Zabierz Tatę do kina!

Image

Z okazji zbliżającego się Dnia Ojca kino Helios w Stalowej Woli zaprasza na seanse specjalne w ramach akcji „Zabierz Tatę do kina”.

Niedzielne seanse poprzedzą specjalnie przygotowane na tę okazję atrakcje i konkurs, w którym nagrodą główną będzie Skoda z pełnym bakiem na weekend!

Każdy Tata wraz ze swoim kinomanem otrzyma balonik i upominek promujący bezpieczną jazdę, a także będzie mógł wykonać pamiątkowe zdjęcie.

Konkursy odbędą się na seansach:

KAPITAN SZABLOZĘBY i magiczny diament / familijny / b.o. / dubbing / godz. 10:00

Opis filmu

Kapitan Szablozęby i zły Książę Dżungli Maga Khan pragną posiąść Magiczny Diament, czyli szlachetny kamień spełniający każde życzenie. W pogoni za diamentem Szablozęby porywa chłopca zwanego Paluchem. Na pomoc Paluchowi rusza jego najlepsza przyjaciółka, Weronika.


PIOTRUŚ KRÓLIK 2: Na gigancie / familijny/ od 7 lat / dubbing / godz. 11:00

Opis filmu

Ukochany przez wszystkich urwis powraca w komedii „Piotruś Królik 2: Na gigancie”. Bea Thomas i króliki stworzyli prowizoryczną rodzinę. I choć Piotruś Królik bardzo się starał, nie udało mu się pozbyć złej reputacji złośliwca.


Kiedy Piotruś Królik ucieka z ogrodu, odkrywa, że jego złośliwość pomaga mu przetrwać w obcym świecie, ale kiedy zobaczy, że jego rodzina ryzykuje wszystkim, by go odnaleźć, będzie musiał podjąć decyzję: jakim króliczkiem chce być.


SZYBCY I WŚCIEKLI 9 / od lat 15 / napisy / godz. 14:50

Opis filmu

Chyba na żaden inny film fani kina akcji nie czekają w 2020 roku równie mocno! Familia Toretto powraca z nową energią, nowymi pomysłami i – z całą pewnością – w jeszcze bardziej ekscytującym stylu.


* Godziny seansów mogą ulec zmianie.

Więcej informacji: +48 798 391 048


Komentarze

Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona