Zbezczeszczone krwią flagi izraelskie w Stalowej Woli

Image

Konflikt między Izraelem a Palestyną niepokoi już cały świat. Na tamtym terenie doszło do największej eskalacji przemocy od 2014 roku. Rośnie liczba ofiar cywilnych. Na terenie naszego miasta pojawiły się flagi izraelskie, na których odbito dłonie zanurzone wcześniej w czerwonej farbie.

Flagi pojawiły się w kilku miejscach miasta, ale szybko zostały zdjęte. Dlaczego Stalowa Wola chce mówić o czymś, co nie dotyczy jej mieszkańców? Konflikty zbrojne zawsze niosą ładunek emocjonalny ujemny, cierpią w nich najczęściej niewinni ludzie. Wyścig zbrojeń niepokoi, zwłaszcza, gdy na ekranach dzienników pokazywane są płaczące dzieci, ranne, przerażone i kompletnie bezradne wobec konfliktów dorosłych.

Izraelskie flagi mają odbite na sobie krwawe dłonie. Krew na rękach mają ci, który zabijają. Dlaczego Stalowa Wola chce zwrócić opinię społeczną na konflikt izraelsko- palestyński?
Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Aamon

Odkąd wymyślono tego Jezusa, nastała jakaś nieopisana nagonka na Żydów, chociaż oni sami się nim nie interesują, bo dla nich zwyczajnie, podobnie jak i dla historii nie istniał. To KK zaczął krucjaty i sankcjonował ,,świete" ludobójstwo i długie wieki przed faszystami ich prześladował i kazał się im oznaczać, np. ubiorem. Do dzisiaj prymitywny element naszego społeczeństwa jest przekonany, że ,,Żydzi zabili Jezusa". To wina księży, którzy taką ,,wiedzę" rozpowszechiają.

~Opopo

Muzułmanie to też najeźdźcy na tych terenach. Oburzają natomiast metody żydowskie. Przypomina to działania II go wojenne

~Kefir55

Izrael to sztuczne państwo stworzone przez układy i migrację pejsowatych ze wszystkich stron świata. Mimo wszystko Palestyńczycy zgodzili się na oddanie sporej części ziem ale pejsom ciągle mało bo dążą do zajęcia całej Palestyny po przez NIELEGALNE zasiedlanie i eksmisję Palestyńczyków ze strefy Gazy.

~gizmo

Zydków mi jakoś nie żal. Przewrocili swiat do góry nogami i to najbardziej roszczeniowa nacja na swiecie.

maszynista

A ja widzialem takie namalowane samoloty i pod nimi bomby i napis Dość wojen za Izrael.Ciekawe kto chodzi po miescie z szablonem i takie cos maluje?

~Daro

Niech się wytłuką co do jednego

~jkl

Żydkowie rugują powoli Palestyńczyków z Izraela. Nie zrobią tego od razu, bo głupio to wyglądałoby na arenie międzynarodowej., dlatego postanowili to robić etapami. Co jakiś czas zabierają osiedla Palestyńczykom. A w ogóle to jest przykład, że historia nikogo nic nie nauczyła. Może nauczyła , ale najgorszego. Im budowali getta, teraz oni budują innym.

~Lolek

Co, popieracie Allah akbary? Popieracie Islam? Jesteście za terroryzmem? To wam przyniesie Palestyna!

~Johnny Cash

Zbezczeszczona to jest flaga Polski z napisem Jeżowe albo Tarnawka

~Johnny Cash

Zbezczeszczona to jest flaga Polski z napisem Jeżowe albo Tarnawka

~Johnny Cash

Zbezczeszczona to jest flaga Polski z napisem Jeżowe albo Tarnawka

~Hxhdhd

Kogo wy zatrudniacie? Chodziło wam o zbroczone krwią, a napisaliście zbeszczeszczone? Poziom szkoły podstawowej..

~Gosc

Nie poparcie islamu tylko sprzeciw wobec bezlitosnego mordowania niewinnych. To nie jest otwarta wojna wojsk tylko tchórzliwe bombardowanie osiedli mieszkalnych zwykłych ludzi rodzin z dziećmi !!!

