Plakaty i obrazy w ramie. Nowoczesność na ścianie.

Image

Stylowe wnętrze, zwyczajny pokój dziecięcy, salon, sypialnia, przedpokój, biuro, w którym przychodzi nam spędzać każdego dnia wiele czasu… A może inne pomieszczenie, w którym na co dzień przebywamy? Co zrobić, gdy potrzebujemy czegoś w naszym otoczeniu, czegoś naprawdę w naszym stylu? Co zrobić, gdy szukamy ozdoby na ścianę, ale takiej, która będzie się nam podobać?

Masz wyobraźnię? Masz więc już projekt w głowie

Obrazy, które zdobią, które działają na wyobraźnię, nie muszą być tradycyjnymi malunkami wykonanymi przez artystę malarza pędzlem i farbami. W dzisiejszych czasach coraz częściej poszukujemy własnego stylu i własnej formy graficznej. Odpowiedzią na nasze potrzeby są na przykład plakaty w ramach, swoistego rodzaju obrazy, które dobierzemy do własnych potrzeb.

Ale nie tylko. Na rynku wiele jest możliwości. Oferta jest przeróżna, choć trzeba pamiętać o kilku co najmniej czynnikach, które sprawią, że zamówione przez nas nasze indywidualne dzieła, będą naprawdę dobrej jakości i dokładnie takie, o jakie nam chodziło. Tutaj ograniczać powinna nas jedynie nasza wyobraźnia. Po zajrzeniu w czeluści Internetu najlepiej zdecydować się na solidną firmę. Plakat, obraz w ramie, zindywizualizowaną tapetę możemy zamówić na https://www.photowall.pl/plakaty. Chodzi o to, żeby wybrać coś, co naprawdę nam się spodoba. Można więc wykreować własny świat w ramie lub wybrać coś z gotowej już oferty. Mogą to też być zdjęcia, bo przecież fotografujemy świat i uwieczniamy na nośnikach własne emocje, spotkania, chwile zwyczajne i niezwyczajne, podpatrujemy pociągi, autobusy, samochody, ale i przyrodę, która nas otacza. Wokół pełno budynków, czasem zapomnianych i zamkniętych w ramionach przyrody. A gdyby tak te wyjątkowe chwile przenieść w ramy i osadzić na ścianach? To jest możliwe, ba, nawet w zasięgu ręki.

Dzieła sztuki na naszych ścianach?

Dlaczego by nie? To też jest możliwe. Gdy ty nie możesz pojechać w świat śladami artystów, ten świat może przecież przyjechać do ciebie. Twoja wrażliwość może podążyć za twoimi potrzebami. W biurze czy salonie potrzebujesz otoczyć się kulturą i sztuką? Proszę bardzo. Potrzebujesz dopasować do wnętrza odpowiedni obraz, który będzie tworzył jedną harmonię z twoim światem? To też jest banalnie proste.

Pamiętaj, że w ciągu dnia kilkaset razy twój wzrok ucieka na ścianę, a wówczas napotykać może na niej to, co będzie ci się podobać. I to ty właśnie możesz wybrać to, na co chciałbyś patrzeć.

Dobór odpowiedniej tematyki może być niezwykle różny. Przecież każdy z nas jest inny, ma inną wrażliwość i inne potrzeby. I to właśnie świat obrazów w ramie daje możliwość stworzenia harmonijnego świata wokół nas. W końcu w pomieszczeniach spędzamy większość życia. Dla jednym obraz powinien być przygodą, dla innych polem do wyobraźni, dla jeszcze innych podróżą w przeszłość. Oprócz tego ma być ozdobą i tworzyć z wnętrzami domów, mieszkań, biur, zakładów pracy spójną całość. Wie o tym każdy, kto w progi swojego biura zaprasza klientów, z którymi negocjuje, rozmawia i ustala zasady współpracy, wie o tym każda osoba, która po pracy usiądzie w domowym fotelu i relaksując się będzie z podziwem spoglądać na własne ściany.

Ramy- bardzo ważna część piękna

Obraz z ramą stanowić ma całość, ma być z nią kompatybilny, ma się z nią tak komponować, by nie tylko upiększać pokój poprzez pasowanie do mebli, koloru ścian, dywanu czy rolet, ale też ma nam się podobać i stylem łączyć się z naszymi preferencjami. Wybór ram nie jest trudny, gdy natrafimy na firmę, która ten wybór nam ułatwi chociażby poprzez sporą ofertę.

Jakie mogą być ramy? Bogate w zdobienia, szerokie i wąskie, ale też proste i minimalistyczne. Niezależnie od tego, czy preferujemy minimalizm, kolorowy kolaż, czy też styl vintage, Photowall pomoże Ci stworzyć obrazy w ramie, które kreują harmonijny nastrój w różnych pomieszczeniach, które chcesz dekorować. Na przykład w salonie można umieścić oprawione w ramę krajobrazy pasujące stylem do obrazów z motywami dzikiej przyrody znajdujących się w korytarzu – nada to wystrojowi spójność i będzie miłe dla oka, a oba pomieszczenia dodatkowo się wyróżnią. W biurze ramy mogą być bardziej „dostojne”, bogatsze w zdobienia, w pokoju dziecięcym- wesołe, radosne i dopasowane do wieku dziecka.

Różnorodność jest plusem, nie minusem i warto o tym pamiętać. Wybierz coś, co będzie pasować do ciebie i twoich wnętrz. Sam zdecyduj czy będą to rośliny i kwiatu, lasy, abstrakcja, sztuka współczesna, kolor zielony, desenie czy krajobrazy i widoki.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =