Za kilka tygodni ruszy nowe zadanie drogowe

Image

W tym roku zostanie przebudowana droga wewnętrzna (ulica boczna) od Niezłomnych. Zadanie zostanie sfinansowane z budżetu miasta.

Obecnie stan techniczny drogi nie jest najlepszy. Jezdnia w wielu miejscach jest zdeformowana i popękana. Remont będzie polegać na wymianie nawierzchni z asfaltowej na nawierzchnię brukową.

Wykonawca będzie miał za zadanie utwardzenie terenu za pomocą płyt ażurowych betonowych. Z kostki brukowej będą ułożone nowe zjazdy i chodniki. Zostanie zrealizowane także odwodnienie poprzez wykonanie systemu kanalizacji deszczowej, drenażu i studni chłonnych.

Prawdopodobnie w czerwcu miasto podpisze umowę z wykonawcą tej inwestycji. Przetarg zweryfikuje koszty tego zadania. Na realizację wszystkich robót przewidziany jest czas 170 dni.

Miasto w tym roku wykona także inną inwestycję drogową- ul. Niezłomnych. Planowane jest wykonanie tam kolektora deszczowego, co szacunkowo ma kosztować około 1,3 mln zł.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Robbie

Myślałem że nowe zadanie to poprawa asfaltu na obwodnicy bo coś jest z nim nie tak.W Nisku bok oczyszczalni ma ewidentne ubytki co stwierdziłem w ubiegłą niedzielę. Coś ćwierka że otwarcie drogi przesunięte ale to chyba plotki

~Alojzy

A dla czego nie dokończyć ul 1go Sierpnia do ul. Przemysłowej ? Brakuje 100 m asfaltu. Ile by to rozwiązało problemów korkowania sie miasta po 15 !

~Admił

Już widać zadyszkę finansową miasta. Jakie pierdoły się robi. Parking pod basenem 5 mc po terminie i nie oddany, zapowiadane inwestycje wstrzymane. Czyżby opozycja miała rację z tymi 200 bańkami ?

manukun

Edzio znowu bredzi. Nadbereżny przejadł całą nadwyżkę budżetową na zabawki, dekoracje, nowe urzędy i nowych urzędników. Teraz brakuje na odsetki od kredytu, więc z braku zdolności miasta do wzięcia pożyczki - emituje obligacje.

Tymczasem Edzio mówi, że w magiczny sposób "wpłynie do powiatu 20 miliardów złotych". Z dotacji można co najwyżej remont sfinansować, bo zadłużenie Nadbereżnego spłaca podatnik stalowowolski

~jan

Do taka prawda , nie przesadzaj i radzę ci troszkę pokory bo wszystkie rozumy świata nie pozjadałeś.

~takaprawda

Cała prawda o tej rewitalizacji ulicy NIEZŁOMNYCH. Tam mieszka elita z naszego miasta prawie same '' amerykany '' które za komuny dorobili się miliardów majątku. To niech teraz za swoje prywatne pieniądze zrobią sobie tą rewitalizację . Jeśli mam racją to mówimy tu o ulicy przylegającej do tego przedszkola. Kiedy tam czasami przejeżdżam rowerem to zawsze mieszkańcy tych bloków muszą mnie atakować idiotycznymi argumentami taki brak pokory wśród tych ludzi.

~taka prawda

Do Battlefield, podziękuj temu WIZJONEROWI z naszego miasta który pod nickiem ''MIESZKANIEC'' wylansował i wypromował PANA PREZYDENTA L. NADBEREŻNEGO. Bo dzieki temu że mamy prezydenta z PIS już niebawem do powiatu wpłynie 20 miliardów złotych na inwestycje i zapłatę pożyczki. Tak , że ten dług obecnego prezydenta 100 milionów złotych spłacimy jedną wpłatą. A pozostały dług niech spłaci SZREK ze swoich prywatnych pieniędzy. Temu WIZJONEROWI mieszkańcy naszego miasta powinni na placu PIŁSUDSKIEGO pomnik postawić bo dzięki niemu nasze miasto rozwija się w kosmicznym tempie.

Battlefield

To ja dla porównania dodam zarządzany przez Koalicję Obywatelską Wrocław który jest zadłużony na 3 miliardy złotych(sic!) są 15 razy bardziej zadłużeni od Stalowej Woli przy liczbie ludzi tylko 10 krotnie większej więc w przeliczeniu na osobę mieszkańcy Wrocławia są 1,5 raza bardziej zadłużeni od mieszkańców Stalowej Woli.Jakoś takie porównania uchodzą uwadze wiecznie ujadającej i wszystko krytykującej opozycji obywatelskiej.

~Yupii

Wstaliscie po 3 zmianie na felgach i mądrości życiowe wypisujcie.

~patolstw

może by tam jakąś siłkę albo plac zabaw wcisnął? prosi bombelek i seba tatuś bombelka

~mama

mamy tylko 197 milionów zł długu, co to jest.

sebastal

Niezlomnych? ulica boczna?

maszynista

Miasto tonie w dlugach wiec kasa to z kredytow?Kredyt goni kredyt ,to sie zle skonczy.

~Pawel

Czy macie tam miejsce do pracy na zlecenie