Pizzeria & Restauracja Verona. Przystań dla Ciebie i Twoich bliskich!

Image

Cafe & Pizzeria Verona zmienia się w Pizzeria & Restauracja Verona!

Nowa odsłona Waszej ulubionej restauracji? Tak, to już stało się faktem. Ale nie musisz nam wierzyć na słowo. Po prostu przyjdź, sprawdź i sam się przekonaj. Gwarantujemy, że będziesz wracać często!


Z nami spotkania zwyczajne i niezwyczajne. Jesteśmy gotowi na wszystko.

Na co dzień poszukujemy miejsc, gdzie będziemy czuć się dobrze, gdzie w gronie najbliższych, przyjaciół, klientów, będziemy mogli miło spędzić czas. W Stalowej Woli jest takie miejsce, do którego już dziś chcemy Was zaprosić.

Pięć indywidualnych, kameralnych sal, zadaszony taras, balkon Romea i Julii oraz zewnętrzny taras na piętrze, to tylko przedsmak tego, co nowe! U nas zorganizujesz komunię, chrzciny, urodziny, rocznicę, zaręczyny, spotkanie biznesowe, integracyjne i wiele innych imprez okolicznościowych!

Na życzenie klienta serwowana jest pizza na cienkim, włoskim cieście z mąki bezpośrednio z młyna z okolic Bieszczad! Dla smakoszy, którzy lubią przesiadywać na zewnątrz przygotowaliśmy również dodatkowe miejsca na naszym powiększonym zewnętrznym ogródku, który ruszył 15 maja!


Rozwijamy się dla Ciebie kulinarnie

Nasza kadra jest wyszkolona przez profesjonalistów i wraz z nową odsłoną lokalu dostępne jest nowe menu: steki z wołowiny, wykwintne burgery i sałatki oraz wyszukane koktajle, drinki i oryginalne francuskie wina ze szczepów Saint Domante oraz Saint Paul! Dla koneserów dobrej kawy mamy również wspaniałe smaki kaw z Gwatemali, pyszne desery i muffiny! Ale najlepiej sprawdź nas sam. Czekamy na Ciebie!

24 maja mieliśmy przyjemność gościć Pana Mariusza Nowickiego z Akademii Kulinarnej Mariusza Nowickiego!, szefa zespołu Smoker Polish BBQ KING, który miał okazję reprezentować nas na 30th Annual Jack Daniel's World Invitational Barbecue w Tennessee! Pan Mariusz ma 30 lat doświadczenia w grillowaniu steków i burgerów, którym postanowił się z nami podzielić!


Bezpieczeństwo i wygoda klientów podstawą

Dziś dużą wagę przykłada się do higieny i bezpieczeństwa. Teraz dodatkowo zwracamy na to uwagę. Nasze sale są więc regularnie ozonowane. Pozwala to nam zapewnić komfort psychiczny naszym Gościom. Niecałe 100 metrów od naszego lokalu znajduje się duży parking, na którym bezpiecznie można zostawić swój samochód. Będzie czekał na Was pod czujnym okiem kamer!


Rezerwacje pod numerem telefonu 15 843 80 65 lub bezpośrednio w lokalu, który mieści się przy ulicy Ofiar Katynia 53 w Stalowej Woli!

Zapraszamy

Przewiń do komentarzy
Komentarze

Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona