Odbiór mieszkania ze specjalistą

Image

Odbiór techniczny mieszkania, to wyczekiwany moment przez każdego, kto zakupił mieszkanie lub dom od dewelopera. W poniższym artykule Wyjaśniamy, dlaczego warto zdecydować się na wykonanie odbioru technicznego w Bydgoszczy z pomocą specjalisty.

Nikt nie wyobraża sobie, że mieszkanie, w które inwestujemy wiele pieniędzy, wiele czasu zostanie nam oddane w stanie, w którym posiada wady, usterki, niedociągnięcia pozostawione przez dewelopera. Każdy z nas chce, aby wymarzone mieszkanie po odbiorze technicznym było gotowe do wykończenia. Aby mieć pewność, że nieruchomość zostanie dokładnie sprawdzona, że deweloper usunie wady i usterki, powinniśmy w takim momencie skorzystać z usług firmy, która zajmuje się na co dzień odbiorem mieszkań.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy fachowca przy odbiorze mieszkania?

Odbiór mieszkania nie należy do najłatwiejszych czynności, a zwłaszcza jego samodzielne wykonanie. Decydując się na odbiór z firmą rzetelną i profesjonalną, mamy pewność, że wszelkie usterki trafią do protokołu odbioru, że żaden element w mieszkaniu nie zostanie pominięty, co mogłoby wpłynąć na późniejsze wykończenie mieszkania. Samodzielny odbiór jest często wykonywany bez pomocy specjalnych narzędzi, urządzeń, które posiada firma zajmująca się odbiorami. fachowcy, znając się na normach budowlanych, dają nam gwarancję dokładnego zweryfikowania stanu nieruchomości, gdyż wychwytują takie elementy, których sami nie bylibyśmy w stanie sprawdzić.

Podczas odbioru technicznego specjaliści sprawdzą tynki, podłogi, okna, drzwi, zweryfikują wszelkie instalacje. fachowcy sprawdzają zgodność wykonania mieszkania z prospektem informacyjnym, ze standardem wykończenia. Przy pomocy kamery termowizyjnej, zweryfikują, czy nie występuje ryzyko powstania grzybów poprzez zawilgocone ściany, czy nie występują mostki termiczne, które mogą wpływać na cenę ogrzewania nieruchomości. Podczas odbioru mieszkania, sprawdzane jest wiele elementów, które następnie umieszczane są w dokumencie zwanym protokołem odbioru. Jeżeli planujemy odbiór mieszkania w Toruniu, czy innym mieście w Polsce, koniecznie zwróćmy się o pomoc do fachowca.

Jak wybrać firmę, która oferuje usługę odbioru mieszkania

Wybór firm zajmujących się odbiorem mieszkań na rynku jest coraz łatwiejszy, ponieważ jest coraz więcej firm oferujących tego typu usługi. Niemniej jednak wybór tej najlepszej, musi zostać poprzedzony dokładną analizą doświadczenia fachowców, opiniami osób. Liderem na rynku odbiorów technicznych jest Pewny Lokal – firma zajmująca się odbiorem mieszkań w Białymstoku, w Warszawie, Olsztynie i wielu innych miastach w całej Polsce. Firma ta oferuje odbiory mieszkań, analizy umowy deweloperskiej, ale również wykonanie badania kamerą termowizyjną mieszkań/ budynków.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Marian

Jak za darmo to uczciwa cena

~hehe

Stachu1234 - jesteś??????????????????????????????