Ta szkoła językowa we Wrocławiu ma niebanalne podejście do nauki!

Image

W życiu wielu ludzi przychodzi taki okres, kiedy się zastanawia, czy nie warto jednak pouczyć się języków obcych, lub czy nie warto podszlifować to co wynieśliśmy ze szkół? Okazuje się często, że nasze umiejętności językowe raczej stoją na miernym stopniu. Te kilka słów oraz zwrotów, jakie pamięta się ze szkoły raczej nie pomogą w znalezieniu ani dobrej pracy czy szkoły, nie mówiąc już o dogadaniu się za zagranicą naszego pięknego kraju. Rozpoczynają się poszukiwania sposobu na to, by język obcy przestał już być czarną magią. Przeglądamy wiele ofert w poszukiwaniu nowych metod, które skutecznie ale co ważne bez wysiłku oraz zbędnych kosztów pomoże w osiągnięciu celu jakim jest posiadanie umiejętności konwersacji w językach obcych. A kiedy znajdziemy tą metodę to okazuje się, że najlepszym sposobem jest – szkoła językowa we Wrocławiu.

Szkoła językowa we Wrocławiu bez podręczników i bez ławek

Kiedy spyta się kogoś, jak wspomina czasy młodości i nauki w szkole, to trzeba przyznać, że wielu wspomina samą szkołę całkiem przyjemnie, jedynie ta nauka jakoś nigdy nie jest wspominana przyjemnie. Nudne lekcje, nie do końca przekonująca nauczycielka lub nauczyciel. Konieczność wkuwania regułek i te ciągłe stresy związane ze sprawdzianami i przepytywaniem przy tablicy. Z taką wizją też kojarzą się również szkoły językowe. Jednak czy wszystkie szkoły są takie same? A może jest szkoła językowa Wrocław, gdzie nie ma podręczników, tablicy, czy szkolnych ławek, a nauka podawana jest w przyjemny i przystępny sposób?

Obrazek

Szkoła językowa we Wrocławiu to przyjemne miejsce dla dziecka.


Nauka języków obcych nie musi być nudna i stresująca – przekonują nas wykładowcy pracujący w szkole językowej we Wrocławiu. Udowodnili, że można opracować taki program i metodykę nauczania, by nauka stałą się przyjemnością, a uczestnictwo w zajęciach przypominało bardziej spotkanie towarzyskie, lub zabawę. W jaki sposób to uczynili? Po pierwsze trzeba zauważyć, że szkoła językowa we Wrocławiu postawiła na stworzenie odpowiedniej atmosfery, w której odbywa się nauka.

W tym przypadku zrezygnowano z typowych klas szkolnych, gdzie królowały ławki, tablica oraz podręczniki. Zajęcia, jeżeli mają są stacjonarne, odbywają się w niewielkich pomieszczeniach, ciekawie zaaranżowanych, gdzie nie zobaczymy tablicy, ale za to można spotkać … zwierzęta. Słuchacze mogą się uczyć w towarzystwie zwierząt, co jak twierdzą specjaliści ma odprężający wpływ na słuchaczy, a także pozytywnie wpływa na proces kształcenia.

W tej szkole poczujesz się jak w bajce!

Wyposażenie oraz aranżacja pomieszczeń, w których prowadzone są zajęcia to nie wszystko co można spotkać w tej szkole. Większość znanych szkół, nie tylko szkół językowych bazuje na podręcznikach, jako jednej z najważniejszych pomocy naukowych. Szkoła językowa we Wrocławiu z podręczników zrezygnowała. Zamiast podręczników korzysta się z szeregu pomocy naukowych, które przybliżają język słuchaczom. Jeżeli nie ma podręczników, to nie ma również nudnego wkuwania regułek gramatycznych. Nie oznacza to jednak, że uczniowie nie poznają zasad gramatyki rządzących językami obcymi. Szkoła językowa we Wrocławiu wyszła z założenia, że wszystkiego się idzie nauczyć w praktyce. W nietypowy sposób przedstawia się zasady budowy zdań, a co za tym idzie można opanować reguły, które rządzą poznawanym językiem.

Problemem wielu szkół językowych jest to, że uczą one języka literackiego, a więc takiego, którego na co dzień nie używa się na ulicach. Tu szkoła językowa we Wrocławiu, postanowiła uczyć języka żywego, uczy sztuki konwersacji w języku obcym. Do realizacji tego celu zaangażowano doskonałych lektorów, a także native speakerów. Prowadzone przez nich zajęcia działają jak zanurzenie w języku. Szkoła stawia na przełamanie barier w komunikacji. Stawia się tu na naukę praktyczną, która pozwoli się odnaleźć w rzeczywistych sytuacjach, gdzie język będzie faktycznie potrzebny. Każdy może tu znaleźć odpowiedni kurs, który pozwoli na osiągnięcie odpowiednich umiejętności potrzebnych czy to w szkole do egzaminów, czy też w pracy, w życiu codziennym. Warto tu przyjść i spróbować.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =