Miasto może zaoszczędzić nawet 100 tys. zł na budowie boiska

Image
Fot.: Archiwum

Nastąpiło otwarcie ofert w ramach przetargu na boisko wielofunkcyjne dla PSP nr 4. Są duże szanse, że miasto na tym zadaniu zaoszczędzi. Najpierw jednak wszystkie nadesłane oferty muszą zostać zweryfikowane.

Nowy wielofunkcyjny obiekt ma powstać przy PSP nr 4, mieszczącej się przy ul. Niezłomnych. Na terenie, na którym będzie wybudowany znajduje się obecnie stare, betonowe boisko. Na nowym obiekcie sportowym będą znajdowały się pola do gry w siatkówkę, koszykówkę, futsal. Ma ono mieć powierzchnie 621,33 m2, szerokość 19,26 m i długość 32,26 m. Będzie ogrodzone 4,1 m ogrodzeniem.

Szacowano, że inwestycja będzie kosztowała około 505 tys. zł. Do przetargu na to zadanie przystąpiły 3 firmy. Oferty oscylują między około 395 a 493 tys. zł. Wszyscy uczestnicy postępowania deklarują budowę boiska w terminie 75 dni od podpisania umowy, dają także 7-letni okres gwarancji.

Miasto otrzymało dofinansowanie na tę inwestycję w ramach programu rządowego „Sportowa Polska”.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
Andrzejwts

bedzie na premie dla pracowników UM

~Tui

Może zaoszczędzić więcej, nie budując.

~jasio

gdy miasto nie bedzie tak jak dotychcas finNSOWAC szpitala to na kozdtm przedwojennym łuszku zaoszczedzi tak s 5 tysiecy a jak chorzy wymrom ta nawet zus zaoszczedzi na kozdym 1200 zl miesiecznie