Zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Dąbrowskiego z Rozwadowską

Image

Zakończyły się prace związane z odbiorem inwestycji pn. „Rozbudowa drogi powiatowej nr 2502R – ul. Dąbrowskiego w Stalowej Woli – etap 1”. A to wiąże się z wprowadzeniem nowej stałej organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Dąbrowskiego z Rozwadowską.

Przypomnijmy, że zrealizowana przez Powiat Stalowowolski inwestycja obejmowała m.in. wykonanie: robót ziemnych, przebudowy i rozbudowy kanalizacji deszczowej, wykonania nawierzchni drogowej, ciągów pieszych, ścieżki rowerowej, oświetlenia ulicznego, a także przebudowy skrzyżowań z drogami publicznymi: z ul. Rozwadowską, z ul. Kościuszki i ul. Targową, z ul. Jagiellońską oraz z ul. Bełżyńskiego. Przebudowano odcinek o łącznej długości 492 m.

W związku z zakończeniem inwestycji, od dnia 15 czerwca zostają wprowadzone zmiany w organizacji ruchu. Największe z nich zaszły na skrzyżowaniu ulic Dąbrowskiego z Rozwadowską, gdzie ustalono pierwszeństwo przejazdu dla relacji z ulicy Rozwadowskiej w lewo – w ulicę Dąbrowskiego. Dodatkowo, na ulicy Dąbrowskiego, na odcinku od skrzyżowania z ulicą Rozwadowską do skrzyżowania z ulicą Targową, wprowadzono jeden kierunek ruchu. Podobnie – jeden kierunek ruchu wprowadzono na ulicy Strażackiej – w stronę ulicy Rozwadowskiej.

Dlatego apelujemy, aby kierowcy, zwłaszcza ci, którzy jeździli tędy od lat, zapomnieli o tzw. jeździe na pamięć i zwracali szczególną uwagę na nową organizację ruchu. Dlatego apelujemy o ostrożność i zwracanie uwagi na znaki poziome i pionowe.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Grzes

Jak zamkną rozwadowski rynek to wszystko szlak trafi będzie totalna klęska dla wszystkich sklepikarzy

manukun

Sami mistrzowie prostej na forum, a byle stop im przeszkadza. Nowe oznakowanie skrzyżowania stanowi problem? Zawsze można chodzić piechotą, jak nowy układ drogowy przekracza wasze umiejętności kierowania samochodem.

las

Na głupotę nie ma lekarstwa więc STOP.

~Driver

Co za debil wymyślił taką organizację ruchu? będą korki, i ta ulica jednokierunkowa, chyba tylko u nas jest to możliwe że jadąc główna ulicą drogą trzeba ustąpić lewoskrętu w boczą ulicę - debilizm.
Niedługo będą artykuły że stłuczka w Rozwadowie - najechanie na tył samochodu.

vielitz

~iga - bo "zaraz" to będzie jedyna droga przez Rozwadów, po remoncie (a pewnie i w trakcie), przejazd przez rynek tylko dla MZK i mieszkańców, a cały ruch pójdzie w tą wyremontowaną drogę, po to.

~iga

czy ktos moze mi wytłumaczyc sens tego debilizmu??Ile tych aut skręca w dabrowskiego ze potrzebują tam miec pierwszenstwo?Co to ma na celu??

~bezsensu

~ggg
czego nauczyc bo nie badzo cie rozumiem? Widzisz cala prosta do ronda czy cos jedzie, doga jednokierunkowa, ale masz sie zatrzymac i sprawdzic czy cos nie wyleci ? nie bardzo Cie rozumiem, dla mnie stop w tym miejscu przy takim ukladzie drogi nie ma sensu

~ggg

do Bezsensu i innych
Po to znak STOP żebyś kierowco miał czas się nauczyć.jednym wystarczy godzina a innym całe życie.

~TER

Może ten stop będzie potrzebny kiedy zamkną ruch w Rynku Rozwadowa ale teraz to chyba tylko bum .

~Bezsensu

Po co stop ? Nie wystarczy ustąp pierwszeństwa? Teraz wszyscy sie tam beda zatrzymywać i zamulać ruch tylko po co jak widać z naprzeciwka że cos jedzie ... bez sensu

~toż to szok

Panie wiceministrze - teraz trzeba zrobić pierwszeństwo samochodu przed pociągiem..............Jeszcze macie większość.............Jak Gowin nie poprze, to macie Kukiza. Antysystemowca. Kiedyś odpowiecie za wszystko. A w tym temacie, to ciekawe kto zatwierdził taką głupotę? Poprosimy o nazwisko. Będzie odpowiedzialny za każdą tragedię ludzką na tej drodze.