Uroczystość przekazania obowiązków nowemu dyrektorowi NCK "Sokół"

Image
W Niżańskim Centrum Kultury „Sokół” 30 kwietnia 2021 roku odbyła się uroczystość przekazania obowiązków nowemu Dyrektorowi. Do tej pory stanowisko szefa niżańskiej placówki kulturalnej piastowała Alicja Sochacka. Teraz zastąpi ją Radosław Maziarz, dotychczasowy Wicedyrektor.

W uroczystości uczestniczyli Waldemar Ślusarczyk Burmistrz Gminy i Miasta Nisko, Małgorzata Jakubów Sekretarz Gminy oraz Maria Nabrzeska Skarbnik Gminy. Nie zabrakło również całej kadry „Sokoła”, która podziękowała Alicji Sochackiej za dotychczasową współpracę i powitała nowego Dyrektora.

Alicja Sochacka z Niżańskim Centrum Kultury „Sokół” jest związana zawodowo od 32 lat, natomiast przez ostatnie 7 lat tj. od 2014 roku pełniła funkcję Dyrektora tej placówki.

Stanowisko Dyrektora NCK „Sokół” z dniem 1 maja 2021 roku obejmuje Radosław Maziarz wyłoniony w drodze ogłoszonego przez Burmistrza konkursu. Podczas piątkowej uroczystości Burmistrz wręczył nowemu Dyrektorowi nominację na tę funkcję.

Alicja Sochacka pozostanie w NCK „Sokół” na stanowisku Zastępcy. Była już Dyrektor otrzymała od wszystkich moc życzeń, kwiaty i prezenty. Nie zabrakło również gratulacji i życzeń powitalnych dla nowego Dyrektora.

Przewiń do komentarzyKomentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~lola

Pan burmistrz jest z sld a postępuje tak samo jak Jarosław wszystkich rodaków. Tamten też urządzil sobie mix z Beattą Sz. i Mateuszem M. co do tej pory nie może znieść upokorzona p. Becia. Dlaczego tak też postąpiono w Nisku?

~Gość

Dyrektor zamienił się miejscem z vice i wielkie halo! Towarzystwo wzajemnej adoracji.

~normalny

Już nie ma o czym pisać tylko o takich szopkach. Przecież to nie te święta.

~Rst

Same sokoły , place zabaw i etcetera . Komu ? Tym co wyjechali , czy ćpunom i pijakom Ukraińcom ?

~jasio

a kto je zastempcom zastemcy

RST_1992

A czemu państwo nie posiadają maseczek??