Z Naturhouse wiosną boczki nie rosną!

Image

Wiosna w pełni, Tobie ciągle brakuje mobilizacji, a chcesz schudnąć? Szukasz czegoś skutecznego i dającego trwałe efekty? Z pomocą przychodzi Naturhouse – lider odchudzania od ponad 20 lat!!!

Zawalcz o swoje lepsze JA, jak nasz bohater Pan Radek, który z pomocą dietetyka Naturhouse stracił 12 kg i wrócił do świetnej formy!

Obrazek

Kiedyś Pan Radek był bardzo aktywny, dużo biegał, sam organizował nawet zawody. Jednak po kontuzji ograniczył sport i nie dbając o właściwe nawyki żywieniowe, Jego waga szybko poszła w górę. Bardzo Go to męczyło i chciał znowu wrócić do dawnej formy oraz ulubionego sportu, dlatego też wybrał Naturhouse, aby zawalczyć o swoją dawną sylwetkę i z powrotem móc biegać.

Pan Radosław dzięki kuracji nauczył się zdrowiej odżywiać, co też wpłynęło korzystnie na Jego rodzinę: żonę i córki, które również zmieniły swoje nawyki.

Kuracja nie wymagała wielkich zmian i rewolucji w życiu naszego bohatera. Jedynie parę dietetycznych rad i wskazówek, które Pan Radek wprowadzał skrupulatnie do życia, pozwoliły mu na to, żeby waga spadała bez wprowadzania drastycznych restrykcji i całkowitego rezygnowania z ulubionych potraw.

Głównym problemem naszego bohatera było sięganie po piwo, które przyczyniało się do zatrzymywania sporych ilości płynów w organizmie. Wystarczyło natomiast wprowadzić więcej wody na co dzień oraz suplementy i napary, które pomogły w jej usunięciu. Po kuracji Pan Radek poczuł się znowu lżej i mógł wrócić do ulubionej aktywności - biegania, bez obciążania stawów nadmiernymi kilogramami! Gratulujemy osiągniętych wyników!

Jeśli i Ty skutecznie i bez drastycznych wyrzeczeń chcesz pożegnać zbędne kilogramy, umów się na konsultację z dietetykiem. To proste, tylko z Naturhouse!

Naturhouse Stalowa Wola

ul. Okulickiego 93

tel: 503-940-573

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ:

- REZERWACJE STALOWA WOLA ONLINE

FACEBOOK

- FACEBOOK/NATURHOUSE.STALOWA

INSTAGRAM

- INSTAGRAM/ HYPERLINKKomentarze

Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona