Uwaga!!! W sobotę utrudnienia w ruchu w związku z 31. Międzynarodowym Wyścigiem Kolarskim „Solidarności” I Olimpijczyków

Image

W sobotę, przez powiat stalowowolski przejedzie 31. Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Solidarności” i Olimpijczyków. Meta wyścigu będzie w Stalowej Woli na Al. Jana Pawła II.

Na drogi powiatu stalowowolskiego zawita 31. Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Solidarności" i Olimpijczyków. Trasa ostatniego etapu wyścigu prowadzić będzie z Ostrowca Świętokrzyskiego do Stalowej Woli. Policjanci w celu zapewnienia płynności ruchu i bezkolizyjnego przejazdu peletonu, będą porządkować ruch pieszy i kołowy, zamkną ruch poprzeczny i podłużny w stronę kolumny kolarskiej.

Wjazd kolarzy na drogi powiatu stalowowolskiego przewidywany jest na godzinę 12.50. Peleton na teren powiatu wjedzie w Bojanowie, a następnie przejedzie przez miejscowość Stany i Przyszów do granicy z powiatem niżańskim. Następnie ok. godz. 13.40 peleton wjedzie na teren gm. Pysznica, gdzie przejedzie przez miejscowości Kłyżów i Pysznica, a następnie wjedzie do Stalowej Woli. Przez Stalową Wolę kolarze przejadą ulicą Czarnieckiego i Alejami Jana Pawła II.

Po alejach Jana Pawła II od skrzyżowania z ulicą Popiełuszki do skrzyżowania z ulicą Chopina peleton przejedzie 2 okrążenia. Meta wyścigu usytuowana będzie na alejach Jana Pawła II w okolicy konkatedry.

Zamknięcie ruchu na trasie nastąpi około 30 minut przed planowanym przejazdem kolarzy do czasu przejazdu samochodu z napisem "Koniec wyścigu”.

Przed wyścigiem od godziny 12.00 na alejach Jana Pawła II trwać będzie 13. Mini Wyścig "Solidarności". Uczestnicy wyścigu będą pokonywać trasę na odcinku od skrzyżowania ulicy Popiełuszki do skrzyżowania z ulicą Floriańską.

Apelujemy, zarówno do zmotoryzowanych, jak i pieszych uczestników ruchu drogowego o ostrożność, wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy i służb porządkowych.

Apelujemy także, aby podczas oglądania przejazdu peletonu, w sposób właściwy sprawować opiekę nad dziećmi i zwierzętami.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Talaśka@

Tylko jednen komentarz dla tej sytuacji na drogach??

~GRATULACJE

cykliści pedałują a babcie obserwują