Nadal można zaszczepić się z marszu

Image

W Rzeszowie wciąż trwa promocyjna akcja szczepionkowa. Jeszcze dziś i jutro można skorzystać ze szczepienia.

Wczoraj z promocyjnej akcji „Zaszczep się w Majówkę”, bez konieczności wcześniejszej rejestracji, skorzystało 1020 osób. W ciągu trzech dni, swoją dawkę szczepionki Johnson&Johnson przyjęło łącznie 2330 chętnych. Ale to nie koniec.

Przedwczorajj do Rzeszowa trafiło dodatkowe 1000 szczepionek. Dzięki temu akcja szczepień może zostać przedłużona o kolejne dwa dni (4- 5 maja) lub do momentu wykorzystania puli 1170 dawek preparatu. Wciąż na chętnych będzie czekać zespół przychodni LUXMED. Jednak w związku z powrotem urzędników do pracy, punkt szczepień został zlokalizowany w siedzibie firmy przy ul. Jabłońskiego 2/4 i będzie otwarty w godzinach od 8:00 do 18:00.

Szczepienia odbywać się będą na tych samych zasadach jak w czasie weekendowej akcji:

https://rzeszow.uw.gov.pl/aktualnosci/masz-e-skierowanie-zaszczep-sie-w-majowke-w-rzeszowie-bez-rejestracji

Do szczepień mogą już przystąpić przedstawiciele kolejnych roczników:

• 4 maja – 1988-1989,

• 5 maja –1990-1991.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~oki

Do Virion - nikt nie wie ile osób może umrzeć po eksperymentalnych szczepionkach, bo to się dopiero okaże, gdy zakończy się eksperyment z zaszczepianiem ludzi szczepionkami będącymi jeszcze w trakcie badań klinicznych. Jest pewne, że umrze wiele osób, bo już do tej pory te tzw. "szczepionki" doprowadziły do dużej ilości zgonów, na pewno większej, niż znane od lat szczepionki. Takiej manipulacji i fałszywych informacji jakimi jesteśmy karmieni od początku tej "pandemii" nie było w dziejach ludzkości.

~Virion

Do Teleporada, Mike Yeadon o którym piszesz nigdy nie był szefem czy założycielem Pfizera. Zaledwie dyrektorem jednego z działów badawczych. W wywiadzie opublikowanym na łamach LifeSiteNews Mike Yeadon spekuluje, że szczepionki przeciw COVID-19 będą służyć do stworzenia globalnej bazy danych o wszystkich zaszczepionych osobach, z których wielu może umrzeć. Jednak nie podał żadnych twardych danych dotyczących ilości osób, które mogą umrzeć, ani czasu, w jakim się to stanie. Nie ma żadnego dowodu, by takie stwierdzenia padły z jego ust, na co uwagę zwraca także niemiecka redakcja dpa-factchecking. Fakt ten nie przeszkodził jednak w propagowaniu fałszywych informacji w mediach społecznościowych, wzbogacając je o dodatkowe szczegóły w celu zainteresowania odbiorców i wywołania jeszcze większego szoku. LifeSiteNews jest portalem znanym z publikowania fałszywych informacji na tematy medyczne. W lutym bieżącego roku jego kanał YouTube’owy został usunięty z powodu szerzenia dezinformacji na temat trwającej pandemii COVID-19. Wystarczy już tych teorii spiskowych bez dowodów.

~Mostek

Tytuł profesora nie czyni z człowieka mądrym.

bogcek

"Prof. Krzysztof Simon zagrał w reklamie maseczek. Teraz wyjaśnia"
Ten prof. który wyzywa ludzi nie noszących masek od idiotów, sam wziął udział w reklamie masek. Nie ważne jakiej firmy. To lekarska pros..tutka.

~Antymaseczka

Nie nazywajcie tej naprędce zrobionej berbeluchy szczepionką. To eksperymentalna terapia genowa o nieznanych skutkach długofalowych. Powodująca m.in. zakrzepicę, udary i paraliże

~Kurczak

Jak można sobie wstrzyknąć cos, co przebadane będzie w pełni za 2 lata, z marszu? Od tak, bez badań, konsultacji z kilkoma lekarzami, czy chociażby przeczytania uważnie ulotki i wykupienia polisy na życie? Conajmniej jakby to była degustacja nalewek... To jest naukowe w jakikolwiek sposób?...

~koscielny

sprzedam krate pfizera

maszynista

Czy ktos to tez zauwazyl ze robia teraz mniej testow i dlatego jest mniej covidowcow.W lipcu lub sierpni znowu bedzie pandemia z Indii.

