Damian Marczak i Lucjusz Nadbereżny jednym głosem w sprawie…

Image

Choć na co dzień każdy z nich reprezentuje inny klub w Radzie Miejskiej, jednym głosem mówią o szczepieniach. Radny Damian Marczak wraz z prezydentem Lucjuszem Nadbereżnym apelują do mieszkańców miasta, aby zadbali o siebie i bliskich szczepiąc się przeciwko koronawirusowi.

- Chciałbym zaapelować do mieszkańców Stalowej Woli o to, abyśmy zaufali nauce oraz kadrze naukowej i medycznej i zaszczepili się. Nie ma lepszej metody żeby uzyskać odporność zbiorową i powrócić do życia jakie mieliśmy przed pandemią. Strach, który towarzyszy nam jest zrozumiały, aczkolwiek nieuzasadniony. Wątpliwości są zawsze tam, gdzie musimy zaufać wiedzy wykraczającej poza nasze zainteresowanie lub pojmowanie rzeczywistości, ale wyniki badań mówią o bardzo dużej skuteczności szczepionek. Od tygodnia jestem zaszczepiony drugą dawką i zarówno ja, jak i moja rodzina, przyjaciele i znajomi, którzy również się zaszczepili, czujemy się bardzo dobrze- mówi Damian Marczak.

W naszym kraju zostało wykonanych 22,7 mln szczepień, w tym 14,8 mln pierwszą dawką. W pełni zaszczepionych jest 8,6 mln Polaków. W przypadku powiatu stalowowolskiego, zaszczepionych mamy już 50 tys. osób, w tym 19 tys. dwoma dawkami.

- Ja ze swojej strony mogę zadeklarować, że jestem już zgłoszony na szczepienie w naszej jednostce w Ambulatorium, przy ul. Kwiatkowskiego. W najbliższą sobotę zgłoszę się na szczepionkę Pfizer. Zachęcam wszystkich by skorzystać z tej możliwości. Jeśli ktoś ma tylko profil zaufany, to zapisanie się zajmuje 25 sekund. Wystarczy się zalogować, wybiera się dowolny, wskazany przez siebie rodzaj szczepionki, wybiera się zakres daty. Jest to bardzo, bardzo prosta forma. Z moich informacji wynika, że tych szczepionek nie brakuje. Naprawdę warto abyśmy ze wzajemną odpowiedzialnością przystąpili do tego szczepienia- mówi Lucjusz Nadbereżny.

Jak podkreśla prezydent każdy z nas ma na swoim ramieniu kilka blizn po szczepieniach. Dzięki szczepieniom, które przechodziliśmy w latach szkolnych dzisiaj jesteśmy bezpieczni i wolni od wielu chorób.

- Gdyby nie cały proces szczepień, które trwają od pokoleń, dzisiaj nie moglibyśmy się cieszyć rozwojem cywilizacyjnym i gospodarczym. Jeżeli dzisiaj pojawiają się jakieś wątpliwości w tym zakresie, to ja przypominam, że przechodziliśmy w swoim życiu wiele szczepień. Jako rodzice szczepimy swoje dzieci i również dzisiaj powinniśmy wykazać się odpowiedzialnością w tym zakresie- mówi prezydent miasta.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~bbc one

Prawie jedna trzecia ofiar śmiertelnych mutacji „Delta” w Wielkiej Brytanii była zaszczepiona obiema dawkami szczepionki

maszynista

Szczepisz sie to ryzykujesz .Kazdy ma swoj rozum i nie wierze w ten belkot w telewizji o pandemii.

e2rds

~He he, no właśnie ten kikut, krzywy, niedomyty, a w zasadzie tylko kikuci łeb do mnie zrobił wpis i prosi na solo. Ja, na solo z takim kikucim łbem, popaprańcem, to by był wstyd z takim śmieciem się zadawać, zostań ty w tej swojej kanalizacji i nie wypływaj więcej, a na solo to już dostałeś po tym krzywym, niedomytym kikucim łbie.

~He he

Gdzie masz swojego kikuta błaźnie erdeesie ,chodź na solo

~śmiercionka

Tarnobrzeski klub piłkarski z Klasy A, Koniczynka Ocice, poinformował na swoim profilu na portalu facebook.com o śmierci jednego ze swoich piłkarzy. Jest nim 30-letni Sylwester Cebula.

Sylwester zmarł w wieku 30 lat w swoim domu.

e2rds

~He he, to bardzo mnie to cieszy, że krzywy, niedomyty kikuci łeb ma się dobrze, ale od czasu do czasu tego kikucika umyj, co by nie śmie..ział bo cię na portalu czuć.

~Rysiek

Autorytety

~He he

Dobrze się mam erdsiuu paróweczko

e2rds

~He he, i jak ci w tym krzywym, niemytym kikucim łbie, zadowolony z nowej formy łba.

e2rds

~He he, a ty jak się masz niemyty krzywy kikuci łbie.

