RST Karting: startuje pierwszy tor gokartowy w Stalowej Woli!

Image

Już w poniedziałek 28 czerwca o godz. 14:00 nastąpi otwarcie toru halowego RST Karting! My już przedpremierowo mieliśmy okazję zobaczyć gokarty w akcji! Tor robi wrażenie. Ale nie musicie nam wierzyć na słowo. Sami przyjdźcie i przekonajcie się. Takiego miejsca nie ma w okolicy!


Pierwszy tor gokartowy w Stalowej Woli!

Emocje i adrenalina… Jazda na gokartach daje to wszystko w dużych dawkach. Przedsmak tego wszystkiego poznali już niektórzy mieszkańcy naszego regionu, gdy 28 maja na parkingu Galerii Vivo, został otwarty pokazowy tor gokartowy. Cieszył się on dużym zainteresowaniem zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. A już 1 czerwca, przeżywał prawdziwe oblężenie.

- W dzień dziecka odwiedziło nas bardzo wiele ludzi. Około 200 osób było chętnych do jazdy. Niektórzy przejechali się po kilka razy. Dla dzieci była to niesamowita frajda. Myślę, że na tym torze będą jeszcze większe emocje, bo jest on dłuższy i bardziej wymagający- mówi Łukasz Skura z RST Karting.

Tor halowy zostanie oddany do użytku miesiąc po otwarciu toru pokazowego. Już od 28 czerwca będzie można pościgać się i przeżyć naprawdę fajną przygodę.

Hala kartingowa ma ok. 3000 m2 powierzchni i trasę długości ok. 400 m. Tor przeznaczony jest dla kierowców zaawansowanych, jak i dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę z kartingiem.


Kto może przejechać się gokartem?

Gokartami mogą jeździć zarówno dzieci, jak i dorośli. Minimalny wzrost kierowcy to 130 cm. Maksymalnie na torze może równocześnie ścigać się 10 osób. Każdy zasiadający za kółkiem musi mieć na głowie kask. Gokartami nie będą mogły jeździć osoby po spożyciu alkoholu. Bezpieczeństwo jest tu najważniejsze.

- Z gokartem poradzi sobie osoba, która nigdy nie prowadziła pojazdów mechanicznych. Zapewniam, że po naszym krótkim szkoleniu bez problemu będzie potrafiła poruszać się po torze. Już podczas pierwszego okrążenia, powoli, zapozna się z maszyną i z torem. Mieliśmy wiele przypadków, że na początku ktoś się bał, a później tak mu się spodobało, że chciał przejechać się kolejny raz- mówi Łukasz Marut z RST Karting.

Gokarty RST Karting jeżdżą na paliwie ekologicznym (o 90% mniej emisji spalin).


Kilka słów o gokartach

RST Karting posiada gokarty szwedzkiej firmy CAROLI 9 KM 270 cm3, które są przeznaczone dla osób dorosłych. Dzieci mogą jeździć gokartami CAROLI 5,5 KM 160 cm3. Wkrótce będzie można przejechać się również tandemem CAROLI Hammerhead Twin. Sprzęt więc jest profesjonalnie dobrany do wymagań i grup wiekowych.

- Jest możliwość wynajęcia toru na godziny. Wtedy zamykamy tor dla innych i jest on tylko i wyłącznie dostępny dla tych osób, które go sobie wynajmą. To samo dotyczy imprez firmowych, urodzin, wieczorów panieńskich, wieczorów kawalerskich. Możliwości jest bardzo dużo. Oczywiście mamy także dostępny catering. Mamy taką zaprzyjaźnioną firmę „Bar Domowa Kuchnia”, która nam go dostarcza- mówi Łukasz Skura z RST Karting.


Jak dotrzeć? Kiedy otwarte?

RST KARTING mieści się na ul. Przemysłowej 15. Jak dojechać? Bardzo prosto. Wystarczy z ul. Przemysłowej skręcić obok PSB Mrówka w Przemysłową Boczną, a następnie pojechać prosto. Patrząc na prawo zobaczymy strzałki, które wskażą nam już drogę do celu.

RST Karting otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 14:00 - 22:00 oraz w soboty i niedziele 11:00 - 22:00. W razie pytań należy zadzwonić pod numer telefonu 515 741 515.


Oferta RST Karting

8- minutowy przejazd gokartem kosztuje 35 zł, bez względu na to czy jest to gokart dla osoby dorosłej, czy dziecka. W przypadku tandemu cena będzie wynosić 45 zł za 8 minut jazdy.

- Jedna jazda u nas trwa 8 minut. Startujemy z pit stopu. Każdy uczestnik robi jedno kółko i dopiero po jego przejechaniu przejeżdża przez strefę czasową. Czas liczony jest dopiero od tej strefy czasowej. Po zakończeniu 8 minut, które wyświetlane są na zegarze, dopiero po przejechaniu strefy czasowej, dajemy sygnał, że jest zakończenie jazdy. Tak naprawdę te 8 minut przebiega tylko w strefie czasowej- wyjaśnia Łukasz Skura z RST Karting.


W ofercie RST Karting znajdują się karnety:

• Karnet 5 przejazdów (5x8min) 170 zł,

• Karnet 10 przejazdów (10x8min) 330 zł,

• Karnet 20 przejazdów (20x8min) 630 zł.


Możemy również nabyć Vouchery:

• Voucher na 1 przejazd (8min) 35 zł,

• Voucher na 2 przejazdy (2x8min) 70 zł,

• Voucher na 3 przejazdy (3x8min) 100 zł.

Wynajęcie toru na godzinę (8 gokartów) wynosi 1100 zł. Za dodatkowy gokart zapłacimy dodatkowo 140 zł.

Więcej na temat RST Karting można znaleźć na stronie internetowej: https://rstkarting.pl oraz facebooku https://www.facebook.com/rstkarting.


Przewiń do komentarzyKomentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
W tym artykule komentarze ukażą się po akceptacji moderatora.

~Aga

Fajna sprawa i dobrze, że jest. Chociaż ta rozrywka nie należy do tanich... Zobaczymy jak będzie z popytem. Mimo wszystko w mieście i okolicach jest trochę krezusów....
Podobno w Stalowej w przeszłości można było jeździć na zajezdni obok HSW a czasami nawet były rajdy miejskie po zamkniętych z tej okazji ulicach wokół HSW. Wówczas to był sport prawie dla każdego. Dzisiaj dla nielicznych... Czasy się zmieniają...

~bez gokagru

to nie życie, Teraz doceniam, jak spróbowałam. Jak żyć bez tego niezbędnika, jak żyć?

~Mlask

Powodzenia życzę. Fajnie jakby się ta atrakcja utrzymała .

~Jaś

fajna sprawa. byłem pod vivo. 8min robi robotę.

~Joa

Fajnie , nie trzeba będzie do Rzeszowa jeździć