławie Latawiec.

Jak podkreślił prezydent do konkursu na dyrektora Centrum Aktywności Seniora przystąpiły 4 osoby.

- Myślę, że pani Bogna Latawiec jest doskonale znana w środowisku senioralnym w Stalowej Woli, przede wszystkim przez Uniwersytet Trzeciego Wieku, który od 2006 roku współtworzy. Posiada również kierunkowe wykształcenie, studia podyplomowe z zakresu zarządzania kulturą- mówił podczas sesji RM Lucjusz Nadbereżny.

Pierwszej szefowej CAS prezydent życzył powodzenia przy tworzeniu nowej jednostki miasta. Bogusława Latawiec podziękowała prezydentowi za okazane zaufanie.

- Chciałabym państwu podziękować i zapewnić, że będę wykonywać swoje obowiązki z należytą starannością. Myślę, że moje doświadczenie zawodowe, moja wiedza, jest na tyle duża, że pozwoli mi to dobrze działać na rzecz Centrum Aktywności Seniora i naszego miasta, Stalowej Woli. Chciałabym podziękować wszystkim, którzy mnie w tej decyzji wspierali, którzy pomagali nam w działalności chociażby Uniwersytetu Trzeciego Wieku, od samych jego podstaw, od samego początku. Chciałabym wierzyć mocno w to, że ja i ludzie, którzy będą ze mną współtworzyć tę nową instytucję, że udowodnimy, że decyzja o tej inwestycji była słuszna i że Centrum Aktywności Seniora przyczyni się do długiego, szczęśliwego i zdrowego życia naszych stalowowolskich seniorów- mówiła Bogna Latawiec, dyrektor CAS.

Więcej na temat Centrum Aktywności Seniora można przeczytać: TUTAJ.

Przewiń do komentarzy


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Pani

Gosciu.....kolko twoje nie musi miec dyrektora a kazda firma musi. Przyjdziesz to zobaczysz co to jest CAS i wtedy pomyslisz

~tam cenzura

Pani aspirant - formacja straciła w oczach ludzi cały szacunek. Wiem. Pisowcy powiedzą, że należy pałować, gazować, karać. Niestety. Trzeba być człowiekiem. Ktoś poszkodowany, pokrzywdzony, czasem bity czy znieważany idzie zgłosić sprawę na komendę. Już od dyżurki dowie się, że "po co tu przyszedł"? Potem trafia do "prowadzącego" a raczej kogoś do kogo trafi sprawa w niewiadomo jakiej przyszłości. Na tym etapie pewnie zrezygnuje. Jeśli jest na tyle mocny psychicznie to jeszcze z rok pociągnie sprawę. I tak się dowie, że umorzono. Poczyta plakaty wiszące na komendzie, wszystkie nieaktualne, posłucha nazwisk i numerów pesel, może ktoś do niego "zejdzie". Jak już zejdzie to na korytarzu wsród ludzi będzie musiał powiedzieć wszystko, łącznie ze swoimi danymi. Zapytajcie skąd tyle samobójstw? Może wystarczy udzielić pomocy. Po to ślubowaliście. WYSTARCZY BYĆ CZŁOWIEKIEM.

~nepoTYzm

wesołe dyrektory znowu mają się dobrze, bo mają prawo żyć i mieć zastępców

~wesołe

smutne - dlaczego smutne? Wszyscy kiedys umrzemy wiec nic dziwnego ze schorowany senior też....ale zdrowi mają prawo żyć i cieszyć się życiem dopóki jeszcze można......

~xxx

Nie to nie możliwe,że tak człowiek człowiekowi może być wrogiem. A co mi to przeszkadza ,że coś takiego powstaje i komuś się chce to prowadzić. Przykro mi czytać takie komentarze. Nic sam nie potrafi zrobić dla miasta ale rży jak koń. byle co zjadł. Teraz KWIATY IM PRZESZKADZAJĄ. NO DURNI... !!!!! CHORĄGIEWKI TEŻ?

