Nasz krajan Michał Gutka skomentuje mecze Mistrzostw Europy w telewizji

Image

Mistrzostwa Europy startują w piątek 11 czerwca, a Polska reprezentacja rozegra swoje pierwsze spotkanie 3 dni później. Z tej okazji mamy dla internautów rozmowę z Michałem Gutką, dziennikarzem newonce.sport oraz Canal+Sport. To nasz krajan, który przed laty mieszkał na stalowowolskim Zatorzu, a teraz w Telewizji Polskiej będzie komentował i analizował mecze piłkarskie Mistrzostw Europy. Jako że Michał specjalizuje się w lidze angielskiej, będziemy mogli zobaczyć go w studio podczas meczów drużyn z wysp: Anglii, Walii czy Szkocji.

Pana Michała pytamy między innymi o to, kto jego zdaniem zdobędzie mistrzostwo Europy i dlaczego, a która drużyna może wbrew prognozom stać się czarnym koniem mistrzostw? Na jakich piłkarzy warto zwrócić uwagę, czyj talent może zabłysnąć najjaśniej i gdzie w tym wszystkim znajdzie się polska drużyna? Nasz gość ocenia także kontrowersyjne powołania dokonane przez trenera Paula Sousę oraz powierzenie jemu samemu funkcji trenera naszej reprezentacji. Nasz Gość precyzyjne podaje ile punktów zdobędą Polacy, ocenia szanse na wyjście z grupy i podpowiada, jak grać z drużyną Anglii – a jest spora szansa, że jeśli trafimy na „Synów Albionu”, jeśli przebrniemy przez fazę grupową.

Zapraszamy na rozmowę z piłkarskim ekspertem, który przed laty wychowywał się oglądając mecze Stalówki, a dziś oceni zmagania drużyn narodowych podczas zmagań na boiskach Mistrzostw Europy w piłce nożnej.

Naszego gościa zobaczymy w TV analizującego między innymi te mecze: Walia – Szwajcaria (12 czerwca, 14:00), Szkocja – Czechy (14 czerwca, 14:35), Turcja – Walia (16 czerwca, 17:25), Anglia – Szkocja (18 czerwca, 20:25), Czechy – Anglia (22 czerwca, 18:05).

Wywiad nagraliśmy na obiektach Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli, w piątek 4 czerwca, po meczu kontrolnym Polski z Rosją, a przed sparingiem z Islandią.

Materiał video

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
W tym artykule komentarze ukażą się po akceptacji moderatora.

~obca

tak zachowują się ludzie z klasą ,którzy nie muszą nikomu nic zawdzieczać ,którzy doszli do wszystkiego ciężką pracą iumiejętnościami ,. Gratuluję i życzę sukcesów

~Domino

Bardzo fachowo, takiego eksperta to aż miło się słucha. Oby coraz częściej można było usłyszeć Pana Mateusza na stanowisku komentatora!

~Europa

Jak zwykle fajny gość. Miło się te wasze wywiady ogląda, mają ludzie sporo do powiedzenia. Pozdrawiam.

~Jorguś

Za krótkie

~Robert

Mądry gość. Na poziomie, inteligentny. Milo się słucha

~Andrzej

Michał Gutka TOP