~@krysz

O każdą jedną osobę za dużo .Niemieckie kliniki biły na alarm,żeby zaprzestać podawania Astra Zeneca.
Co tu mozesznliczyć czy nie liczyć .Trzeba być skończonym durniem żeby wierzyć ,że ktoś to rzetelnie liczy Tak samo jak ilość ogólnych zgonów itp.itd Dziecko widzi,że to manipulacje
Wiesz co? I zrób sobie test .Najlepiej ten do odbytu Piszą ,że jest bardziej wiarygodny .

~@krysz

O każdą jedną osobę za dużo .Niemieckie kliniki biły na alarm,żeby zaprzestać podawania Astra Zeneca.
Co tu mozesznliczyć czy nie liczyć .Trzeba być skończonym durniem żeby wierzyć ,że ktoś to rzetelnie liczy Tak samo jak ilość ogólnych zgonów itp.itd Dziecko widzi,że to manipulacje
Wiesz co? I zrób sobie test .Najlepiej ten do odbytu Piszą ,że jest bardziej wiarygodny .

maszynista

Ale bzdety.Po sie sie szczepic jak rzad oglosil ze covida nie bedzie do jesieni.Potem bedzie kolejne zamrozenie gospodarki.

~Teleporada

Mike Yeadon były dyrektor generalny i współzałożyciel firmy Pfizer stwierdził że już jest za póżno aby uratować osobę której wstrzyknięto szczepionkę na COVID-19 i wzywa tych którym jeszcze nie wstrzyknięto tego śmiercionośnego związku do walki o przetrwanie ludzi i ich dzieci.-Osoby które przeżyły 1 dawkę stwierdza znany na całym świecie immunolog mają średnio 2 lata życia która jednak się zmniejsza po każdym doładowaniu lub wstrzyknięciu następnych dawek!!!!!

~aaa

Dr Zbigniew Martyka na swoim profilu na Facebooku podsumował rok lockdownu. Jak podkreślił, gdy rok temu rząd zamykał Polskę „tylko na dwa tygodnie”, prawie nikt nie przypuszczał, że potrwa to tak długo. Zdaniem lekarza dziś tylko „skrajnie naiwni ludzie” myślą, że „rząd zamierza przedstawienie pt. ‚pandemia COVID19’ w najbliższym czasie skończyć”.
Dr Martyka w swoim podsumowaniu roku lockdownu wyliczył „bzdury”, jakie w tym czasie wszelkie „autorytety” zdołały wygłosić.

Nakaz maskowania
„«Noszę maskę, by chronić Ciebie przed zarażeniem» Nie, proszę Państwa, nikogo nie chronicie – ani siebie, ani innych. Szczerze mówiąc, nie mogę wyjść z podziwu, że bzdura o ochronnej funkcji maseczek już tyle miesięcy doskonale się trzyma. Wirus jest wielokrotnie mniejszy, niż włókna w masce, i bez problemu przedostaje się przez taką «barierę». Jest również całkowitą nieprawdą, że wirus «podróżuje» jedynie na kroplach, które maseczka zatrzymuje. Wirus doskonale przenosi się na cząsteczkach aerozolu oddechowego, dla których maseczki nie są żadną przeszkodą. Równie dobrze można postawić płot ze zwykłej siatki ogrodzeniowej w celu ochrony przed komarami. Podobna logika” – stwierdził lekarz.

~Dzyń dzyń

Słabo wam idzie kreowanie popytu smiech2

krysz

~@jaja, ile tych z zakrzepami naliczyłeś?

~Ryk 12

Glupie stado barankow brak slow

~@jaja

A nam wszystkim takich jaj jak ty Przede wszystkim szkoda biednych zmarłych i tych z zakrzepami i tym którym system uniemożliwił zabiegi

~Jaja

Szkoda mi takich @marianów

~myśliciel

Już zapi 3 rda lam

~marian

Wiedziałem że szaleńcy się im w końcu skończą. Dla mnie osobiście dobrze by było jakby zaszczepili te 70-80 procent społeczeństwa to może by odpuścili reszcie i nie zmuszali mnie do szczepienia. Ale jak mówiłem szaleńcy sie kończą, a poziom wszczepienia jak sięgnie połowy społeczeństwa to moim zdaniem maks.
A tak poza tym, przeraża mnie jak widzę młode osoby które dały sie zbałamucić i stoją w kolejce na zdjęciu.

~Ha ha ha

Ale czad To już nikt nie chce?.Trzeba lepiej straszyć.Do dzieła.

~MMA

Już lecę!!! smiech2 smiech2