Ogłaszamy Wielki Konkurs z mega nagrodami!

Image

Wakacje to czas beztroskiej zabawy dla najmłodszych. Dlatego wraz z Brzezóvka - Kompleks Turystyczny przygotowaliśmy konkurs!!!

Gwarantowana zabawa, wypoczynek i relaks, bo atrakcji jest moc i oby czasu starczyło na skorzystanie z wszystkich! Ten konkurs jest wyjątkowy i mamy nadzieję, że spodoba się Wam! Pamiętamy z poprzednich konkursów, że czego jak czego, ale talentów naszym najmłodszym mieszkańcom absolutnie nie brakuje. Czekamy na dzieła! O co chodzi? Już mówimy.

Do zgarnięcia 2 podwójne wejściówki do kompleksu turystycznego Brzezóvka!!! Co trzeba zrobić by zgarnąć nagrodę ?? Prosimy najmłodszych o użycie swojej wyobraźni i zaprojektowanie (rysunek) maskotki portalu StaloweMiasto.pl!!! Zadanie nie jest łatwe, ale na pewno poradzicie sobie z tym bez problemów. Co to dla Was! My już jesteśmy podekscytowani i nie możemy doczekać się Waszych pomysłów. Zdjęcia prac prosimy o wklejanie w komentarzach pod postem na FB KLIKNIJ TUTAJ, do 14.07.2021 !!! Zwycięzców poinformujemy w wiadomości prywatnej!!!!

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =