Piknik na rozpoczęcie wakacji

Image

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, wraz z mieszkańcami osiedla Fabrycznego, zaprosili dzieciaki i dorosłych na wielki piknik z okazji rozpoczęcia wakacji. Było głośno, radośnie i bardzo wesoło. Takiej zabawy wszyscy od dawna nie mogli się doczekać.

Przez co najmniej rok trudno było się spotkać, a już o zorganizowaniu wspólnej zabawy nie mogło być mowy. W końcu się udało i było wyjątkowo fajnie. Chyba nie było dzieciaka, który nie doceniłby tego faktu.

„Rodzinny Piknik- wakacje na start!” zorganizowany został w ramach pracy ze społecznością lokalną. Tradycyjnie już odbył się na boisku szkolnym „Katolika”. O to by był udany i radosny, bo przecież po tym jak z powodu pandemii nie można było zorganizować tego typu spotkań, zadbali mieszkańcy osiedla, społeczność Klubu Wesoła Gromadka. I jak już bywa przy okazji tego typu pikników, nie zabrakło różnego rodzaju atrakcji. Przyjechali policjanci, strażacy z OSP Stalowa Wola, konkursy zorganizował lokalny Sanepid. Oczywiście odbyły się zawody sportowe z nagrodami, było strażackie studio tatuażu, gry i zabawy ruchowe. Kto chciał mógł dostać piękny malunek na buźkę, zjeść watę cukrową, przekąsić kiełbaskę z grilla, zabrać do domu baloniki. Wolontariusze ze Stowarzyszenia Centrum Aktywności Społecznej Spectrum przygotowali koło fortuny z nagrodami. Był konkurs na króla strzelców, a także mecz towarzyski w Dwa ognie.

Wakacje rozpoczęte z przytupem i radością. Po takim przywitaniu na pewno będą udane i szczęśliwe!

Przewiń do komentarzy
Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~turysta

Dlaczego ja nic o tej wspaniałej imprezie nic nie wiedziałem bo bym tam cały dzień spędził w tak miłej atmosferze. Czy w przyszłości jak organizujecie takie imprezy nie powinno się więcej tak wspaniałej imprezy promować aby wszyscy mieszkańcy naszego miasta mogli się tam zabawić.

~Myszor

Ogłoszenia były w szkołach w przedszkolach a jeśli chodzi o strój to byłoi bardzo wygodnie bo sam chciałem nikt mnie nie zmuszał ale dzięki fajnie że ktoś pisze o mnie pozdrawiam

~Myszor

Ogłoszenia były w szkołach w przedszkolach a jeśli chodzi o strój to byłoi bardzo wygodnie bo sam chciałem nikt mnie nie zmuszał ale dzięki fajnie że ktoś pisze o mnie pozdrawiam

~Do ~ mniam

Widac ze zadowolił byś sie byle czym

~Gosc

Wydziabany szon

~L37

Oj Pani strażak z tatuażami ehhh czemu nie mam 25lat ..swoją droga nie widziałem nigdzie żeby taki piknik był organizowany .

Frodko

No pewnie piknik. Wariant Delta coraz bliżej. Cieszcie się bo niedługo będziemy plakac

~Ewa

Bardzo fajnie tylko dlaczego brak ogłoszeń. Jest na Osiedlu Fabrycznym takie miejsce co się kiedyś nazywało Ogródkiem Jordanowskim tętniło życiem a teraz zapomniany teren przez Pana Prezydenta a miało tam być tak pięknie. To tak dla przypomnienia wybory jeszcze będą, tablice która stoi pasowałoby wymienić.

~jasio

dlaczego ta pani w czarnym ma takie oszpecone rece i jeszcze sie tym chwali

~mniam

ech, alez ta strazaczka sliczna...

~jos

to strazacy robili piknik czy OSL

~P Jaki

Jak zwykle. Informacja o jakiejś imprezie zawsze po fakcie. Eh Co za miasto

~Kmt

Fajnie po fakcie się dowiedzieć że coś takiego było, dziesięcioro dzieci na krzyż nikt o tym nie wiedział, obsługi więcej jak ludzi

~Hiszpanka

Już coś hejterom SPS i totalnej opozycji nie pasuje.
A sami co zrobili?

piket

Współczuję osobie w przebraniu tego owada. A właścicielom proponuję ubrać ten kożuch i paradować w ten gorąc samemu. Ale piniądz widać ważniejszy niż zdrowy rozsądek.

~Tygrees

Jakie kuzwa miasto to i taki piknik