~Elwira

Dwóch dennych karierowiczów !
A kim oni do ku… są żeby ludzi zachęcać do przyjęcia tej trucizny - znalazła się dwójka autorytetow !

~He he

Erddessku gdzie jesteś parówo niemyta

~EDI

(SZ)-CZEPMY NIE SIĘ PRAWDY I JĄ POZNAJMY !!! JUŻ NIE MUSIMY SIĘ SZCZEPIĆ !!! TO O WIELE ZA DUŻO !!! GROZI ZAKLESZCZENIEM !!!PARANOJA!!!

~EDI

CZEPMY NIE SIĘ PRAWDY I JĄ POZNAJMY !!! JUŻ NIE MUSIMY SIĘ SZCZEPIĆ !!! TO O WIELE ZA DUŻO !!!PARANOJA!!

e2rds

~He he, ty tak ciągle o tym kikutku, tylko to ci w tym łbie, więc wpadłem na taki urągający ci pomysł. Od dzisiaj już nie będę cię nazywał rżącym He He, tylko krzywy kikuci łeb, gdybym zastąpił słowo kikuci innym to by było obraźliwe, a tak to wszyscy będą wiedzieć o co chodzi, a ty nie możesz mieć pretensji, bo sam podsunąłeś mi ten pomysł. Pozdrawiam "krzywy kikuci łeb", piękne, prawda, jakże adekwatne do twojego rozumu i stanu umysłu.

~wopew

powiadam wam odszczepmy sie od nich !! to porzadne chlopaki sa ! oczyli sie pilnie pszes cale ranki za sfej morzynskiej aborygenskiej czytanki !

~opolo

dwa wariaty.. jeden z pochodzenia aborygen drugi widac z rysow i ksztaltu hindus znad gangesu... odporni na wiedze i trudni do obrobki...

~asobni

obydwaj tacy fajni .. nie za glupi,nie za madrzy... w sam raz !

e2rds

~He he, tu łbie uszyty z tego materiału co cap pod brzuchem nosi, robisz z siebie idiotę. W wieku 70 lat ja mam się martwić o kikutka, tylko taki idiota tak myśli, widocznie tu masz we łbie tylko kikutki które tobą rządzą i dlatego taki głupi jesteś.

maszynista

Kiedy beda sie szczepic ? tylko nie woda z glukoza ale tym co innych szczepia i najlepiej na placu zeby mozna bylo widziec czy rzeczywiscie sie chca szczepic.Nie ufam i dlatego trzeba sprawdzac .

~EDI

NA SŁODKIE PIERDZENIE JUŻ NIE MA DZIŚ CZASU MIODZENIE KADZENIE NIECH IDZIE DO LASU
ZŁOTOUSTE FRAZESY NA NIC SIĘ TU ZDADZĄ
GDZIE PRAWDA?
ZA PRAWDĘ CZŁOWIEKA DZIŚ ZDRADZĄ
O KARMO GDZIE JESTEŚ NIE CZEKAJ NI CHWILI ROZLICZAJ OCZYSZCZAJ Z PLUGASTWA CO POLSKĘ I NARÓD ZDRADZALI !!!!

podwakroćzło

oho... pieniążki z fazera pszyszły??

~He he

Ty się martw erdssik o swojego małego krzywego kikuta

~Romek

Najpierw dwugłosowo wykończyli sport, piłkę nożną (Lucjusz) i koszykówkę (Marczak). Teraz jednogłośnie popierają depopulację. Wstyd panowie ! Polityka zjada wam resztkę przyzwoitości.

e2rds

~He he, lepiej interweniuj o naprawę kanalizacji, bo za często wypływasz do wierzchu, a przy tym bardzo śmi..dzsz.

~Matołusz

Aborygen powinien się szczepić co tydzień publicznie to mu w końcu Adrian da złoty order dla obronności kraju

~MarTzack

Marczak powinien przede wszystkim zaczepić się przeciwko swojej głupocie.

~He he

Zaszczepić dziada starego erdsika na wściekliznę

maszynista

Kto ma rozum to nie szczepi sie ,bo to nie wiadomo co tam jest.W Indiach ludzie woleli sloczyc do rzeki zeby tylko nie zostac zaszczepionym.Oni twierdzili ze tam jest trucizna.Zreszta ci panowie to nie sa autorytety moga namawiac starych seniorow .To karierowicze .Robmy na odwrot i unikajmy szczepien,bo pracownik z Polski wzial dwie dawki ,na wekendzie popil i juz jest sztywny.

e2rds

~takaprawda vel pseudointeligencie, nic straconego po wyborze M., po twoim pryncypale już nie będzie czego wykańczać, spoko.