~smutne

schorowani seniorzy umierają a nowi Dyrektorzy dobrze się mają

~Grześ

Wypracowany przez lata awans moje gratulacje Pan Sobieraj pani do pięt nie dorasta Ja się pytam co on tam robi ?????

zofia

do:dojna zmiana +...Nie należę do PIS-u,nie należałam ani nie jestem wyborcą tej partii...

~jan b.

Też b.sympatyczna Kobieta!

~stara babcia

Ludzie....w czym wam to przeszkadza? Jest bardzo duzo starszych ludzi samotnych ....dzieci mają daleko....wnuki dorosłe....takie wspolne spedzanie czasu to jest jak terapia, nie potrzeba zabiegów, pogada sie, zaprzyjazni, nauczy obslugi komputera, telefonu, jezyka obcego....podzieli sie swoimi talentami do wyszywania, gotowania, poezji, pospiewa biesiadnie, zrobi zdjecia i wysle dzieciom.....Dzięki Prezydentowi za wsparcie i zrozumienie.

~Zbigniew

Następny stołek prezydencki postawił zenada

~Zbigniew

Następny stołek prezydencki postawił zenada

~Zbigniew

Następny stołek prezydencki postawił zenada

jabar

to tam dyrektor potrzebny? Nie wystarczy jakiś specjalista czy inspektor?

~Gość

Centrum Aktywności Seniora to znaczy kółko seniorów? Tam potrzeba dyrektora? Już brakuje stanowisk do obsadzania swoimi.

~bhop

To jest sabotaż. Wydawać jak najwięcej na bzdety, potem naprawienie tego i zatrudnianie coraz nowych do administracji . Czy ktokolwiek rozumny kupowałby rzeczy zbyteczne za pożyczki? Po niszczonych z niezadowolenia rzeczy powstałych zabawek / utrudniono dostęp do tworzonych dzieł. Przy głównych ulicach na słupach oświetleniowych przymocowano donice z kwiatami, które trzeba podlewać samochodem z podnośnikiem. Jak szaleć to szaleć.

The_Saint

Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, że do CAS i Sokoła zostanie (lub już są) zatrudnionych 12 osób !!! Przyjmijmy jakiś nie za duży poziom wynagrodzenia i policzmy ile to wyniesie rocznie ...
Samo wynagrodzenie, a gdzie bieżące koszty utrzymania ?
Oj, pan płaci, pani płaci ...
A ludzi ubywa ...

~Hawaje

To co , myślisz że płezydęt montuje nam tu drugi Ciechocinek w centrum?

~VFSA

Ta instytucja z pewnością przysporzy dochodów do budżetu. Zadłużenie zniknie. Najbardziej cieszą się Ci schorowani seniorzy. którzy miesiącami czekają do lekarza specjalisty, a na rehabilitację nawet nie wyznaczają terminu /U Goli podają listopad, aby przyjść po wyznaczoną datę /. Ci cieszą się najbardziej, że jurne jeszcze koleżank imogą korzystać z tych atrakcji

~Malady

To jakim cudem się tam znalazła? Pytam bo w cuda nie wierzę. Czyżby pis zaczął zatrudniać ekspertów? smiech2

~@Malady

Nie nie jest związana z PiS-em

~oki

Pani Bogusława bez maseczki, brawo. A ci zamaskowani mężczyźni na zdjęciach to kto, bo trudno rozpoznać?

~dojna zmiana+

Pani Zofio pisowcy nie zapłacą za dwa takie same pochwalne komentarze.

~Frukacz

Kolejni dyrektorzy...

~Malady

Czy pani Bogna jest związana z pisem?

zofia

Gratulacje p.Bogusiu!Jakże trafny wybór!!!

zofia

Gratulacje p.Bogusiu!Jakże trafny wybór!!!