DW871: Cysterna zderzyła się z osobówką. Jedna osoba ranna

Image

W piątek około 9:30 na DW871, pomiędzy Stalową Wolą a Jamnicą doszło do wypadku drogowego z udziałem cysterny oraz samochodu osobowego.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 47-latek kierujący oplem corsą, z nieznanych dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z pojazdem ciężarowym marki Daf. W wyniku zderzenia pojazd ciężarowy zjechał do rowu. Kierowca opla był zakleszczony. Dzięki szybkiej i sprawnej interwencji służb został przewieziony do szpitala.

Droga w miejscu zdarzenia była całkowicie zablokowana. Policjanci kierowali na objazdy - od strony Stalowej Woli w kierunku Sandomierza, natomiast od strony Tarnobrzega w kierunku miejscowości Grębów i Trześń. Utrudnienia trwały do godz. 14:40.

Przewiń do komentarzyKomentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
e2rds

Tak po prawdzie, jak czytam niektóre tytuły tych artykułów, to mam wątpliwości czy autor nie jest jakiś przymulony. Nawet w tytule tego artykułu jest pomieszanie z poplątaniem, cyt: "DW871: Cysterna zderzyła się z osobówką.", a to jest nieprawda, to osobówka zjechała na pas jadącej cysterny i osobówka zderzyła się z cysterną i tak winien być poprawny tytuł tego artykułu.

~jan

.... @~andrzej ..... czytaj ze zrozumieniem, piszę o zdjęciu drugim od od dołu i plamach 30-50 m PRZED ZDERZENIA, w miejscu gdzie samochód był jeszcze cały ......

~Księgi

Za długo by ci tłumaczyć co to jest funkcja myślenia jabar. Może byś zaczał w końcu używać słów i zwrotów które rozumiesz. A tak to może lepiej pozostań przy przeżuwaniu chleba.

~andrzej

do janka , to czerwone na zdjęciu to nie ropa tylko płyn chłodzący z chłodnicy ,nazywa się borygo. pierwsze co masz za zderzakiem to chłodnice , przy takim uderzeniu czołowym to chłodnica na 100 procent jest uszkodzona.

krysz

jusek dobrze to ujął

kabi

policja twierdzi, że z nieznanych przyczyn a przyczyną była nadmierna prędkość i braki umiejętności kierującego utrzymaniu auta na swoim torze jazdy.
Resztę życia spędzi na przemyśleniach.

jabar

co tobi?

zesr.ałeś w portki? Takim zawsze zwieracze puszczają. czemu pampersa nie nosisz.

~jan

..... na drugim zdjęciu od dołu na asfalcie widoczne tłuste kolorowe plamy, wyglądaja jak rozlana ropa, a jest tak na oko jakieś 30- 50 metrów przed miejscem wypadku, taka rozlana ropa to prawie lodowisko .... kiedyś zamiatarka rozlała ropę koło hali targowej a kolejne samochody wpadały w poślizg na rondzie ....

kenir

W ostatnim czasie wiele groznych wypadków jest spowodowanych ,bo samochód zjechał na przeciwny pas ruchu . Wcześniej taki powód wypadków był rzadki ,wniosek jest raczej prosty korzystanie z telefonu w czasie prowadzenia samochodu. W Anglii z tego co wiem po każdej kolizji sprawdzane są telefony uczestników wypadku ,a kara za korzystanie z telefonu w czasie prowadzenia samochodu jest wysoka. Myślę że takie działanie służb w Polsce jest potrzebne dla bezpieczeństwa wszystkich ,bo ofiarami tych wypadków są Ci co z telefonu w czasie prowadzenia samochodu nie korzystają.

jusek

Nigdy nie jedź szybciej , niż lata twój Anioł Stróż...

rodzynek

z rana padał deszcz, no i go znosło .

e2rds

No i co, pomyśl troszeczkę nim cokolwiek napiszesz.

~tobi

Idiot to ty jabar. Nie raz udowadniałeś swoimi wysrywami. Z wypadku najwazniejsze czy zrobili mu test na covida.

~No i co

Mógł wpaść w poślizg droga mokra i na przed ostatnim zdjęciu widać plamy paliwa na jezdni

~Lysy

Lotnicze pogotowie go wzielo godzine temu

~Wsiok ze wsi

Gmerał pewnie przy smartfone - ot i cała tajemnica "nieznanych dotąd przyczyn".

~gay

no a z jakich nieznanych przyczyn go zniosło na przeciwny pas?
Pamiętaj! tam gdzie się spieszysz zawsze zdążysz!!!! tym razem ten kierujący miał trochę szczęścia, mniej rozumu.

~xxx

to normalne ,że kończył rozmowę . Zasłabł...widzisz czołg jak mi jedzie w oku... tak go bronisz czyli to samo robisz. A ile tych ludzi słabnie za kierownicą.? Jadą tylko i pierniczą przez telefon- mało to widać tych mamusiek,ciotek babć i kochanek!!!

~observer

Patrząc na gruz pozostały po oplu, to miał gościu jednak szczęście.

~Drumz

@jabar: a nie można rozmowy odłożyć na te 10 minut? Tylko musi paplać jeden z drugim bez przerwy, przodują szczególnie 'mamusie' z dziećmi, w jednej ręce telefon, w drugiej kierownica i naparza jadaczką...

~Luna

Jabar. A skąd wiesz, że nie zasłabł, filozofie z kółkiem w nosie.

jabar

Na prostej szerokiej drodze wjechać pod ciężarówkę? Jak jeżdżę po Polsce to co drugi trzyma telefon przy uchu. Tragedia. Widać to na skrzyżowaniu jak idiot mocuje się z telefonem i kierownicą. Nie stać na urządzenie głośnomówiące za 50 zł?