Kino Kobiet w Heliosie wraca po przerwie!- Wygraj bilety

Image

9 czerwca (oraz wyjątkowo w warszawskim Heliosie dzień później, 10 czerwca) wszystkie stęsknione fanki projektu Kino Kobiet będą mogły ponownie cieszyć się licznymi atrakcjami oraz przeróżnymi konkursami. Filmowym dopełnieniem tego kobiecego spotkania będzie komedia „Cruella” ze znakomitymi aktorkami (Emma Stone oraz Emma Thomson) w rolach głównych!

Nowa produkcja Disneya przedstawia historię buntowniczych początków jednej z najbardziej znanych postaci - legendarnej Cruelli de Mon. Akcja filmu rozgrywa się w Londynie w latach 70. w trakcie punkrockowej rewolucji, opowiada historię Estelli, kreatywnej dziewczyny, zdeterminowanej, by zyskać sławę dzięki swoim projektom. Zaprzyjaźnia się z parą młodych złodziei i razem żyją na londyńskich ulicach. Pewnego dnia talent Estelli do mody przyciąga wzrok baronowej von Hellman, legendy mody, granej przez dwukrotną zdobywczynię Oscara® Emmę Thompson. Ich relacja wprawia w ruch bieg wydarzeń, które sprawią, że Estella przejdzie na nikczemną stronę i stanie się żądną zemsty Cruellą…

Kino Kobiet to miła chwila wytchnienia spędzona w pozytywnym towarzystwie mamy, siostry lub przyjaciółki, a ponadto – jest to zawsze świetna zabawa połączona z możliwością zdobycia atrakcyjnych nagród. Motywem przewodnim czerwcowych spotkań będzie styl głównej bohaterki filmu, czyli piękne czarno-białe kreacje w stylu Cruelli de Mon!

Szczegółowe informacje dotyczące najbliższych seansów oraz bilety dostępne są na stronie: www.helios.pl oraz w kasach kin Helios. Do zobaczenia w Kinie Kobiet!

Wejdź na naszego fb po szczegóły. Wygraj bilet na Kino Kobiet i na inne seanse!

Powodzenia!!!!!


Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Faszyści

Co za mózg coś takiego wymyślił? A gdzie kino mężczyzn? Gdzie tu równouprawnienie?