Co Pan Twardowski robił dziś w mieście?

Image

Dzień Dziecka jest raz w roku. Dlatego też z tej okazji odbywa się dziś wiele imprez plenerowych specjalnie zorganizowanych dla naszych milusińskich. Rozpoczynamy więc zabawę. I niech radość będzie z Wami.

Miejski Dom Kultury Dzień Dziecka, tradycyjnie już, rozpoczął akcentem teatralnym zapraszając tych całkiem małych i tych już pełnoletnich (przypominamy, że w końcu w każdym z nas drzemie dziecko!) na przedstawienie teatralne pt. „Legenda o panu Twardowskim” Jest to najnowsza premiera Teatru Lalkowego „Przytulanka”, która powstała na podstawie znanej legendy polskiej.

Było głośno, wesoło i radośnie. Przedstawienie bardzo się podobało. Rymowany tekst, muzyka i scenografia to dzieło Janiny Wań, lalki – Lidii Biernat i pracowni krawieckiej Miejskiego Domu Kultury. Aktorzy i animatorzy: Jerzy Augustyński, Joanna Orenkiewicz, Mateusz Łojek, Maria Łojek, Danuta Kazanecka, Jolanta Revuelta, Elżbieta Pikus, Teresa Makar, Teresa Samela, Anna Curyło, Janina Wań. Ze względów bezpieczeństwa przedstawienie odbywało się na tarasie Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli. Kto nie widział może przyjść na powtórkę (godz. 17:00).

Przypominamy, że równie 1 czerwca będzie mieć miejsce Piknik z Przygodami (w Parku Miejskim).

Przewiń do komentarzy

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Emerytka

Piękne kukły .Temat przestarzały jak te przebrane panie.

~Ppp

Widać po dzieciach jakie "zainteresowane".Ładne dekoracje ale to trochę za mało.

~Narody

Nie zdziwiłbym się jakby chwalił rządy "dobrej zmiany"