Wypadek na torze pumptracka.

Image

Miejsce gdzie można pojeździć na dece lub rowerem w Parku Zimnej Wody jeszcze nie jest dostępne do użytkowania, ale już młodzi ludzi z niego korzystają. To teren budowy. 17- latek, który postanowił wypróbować tor wskutek wypadku musiał zostać hospitalizowany.

Do zdarzenia doszło 28 czerwca 2021 roku.

- W niedzielę otrzymaliśmy zgłoszenie o 17- latku, który miał doznać urazu twarzy na terenie skateparku. Jak ustalono na terenie budowy doszło najprawdopodobniej do nieszczęśliwego wypadku, w wyniku którego chłopiec jadący na rowerze doznał urazu głowy i ręki. Sprawdzane jest czy do tego zdarzenia nie przyczyniły się osoby trzecie. Teren, na którym doszło zdarzenia był ogrodzony, z napisem „teren budowy, wstęp wzbroniony”- mówi oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli Małgorzata Kania.

Chłopak trafił do szpitala.

Podczas czerwcowej sesji Rady Miejskiej Prezydent Lucjusz Nadbereżny apelował do młodych ludzi.

- Już teraz pumptrack cieszy się dużym zainteresowaniem, bo codziennie jeździ tam kilkudziesięciu młodzieżowców, jednak apelujemy o to, aby poczekać na zakończenie tych prac, bo jest to jeszcze teren budowy. Apelujemy, by nie przechodzić przez siatkę. Będziemy chcieli ten etap budowy Parku Zimnej Wody zakończyć i oddać do użytkowania, aby nie było tam niebezpiecznych sytuacji. Pewnie nastąpi to pod koniec wakacji- mówił prezydent.


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
W tym artykule komentarze ukażą się po akceptacji moderatora.

~!!!

Rodzice powinni taki mandat zapłacić, że może w końcu zajęliby się wychowaniem dziecka, bo teraz dzieciakom i rodzicom się wydaje, że im wszystko wolno i nic ich nie może ograniczać.

~lol

Jak niżej, hopki się nie wypłaszczą, nawierzchnia wokół toru nie ulegnie zmianie, więc co za różnica?

~jasio

kto zgadnie , kto zapłaci odszkodowanie

~Moher

Co się zmieni jak ściągną siatkę? Czy hopki sie wypłaszczą, bo to one i brak umiejętności się pewnie przyczyniły do sytuacji że młodzieniec hamował facjatą. Może płezydęt wyjaśni co takiego cudownego w kwestii bezpieczeństwa się zmieni? Czekamy na te jego dyrdymały smiech2

~siwy

przyjdzie straz miejska to bedzie pilnowac

~Lucyferiusz

To już kolejny wypadek na terenie placu zabaw!! Niedawno urwało kciuka dziewczynce na nowo otwartej zjeżdżalni przy przedszkolu nr 11, ale media nic o tym nie piszą! Miasto od razu zdemontowało zjeżdżalnie.

~Liljana

Teren budowy, a zabezpieczony nie lepiej niż obwodnicy. Jacy budowlańcy, takie wypadki...

rodzynek

Za "młodego" , zawsze najlepsze zabawy były na budowie , he,he !

~huciak

Tytul powinen brzmiec -wypadek na budowie

~heryu

nadberezny apelowal na sesji rady ,ilu 17 latkow bylo na sesji hihi .Odpowiedz 0

~nikt

~heli jestem mieszkańcem Manhattanu i lądujące helikoptery wcale mi nie przeszkadzają !!!

~emerytka

Teren będzie oddany pod koniec wakacji-no to w sam raz.

~stw

To nawet pan płezydent wie , że jest łamane prawo na terenie budowy . Policja śpi ? Policji nie ma ? Już kapuję - poszli na emeryturę.

~heli

Helikopter będzie tam codziennie latał. Przyzwyczajcie się mieszkańcy Manhattanu.