Premiera, na którą wielu czekało! Apple iPad Pro z czipem M1 już w sprzedaży

Image

Przed fanami iPadów długo wyczekiwany, emocjonujący moment! Podczas kwietniowej konferencji przedstawiciele marki Apple zaprezentowali nowe odsłony znanych już użytkownikom urządzeń. Już sama forma prezentacji wywołała wśród widzów efekt „wow”. Oprócz kolorowych i eleganckich iMaców znalazło się coś dla miłośników jeszcze bardziej mobilnych rozwiązań. Mowa, rzecz jasna, o premierze Apple iPad Pro z czipem M1, do tej pory występującym jedynie w iMacach.Apple iPad Pro z czipem M1 –multimedialne centrum rozrywki

Nowy iPad Pro M1 wzbudził wiele emocji – głównie z uwagi na zastosowanie w tablecie procesora Apple M1, doskonale znanego fanom marki, chociażby z uwagi na jego obecność w urządzeniu MacBook Pro. Świeżynki kultowej marki, które właśnie trafiły na rynek, na pewno zainteresują każdego miłośnika nowych technologii. Fascynujące nowości od Apple dostępne są już w sprzedaży – zajrzyj na podstronę sklepu internetowego lantre.pl/ipad-10-2-cala.

Nowy Apple iPad Pro M1 – charakterystyka urządzenia

Nowość od Apple’a stanowi potężniejsze urządzenie od swojego poprzednika z 2020 roku. Kluczową zmianą jest zastosowanie najbardziej wydajnego na świecie 8-rdzeniowego procesora M1. Jeśli chodzi o Apple, iPady tej marki są dostępne z dyskiem o pojemności 2 TB i pamięcią RAM 16 GB. Producent zapewnia, że bateria wytrzyma nawet cały dzień korzystania z urządzenia, zaś obsługa łączności 5G, a także Wi-Fi 6 zapewnia nieprzerwaną łączność z globalną siecią. Wbudowane złącze Thunderbolt iPad Pro 2021 umożliwia podłączenie ekranu obsługującego rozdzielczość 6K. Nowy iPad lepiej niż starsze modele współgra z rozszerzoną rzeczywistością (AR). Wbudowana kamera 12 MP jest świetna do nagrywania streamingów – śledzi na bieżąco ruch użytkowania i dba o to, aby znajdował się w centrum. Zastosowany w modelu o przekątnej 12,9” wyświetlacz Liquid Retina XDR został wprost przeniesiony z Apple Pro Display XDR. Elegancki design i wyjątkowo cienka obudowa, a także biznesowa kolorystyka (do wyboru szary lub gwiezdnoszary kolor) czynią z niego atrakcyjny i funkcjonalny sprzęt zarówno do codziennej rozrywki, jak też bardziej kreatywnych zadań.

iPad Pro – z jakimi dodatkami jest kompatybilny?

Nowa propozycja od Apple’a świetnie współpracuje z dedykowanymi akcesoriami. Chodzi o klawiaturę Magic Keyboard (premierowo w białym kolorze) lub Smart Keyboard Folio, jak również o rysik Apple Pensil drugiej generacji. Klawiatura zwiększa funkcjonalność urządzenia, zaś rysik jest nieodzowny w przypadku osób kreatywnych, wykorzystujących tablet do rysowania czy odręcznego pisania.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =