Będzie nowy dyrektor w „Budowlance”

Image
Mariusz Potasz będzie nadal dyrektorem Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej Woli, zaś w Zespole Szkół Nr 2 w Stalowej Woli nastąpi zmiana zarządzającego.

W związku z kończącą się pięcioletnią kadencją obecnego dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących, I Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej Woli, Mariusza Potasza, Zarząd Powiatu Stalowowolskiego podjął decyzję o powierzeniu mu tego stanowiska na kolejne pięć lat. Zatem Mariusz Potasz będzie kierował tą szkołą do końca sierpnia 2026 roku.

Natomiast w Zespole Szkół Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli nastąpi zmiana na stanowisku dyrektora. To w związku z tym, że obecnemu dyrektorowi Włodzimierzowi Smutkowi od 1 września kończy się termin powierzenia stanowiska, a ponadto od tego dnia przechodzi na emeryturę. Zarząd Powiatu Stalowowolskiego powierzył pełnienie obowiązków dyrektora, Jackowi Bożkowi, wicedyrektorowi „Budowlanki” na okres od 1 września 2021 r. do 31 sierpnia 2022 r.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~do poniżej

cześć urban stary brzydki de bi lu

~Grażyna

Do toż to szok.A za PSL i PO były konkursy? Mogę podać większość osadzonych stanowisk. Nawet po nazwiskach. Jednych się zwalnia,a innych się przyjmuje,niby z bezrobocia.

~do dojnej ...

O co chodzi z tym Jakubem Andresem?

~Zigi

O to Pan malarz ma powierzoną funkcję dyrektora?

~Xyz

Staroście służy ta robota.
To widać

~dojna zmiana+

P. S. A moźe to tylko zbieżność nazwisk?

~dojna zmiana+

stwola nie słyszałeś o pisowskim programie rodzina na swoim+?

~Stalowa

Co to znaczy "powierzenie stanowiska", "powierzenie pełnienia obowiązków"? Pamiętamy też, że pan dyrektor nie podchodził do konkursu bo została mu przedłużona kadencja. I nie ma to nic wspólnego z popieraniem kandydatury. Tylko z czystą, ludzką uczciwością. Kiedyś odpowiecie za łamanie procedur.

~stwola

A dlaczego nie ma informacji, że Jakub Andres podejmuje pracę w starostwie?
Czy redakcja zaspała?

~swojak

Czyli pan starosta mimo ewidentnego wypadku na jego strzelnicy nie widział przeszkód do utrzymania winnego na stanowisku. Pięknie pan to rozegrał. Jesteście mistrzami kolesiostwa i nepotyzmu. Pan sam nic nie wiedział o powstającej samowolnie strzelnicy, prawda?

~hehe

Starosto - ilu godzin potrzebujemy, żeby dodzwonić się do wydziału komunikacji? Kiedy wziąć urlop, żeby załatwić najprostszą sprawę czyli zarejestrowanie samochodu? Taki Quiz.

~toż to szok

Czy za pis-u konkursów nie ma? Na tak ważne stanowiska? Masakra.