~Krakrakra

Palestyńczyk to islamiści, islamiści to zamachowcy, zamachowcy to śmierć. Kogo wy ludzie popieracie? Przyjmij araba do swojego domu. Żydzi wysadzają samoloty czy arabscy-islamiści? Nie lubię żydów ale arabami gardzę. Widzę, że duże jest poparcie islamistów.

~Adam

Zapomnieli już jak Niemcy w III Rzeszy tak robili wobec nich, a teraz oni robią gorsze rzeczy od Niemców.

~Wuxian

Zydzi to plaga, bakteria poszla na caly swiat jak koronawirus i od srodka rozwala i mąci.

maszynista

Teraz pewnie wysla urzednika z Izraela zeby zbadac czy w miescie sa antysemici.

~Szyszka

Oddamy im za zupełną darmochę cały nasz ukochany rząd w całości z przyległościami i całym zapleczem „intelektualnym” i niech im tam wprowadzają „ nowy Ład”. Wybudują im promy, nawet może kosmiczne, wybudują nie osiedla, ale miliony mieszkań oraz miliony samochodów elektrycznych i to wszystko w dwa tygodnie za zupełną darmochę!

~mama

przed wojna 70% Rozwadowa to byli żydzi. wyprzecie sie tego faktu? dlatego w nowo powstałej stalowej hale robili w soboty bo zydzi mieli swieto i nie mogli handlowac

klient32

Izraelskie władze to tchórze. Atakują osiedla mieszkalne zwyklych obywateli. Giną niewinne dzieci!!! Nie bronie Palestyny ale w tym przypadku całą przemoc eskaluje Izrael (żydzi). Uzurpują sobie prawo do NIE SWOJEJ ZIEMI. Natomiast są to tak bardzo skrajne do siebie religie że musiało to się tak skończyć.

~opolo

hamas do dymisji a pustynnych wyslac na marsa zydoarabskich parchow..

~Dziadzia

A Rozwadów to kto zbudował? Eskimosi?

Maurito

Zbeszceszczone krwią czy farba?? Bo już na samym początku autor podaje dwie sprzeczne informacje...

"Dlaczego Stalowa Wola chce mówić o czymś, co nie dotyczy jej mieszkańców?"
Pytanie hipokryty... Bo dlaczego stalowe miasto co chwilę wstawia informacje które Stalowej Woli nie dotyczą...

~Sprawiedliwy

daniell państwo izrael powstało na ziemiach Palestyny nie dziwie się że bronią się i zabijają to ich ziemia izrael powstał w 1948 roku zobacz jak przez lata odbierali ziemię Palestyńczykom to jest najeźdźca ja bym sobie nie pozwolił na to by oddać Niemcom czy Rosjanom kawałka ziemi. Zagłębiłeś się w to co izraelscy najeźdźcy robią lokalnej społeczności nie żydowskiej ? oni ich mordują, trzymają w obozach czyli co żydom wolno ? ale jak się ktoś broni to im już nie ? to niby państwo prędzej czy później zniknie z mapy świata bo to jakbyś wbił drzazgę w rękę i byś tak z nią chodził i by Cię bolało tak samo jest na bliskim wschodzie ta drzazga zostanie prędzej czy później usunięta.

Saturn

Żyd dla Polaka jest gorszy jak gestapo

maszynista

Dobra sprawa ,zbrodniarze robia co chca i w telewizji ich bronia.

~EDI

CHRYSTUSA UKRZYŻOWALI , JAK ZAWSZE PALESTYNĘ I DALEJ KRZYŻOWAĆ BĘDĄ CAŁY ŚWIAT W IMIĘ GESZEFTÓW I MAMONY ŚWIAT JEST PODZIELONY!!!

daniell

To palestyński Hamas jest winny obecnej sytuacji - to ten sam odłam, który niszczy Europę - jeżeli ktoś go broni i popiera - to gratuluję zdrowego rozsądku i inteligencji rozumu

~RowerUkraina

A Może to jacyś przeciwnicy Morawieckiego chociaż w tym zacofanym unysłomo miasteczku bym się ich nie spodziewał smiech2

~Arek

Zbezczeszczone? Tylko dostosowane do obecnych czasów. Bardzo dobra akcja. Izraelskie ludobójstwo cywili należy potępić. Żydzi już zapomnieli holokaust?