Paweł Tofil nowym dyrektorem szpitala?

Image

Radny niżański, samorządowiec, prawnik, który ukończył również księgowość i rachunkowość, w głosowaniu tajnym został przez komisję rekrutacyjną wybrany dyrektorem Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Polskiego Czerwonego Krzyża w Nisku. Decyzję musi potwierdzić zarząd powiatu.

Dotychczas funkcję szefa szpitala pełnił Roman Ryznar, ale końcem lipca przejdzie na emeryturę. Niżańska placówka musiała więc znaleźć nowego włodarza.

O stanowisko starało się dwóch kandydatów. Obaj spełniali wymogi formalne, ale po rozmowach zdecydowano się powierzyć funkcję Pawłowi Tofilowi. Komisja zapoznała się z dokumentacją, a także przeprowadziła wnikliwe rozmowy z kandydatami. Przyszły dyrektor, zarządzał już KRUS-em, więc ma doświadczenie na polu kierowniczym. Dodatkowo jego prawniczo- ekonomiczne wykształcenie pozwala mieć nadzieję na dobre administrowanie niżańską placówką. Jako samorządowiec dobrze orientuje się również w kwestiach społecznych miasta i powiatu.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Bolka

W Nisku szpital winien mieć w nazwie specjalistyczny, a w Stalowej Woli gminny, choć nie wiem, czy na taki przymiotnik zasługuje.

~Marek

Do przeczytania o szpitalu Stalowa Wola "Sztafeta" str, 14. Gratulacje autorce za opisanie tego burdelu -przytułku. . Mało jest takich odważnych. Ale wypisz wymaluj tak jest.

~niżanianka

oj.. rachunkowość i finanse - pewnie każda księgowa posiada takie wykształcenie.. raczej wymagane jest Zarządzanie w służbie zdrowia - bo taki kierunek też jest.. zarządzanie w KRUS.. hmm to chyba inna liga problemów, ważne aby pan Radny - dyrektor był dobrym gospodarzem, takim, co to troszczy się jak o swój dom.. a nie kolejny stołek do wyciągania kasy, prawdziwe zarządzanie szpitalem to ciężki kawałek chleba

~tola

Myślę, że może ten nowy dyrektor pokierowałby przy okazji stalowowolskim szpitalem? W miasteczku najczęściej są wymieniani dyrektorzy szpitala a on ciągle jest "specjalistyczny"! Proponuję trzy dni w Stalowej w jednym tygodniu i trzy dni w niżańskiej lecznicy a następnym tygodniu. Pozostały czas pozostawiać dla obydwu lecznic. Da radę, przecież te lecznice są usytuowane przy ciągu tej samej ulicy (drogi). Kto popiera ten pomysł?

~Piswamda

Ten panicz pracował kiedyś w firmie produkującej materace ...

~Rafał

Po co nam szpital w Nisku skoro jest w Berlinie?

~fagas

krótko mówiąc dno

~ted1

Pawełku gratuluję
Mam również świadomość bardzo trudnej misji jaką jest Zarządzanie Szpitalem. Z tego co się orientuję są duże oczekiwania i pracowników Szpitala jak również mieszkańców Powiatu. Nasz Szpital ma dobrą renomę i opinię nie tylko wśród mieszkańców Powiatu . Życzę Ci aby kierowany przez Ciebie Szpital podnosił standard świadczonych usług a pracownicy byli godnie docenieni.

~Piotr

Widzę, że hejterzy się odezwali. Nie mogą nic merytorycznego zarzucić nowemu dyrektorowi to powtarzają że z PiSu. Pewnie uważają że lepszy byłby z PO. Myślał by jak tu szpital zamknąć, sprywatyzować. Bo w końcu w Berlinie nie tylko jest lotnisko ale i szpitale.

~myśl

"do śmierć" ten artykuł nie jest o szczepionkach, 'wszczep się' w inny artykuł ze swoimi farmazonami

~Śpioch

Radny PISU dyrektorem szpitala.
Nic już mnie nie zdziwi.
A taki pożądny ten szpital był.
Eh.
Starosto rozmum wypadł z włosami.

~Śpioch

Radny PISU dyrektorem szpitala.
Nic już mnie nie zdziwi.
A taki pożądny ten szpital był.
Eh.
Starosto rozmum wypadł z włosami.

~Śpioch

Radny PISU dyrektorem szpitala.
Nic już mnie nie zdziwi.
A taki pożądny ten szpital był.
Eh.
Starosto rozmum wypadł z włosami.

~Śpioch

Radny PISU dyrektorem szpitala.
Nic już mnie nie zdziwi.
A taki pożądny ten szpital był.
Eh.
Starosto rozmum wypadł z włosami.

~Śpioch

Radny PISU dyrektorem szpitala.
Nic już mnie nie zdziwi.
A taki pożądny ten szpital był.
Eh.
Starosto rozmum wypadł z włosami.

~robbie

Życzę powodzenia nowemu dyrektorowi mimo tego,że niesmak pozostaje z pogłębiania się programu "rodzina na swoim" i " nie martw się dasz sobie radę a jak coś zawalisz to znajdziemy ci inne stanowisko no i włos ci z głowy nie spadnie". Jaja kobyły przedstawiciel ludu pracującego komuny myślę ,że I sekretarz KM PZPR w Nisku w tamtych czasach widziałby mocne pokiwanie palcem z góry na takie decyzje. No ale dacie radę?-damy radę. I tego się trzeba trzymać.

~Józef

Do ODR-u się nie nadawał, bo pensja była za niska.
Ale szpital to inna liga.
Zobaczymy po wyborach jaki to manager.

~Wyvborca

Starosto wstydu nie masz za grosz.
Dwa lata stracone. Konkurs, a zwycięzca znany przed jego ogłoszeniem. Daleko zajdziesz, oj daleko.

~śmierć

Szczepionki wektorowe (Astra Zeneca, J&J) powodują zakrzepicę żył mózgowych i prowadzą do śmierci.

Szczepionki mRNA też nie są takie bezpieczne. U młodych mężczyzn może dojść do zapalenia serca.

"Izraelskie Ministerstwo Zdrowia poinformowało w ubiegłym tygodniu, że stwierdziło, iż zanotowano przypadki zapalenia mięśnia sercowego obserwowanych głównie u młodych mężczyzn, którzy otrzymali szczepionkę Pfizera. Reakcja ta była prawdopodobnie powiązana z ich szczepieniem."

Nie szczepcie swoich dzieci śmiercionkami.

~Kolega

Gratulacje Pawle. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. I do tego menadżer z MBA.