Na Rozwadowskiej drogowa dezinformacja

Image

Czy na Rozwadowskiej jest, czy nie ma zmiana organizacji ruchu? Dezinformacja nieco miesza w głowie.

Wszystko zaczęło się od modernizacji ulicy Dąbrowskiego i planów rewitalizacji Rozwadowa. Organizacja ruchu zmieni się w tamtym rejonie miasta diametralnie. Gdy z użytkowania wyłączony już będzie rynek, kierowcy będą korzystać głównie z ulicy Dąbrowskiego. A tą wyremontowano i przygotowano do większej eksploatacji.

Póki co, kierowców powinna zainteresować duża zmiana w okolicy sądu i Sokoła. Zniknęły dwa przejścia dla pieszych, a pojawiło się nowe, mocno widoczne już z daleka. Jaskrawe kolory nie są do niezauważenia. Będzie więc dużo bardziej bezpiecznie. Dzieciaki idąc do szkoły będą mieć większy komfort, a kierujący pojazdami mechanicznymi, już z kilkunastu metrów zobaczą pasy.

Ogromną innowacją będzie zmiana organizacji ruchu (patrz zdjęcia). Zrobiliśmy je dla Was dziś rano na ulicy Rozwadowskiej. Znaki pojawiły się na drodze, ale okazuje się, że powinny być zasłonięte, bo ulica wciąż nie jest „odebrana”. Powstała więc dezinformacja, a nasi Czytelnicy zadają nam pytania. Okazuje się, że znaki były odwrócone, ale ktoś je ustawił tak, że są widoczne dla jadących samochodami. Rano więc kierowcy grzecznie się do nich stosowali. Później przyszła wiadomość, że jednak nie powinny być widoczne i postanowiono je zasłonić. Ostatecznie to, co widzicie, będzie obowiązywało dopiero gdzieś koło 19- 20 czerwca gdy droga zostanie odebrana. Tak, czy siak, noga z gazu i jedziemy według zasad, które aktualnie widać. Bądźcie czujni. Dawajcie znać w komentarzach jak sytuacja na Rozwadowskiej.

Przewiń do komentarzy

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Jaro

Metafen. Nie tłumacz temu olo bo dla niego jest wszystko zrozumiałe oprócz tego co oczywiste.

~metafen

OLo nie bedzie kolizji bo od strony rynku ruch bedzie bardzo mały a ta droga od przychodni bedzie tak jakby objazdem i tam bedzie najwiecej aut

~P Jaki

Z tego co słyszałem ulica miała byc gotowa do końca maja. Czyli jesli dobrze rozumuje razem z odbiorami.... Znowu ktoś dał ........ Ciała

~hehe

Oj edek, tym razem poszedłeś za daleko.

~Radziu

Olo, było tak dlatego, że przygłupy jeżdżą na pamięć

~Ambasador

Widzę komentujących przerastają przepisy ruchu drogowego. Przypominam że będzie pierwszeństwo skrętu w lewo i w prawo ponieważ od rozwadowa i do rozwadowa na rynek nie będzie wjazdu. Co tak ciężko ogarnac ? Przerasta proste i skuteczne rozwiązanie mistrzów prostej ??

~Olo

Chyba im odwaliło ! zrobią tak samo jak kilka lat temu na skrzyżowaniu Broniewskiego z Brandwicką! gdzie jadący ul. Broniewskiego w kierunku Sandomierza musieli ustąpić pierwszeństwa przejazdu dla jadących ul. Brandwicką !!!! bo " gdzieś" zrobili objazd ! Po iluś kolizjach ktoś doznał olśnienia! i przywrócono pierwszeństwo przejazdu ! Teraz należy zacząć liczyć ile kolizji będzie pod Sokołem !

~MottodlaElyty

Kudłaty tak samo rządzi w mieście jak w swoim domu. Jest zadłużony po uszy- ma kredyty na ponad pół miliona zł. Ciekawe dlaczego lokalne media nie interesują się opublikowanym oświadczeniem ajątkowym Kudłatego? Cxyżby rączka rączkę myje?

~Hehe

"pseudo profesor" ha ha ha, ona nawet magistra nie obroniła, pracę za ser i jajka zdobyła, takie były czasy i dlatego ona walczy żeby było tak jak było.

~LBe

Jeśli przed znakiem stopu zatrzyma się dłuższy samochód, będzie stał na przejściu dla pieszych, jeśli zatrzyma się wcześniej, nie będzie widział nadjeżdżających z prawej. Kto to wymyślił ?

~Nero

Miasta w których opozycja totalna jest marginalna rozwijają się dużo szybciej. W STW tylko pan Przytu.... i pani pseudo profesor są chamulcowymi.

~mama

jutro będe jechac tamtedy i jak coś zle bedzie oznakowane to wam napisze

~Sasin

Tak zwany nowy ŁAD a stary składumiech

kabi

mama, co ty bredzisz malkontencie, co ci nie działa. U ciebie w domu wszystko poukładane, wszystko działa? Potrafisz coś więcej oprócz narzekania?

~mariusz

takiego czegoś nie wymyślił nawet Bareja. proponuje by auta z rejestracją RST jechały po staremu, a inni uczestnicy po nowemu umiech

~Rhzt

Droga redakcjo. umiech Zjedzcie sobie z ronda Honorowych Dawców Krwi prowadzącą do Vivo. To jest dopiero dezinformacja smiech2

~mama

już dziś widzialem tam jak dziadek wyprzedzal

Kutcha

Ja się pytam kto upadł na głowę, że zmienia organizację ruchu w tym miejscu!!!??

maszynista

Jak to rynek bedzie wylaczony z ruchu samochodowego to bedzie koniec Rozwadowa calkowity.Zapamietajcie kto niszczy Rozwadow.

~siwy pustak

że masz się zatrzymać tylko znak.... bez znaku jest nie wazna...

~siwy pustak

I co z tego siwy cymbale xd biała linia nie oznacza

~Adam

Zamiast poprawy bezpieczeństwa będzie więcej wypadków.

~siwy

ale na drodze została linia biała informująca o zatrzymaniu się. no to jak w koncu...?

~Takie tam

No, dobrze, tylko skoro nadali tej drodze pierwszeństwo to może niech pokażą jej drugi koniec!

~mama

właśnie byłoby nienormalne jakby coś działało w tym mieście

Jagaaa

Zaje... Dezinformacja.. nie wiem kto to wymyśli - tę zmianę organizacji w ruchu.. będzie tylko więcej wypadków...