To był rok szkolny inny niż wszystkie

Image

4 274 uczniów ze szkół prowadzonych przez Powiat Stalowowolski zakończyło rok szkolny. Teraz przed nimi dwa miesiące wypoczynku.

Tak dla uczniów jak i nauczycieli był to wyjątkowy czas, gdyż nauka odbywała się niemalże przez cały czas w trybie zdalnym ze względu na obowiązujące obostrzenia związane z pandemią. Tylko przez krótki okres młodzież przebywała w szkolnych murach.

Starosta stalowowolski Janusz Zarzeczny, uczestniczył w uroczystym zakończeniu roku szkolnego w Liceum Ogólnokształcącym im. Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej Woli. Dziękował wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom administracji za to, że w tym trudnym czasie epidemii sprostali pracy w nowych warunkach.

W tym roku naukę w poszczególnych placówkach zakończyło 956 absolwentów tj. w:

Liceum Ogólnokształcącym im. Komisji Edukacji Narodowej – 221

Zespole Szkół Nr 1 im. gen. Władysława Sikorskiego – 132

Zespole Szkół Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki – 170

Zespole Szkół Nr 3 im. Króla Jana III Sobieskiego – 146

Centrum Edukacji Zawodowej – 148

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego – 116

Zespole Szkół Nr 6 Specjalnych – 23

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~xxx

A poprzedni rok szkolny był lepszy?

~Adam

To był kolejny stracony rok dla naszych dzieci. W imię jakichś wydumanych teorii pozamykano dzieci w domach. Ta izolacja, brak dostępu do szkoły, braku kontaktu z rówieśnikami uczynił z naszych dzieci stracone pokolenie. Te wszystko co doświadczyły nasze dzieci będzie szło za nimi przez całe ich życie.

~Krzyś

A starostwo nie ma, to zawsze da rade umiech

~Aneta

tak sie zastanawiam,,, Lucek ma tylu pod skrzydłami takich od reklamy, wizerunku, pełno dzienniakrzy zatrudnil u siebie w magistracie i żaden nie mial czasu przygotować statystyk? To co oni tam robia???