Klasyki nocą

Image

Nocą wyglądają jeszcze bardziej dostojnie i pięknie się prezentują na Placu Piłsudskiego przed Miejskim Domem Kultury. Stare samochody z duszą i historią, pielęgnowane przez swoich właścicieli.

A dlaczego nocą? To świetny czas, by po całym dniu, dodajmy upalnym, dusznym i trudnym do przetrwania, wyjść na spacer by zrelaksować się, dotlenić, a przy okazji popatrzeć na wyjątkowe auta. To już kolejna odsłona tej imprezy. Miłośnicy motoryzacji i starych pojazdów w czwartkowy wieczór nie zawiedli się. Było na czym zawiesić oko. Przyjechali do nas z okolic Stalowej Woli, Niska, Tarnobrzega, Sandomierza, ale nie tylko. Kolejne takie spotkanie w ostatni czwartek lipca!

Przewiń do komentarzy


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Ole

Widzę motor z flagą amerykańską tego który kupił za około 100 kawałków ruderę a teraz chce aby miast odkupiło za 200 kawałków !!!! od niego ruderę ! a może amerykan opchnął by Harley Davidson i amerykańscy rodzice dołożyły mu $$$$$ i wyremontowały by ruderę a jak nie pomogli wyburzyć !

Niemiec

Pojazdy z duszą, nie to te współczesne plastiki, które będą setki lat jeszcze zaśmiecać środowisko. O tym nie mówią ekolodzy, nie mówią politycy nie mówią koncerny - w ekologii najważniejsza jest naprawialność. Dzisiaj ludzie cieszą się samochodem parę lat, potem następny i następny. Ubrania noszone parę razy i do śmieci i tak w wielu innych sprawach. W ciągu całego życia zaśmiecają świat tonami plastiku i metali ziem rzadkich. A gdyby tak przestać gonić na modą, za niekończącą się pogonią za nowym. Dają się mamić zieloną naklejką "eko" że niby są ekologiczni ha , ha ha

~Jola Doe

Stare pojazdy trują środowisko.

rodzynek

Biała noc - ot co !