Policjanci podsumowali majowy weekend

Image

Zakończył się tegoroczny majowy weekend i związane z nim policyjne działania. Podczas wydłużonej majówki, na podkarpackich drogach doszło do 9 wypadków, jedna osoba zginęła, a 12 zostało rannych. Policjanci udaremnili dalszą jazdę 47 nietrzeźwym kierowcom.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~Jeff Lynne

Krysz, zero już mamy, ziobro.

~widz

Piekny artykul, ctrl+c --> ctrl+v . na bogato sie rozpisaliscie.

~jurek

Agencie J23, przecież tu nie chodzi o rzetelne pomiary, tylko o podratowanie budżetu. W tym kraju wszystko robi się niezgodnie z prawem i konstytucją, ale w święto Konstytucji wszyscy od lewa do prawa składają wieńce i wygłaszają przemówienia. Żenada.

~J 23

Mam nadzieję, że nie mierzą prędkości z odległości dalszej niż 100m. Nawet z takiej odległości są przeciwwskazania związane z zakłóceniami pomiaru. GUM podaje warunki użytkowania i poprawności pomiarów. Należy o tym pamiętać. Do dziś wystawiane są mandaty z wideoradiowozów (pomiar prędkości średniej radiowozu - bardzo duża niedokładność pomiaru mimo starań Policjantów o rzetelny pomiar, to z dużej odległości jest to niemożliwe), odcinkowe pomiary (także średnia prędkość co prawda już nie radiowozu, ale średnia, wg ustawy nic na temat średniej prędkości.

~Stalowa

Podsumujcie NIEUMORZONE sprawy. Statystycznie. Wyjdzie zero czy mniej niż zero? Można przy prowadzeniu sprawy nie zapytać nikogo o nic i umorzyć? W sprawie bulwersującej, zgłoszonej przez dużą firmę? Będzie głośno o sprawie.

krysz

Jeff Lynne, ma być zero. Rozumiesz? Kogo obchodzi co jest innych krajach unii.

~Jeff Lynne

Kiedy pijany bedzie powyżej 0,5 jak w Unii? W UK nawet jest 0,8

~daro

a dzisiaj sie dzban z komendy na Okulickiego nie popisał radiowóz rozbity i cisza