Swoją wiedzę sprawdza w teleturniejach, które wygrywa!

Image

Dzisiaj Gościem portalu StaloweMiasto.pl jest kolejna osoba z niezwykłą pasją. To mieszkająca pod Stalową Wolą pani Magdalena Adamiak, która od kilku już lat z sukcesami bierze udział w różnych teleturniejach.

Pani Magdalena wystąpiła m.in. w takich konkursach jak: „Jaka to melodia”, „Jeden z dziesięciu”, „Gra słów. Krzyżówka”, czy „Va Banque”. Co spowodowało, że podjęła decyzję o tym, by występować w tego typu programach?

Naszego gościa pytamy między innymi o to, jak wyglądają kulisy kręcenia poszczególnych odcinków, na przykład tak ulubionego przez Polaków show „Jaka to melodia”. Widzowie oglądają kilkudziesięciominutowy program nie mając pojęcia jak powstaje. Ile czasu na planie spędzają uczestnicy? Czy mają okazję zobaczyć występy muzycznej gwiazdy?

Jak skutecznie przejść przez eliminacje do telewizyjnych teleturniejów. Czy rzeczywiście kamery peszą, a stres powoduje, że wiedza ulatuje z głowy? Jak wyglądają podczas zmagań turniejowych relacje pomiędzy uczestnikami? Czy rywalizacja sprawia, że dochodzi do nieczystych zagrań i nieetycznych zachowań?

W miejscowości, w której mieszka nasz Gość wszyscy wiedzą o pasji pani Magdaleny. Jak sąsiedzi i znajomi reagują po obejrzeniu zmagań pani Magdaleny na ekranie? Czy łatwo poradzić sobie z popularnością w małej miejscowości?

Odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące popularnych gier telewizyjnych znajdziecie w naszym wywadzie.

Materiał video

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
W tym artykule komentarze ukażą się po akceptacji moderatora.

~Grajek

Brawo, brawo

~Iskra

Podziwiam wiedzę i życzę jeszcze wielu wygranych tak usmiechnietej kobiecie!

~len

Widziałem Panią na żywo

~Mieszkanka

Pozazdrościć Kurzynie takiej mądrej dziewczyny. Gratulacje

~Mieszkanka

Można pozazdrościć Kurzynie takiej mądrej i sympatycznej dziewczyny. Gratulacje!!
Dalszych sukcesów.

~Marcin

Widziałem panią w tv

agnieszk

Gratuluję i życzę dalszych sukcesów !

krysz

I taka dziewczyna powinna być właśnie wizytówką swojej miejscowości. Skromna, utalentowana no i bardzo ładna. Na pewno w jej towarzystwie trzeba mieć rozwinięty język.

~Test

Fajna babeczka i do tego mądra oraz oczytana.