Lasowiackie powitanie wakacji

Image

Lasowiacka brać z Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli wystąpiła podczas plenerowego koncertu na przywitanie wakacji.

W sobotę 26 czerwca na plenerowej scenie na Placu Piłsudskiego wystąpił Zespół Pieśni i Tańca Mali Lasowiacy. Ale to nie była jedyna atrakcja tego popołudnia i wieczoru. W pełnym składzie koncert dał też Zespół Pieśni i Tańca Lasowiacy im. Ignacego Wachowiaka. Można było podziwiać zarówno balet, kapelę, jak i chór.

Pochodzący z różnych regionów kraju obecny repertuar „Lasowiaków” uświadomił nam barwność i różnorodność polskiego folkloru.

Materiał video

Przewiń do komentarzy
Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~z internetu

A co nas czeka p[o wakacjach? Jeśli uznamy Czarnka za normę, to lepiej być nienormalny. On jest reliktem umysłowym sprzed wielu lat. Z maili,o których głośno ostatnio wynika, że gdy Czarnek pojawił się wokół Dudy to Morawiecki uważał, że jest on niebezpiecznym ekstremistą. Nie wiem jak mógł podpisać powołanie go na ministra. Widać tu słabość premiera, a sam Czarnek jest potrzebny Kaczyńskiemu, żeby przeprowadził kontrrewolucję i cofnął polską szkołę do średniowiecza. To pokazuje w jakim stanie jest Polska i dokąd zmierza. Także i z tego punktu widzenia, odebranie władzy PiS-owi to najważniejsze zadanie.

~A.

Brawo Siostra!!!