Pomagamy psiakom z Psiej Przystani. To Wy regularnie zapełniacie Stalową Budkę.

Image

Pod koniec lutego przed redakcją portalu StaloweMiasto.pl stanęła Stalowa Budka na nakrętki. Przez ostatnie kilka tygodni dzięki Wam uzbieraliśmy 9 dużych worków tego cennego surowca.

Cieszy nas, że tak wielu z Was zbiera w domach plastikowe nakrętki. Zachęcamy także i innych do przyłączenia się do tej akcji. Nikomu nie trzeba przypominać jak cenny jest to surowiec i jak dzięki niemu można wiele zmienić. Nakrętki znajdują się w końcu w wielu opakowaniach m.in. w: napojach, ketchupie, kosmetykach, płynach do mycia naczyń, płynach do płukania, słoikach po kawie, jogurtach, mleku itd. Zachęcamy do gromadzenia nakrętek i przynoszenia ich do nas. Stalowa Budka jest do Waszej dyspozycji przez całą dobę, a znajdziecie ją przed naszą redakcją na ulicy 1 Sierpnia 16 w Stalowej Woli.

To co do tej pory udało nam się zebrać dzięki Wam, spakowaliśmy i zawieźliśmy do Psiej Przystani, która mieści się przy ul. Działkowej 2 w Stalowej Woli (obok oczyszczalni). Spotkaliśmy na miejscu wielu wolontariuszy, którzy właśnie wyprowadzali psiaki na spacer. Potrzeb związanych z funkcjonowaniem przytuliska jest wiele. To nie tylko przysłowiowa psia miska. Potrzebne są: koce, ręczniki, narzuty, smycze, obroże, szelki dla psów średnich i dużych, płyny do mycia kojców, rękawiczki jednorazowe, ręczniki papierowe, worki na śmieci, legowiska itd. Poszukiwani są również wolontariusze. Więcej na ten temat można przeczytać TUTAJ. Jak usłyszeliśmy na miejscu marzeniem opiekunów psiaków jest budowa placu zabaw dla czworonogów.

Psia Przystań ma pod opieką wiele przyjacielskich, wesołych psów, które czekają na nowy dom. Niektóre zwierzaki są tam od kilku miesięcy, inne wypatrują swojego człowieka i wymarzonego domku przez całe lata. Nasz aparat „uchwycił” czworonogi, które czekają na adopcję. Może wśród nich jest twój czworonożny Przyjaciel? Nie kupuj, adoptuj i pozwól się pokochać.

Przewiń do komentarzy
Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
~BRAWO

Widać że zadbane są te psiaki dzięki dobrym osobom kochającym zwierzęta

~wobi

Moja zbiórka nakrętek każdorazowo jest dostarczana do sklepu pss "Społem" obok szkoły podstawowej nr 12. Zawsze pamiętać będę o potrzebach czworonożnych przyjaciół człowieka!

e2rds

taka prawda vel pseudointeligencie, widziałeś jak właściciel każe zastrzelić swojego najwierniejszego przyjaciela, bandyta z bronią robi to i to widziałeś i co zrobiłeś i patrzyłeś i nic więcej, to teraz albo kłamiesz pod publiczkę, albo niczym się nie różnisz od tych dwóch. Gdyby w mojej obecności takie coś się stało, to ten bandyta myśliwy nie miał by prawa używać broni do końca swoich dni, a tak trzech durni było w jednym miejscu i zginął pies i dureń nic nie zrobił choć taką podłość widział.

~taka prawda

Nie wolno tam do tego schroniska wpuścić emeryta e2rds bo jak przyjdzie z bronią to wystrzela wszystkie te zwierzęta.Ja byłem świadkiem jak jeden z polujących na prośbę właściciela psa zastrzelił tego psa. To jest osobnik wyjątkowo nie zrównoważony psychicznie i niebezpieczny dla otoczenia wiem to po jego wypocinach.

~cdn.

Zaczipować te worki na pchły !!!!!!!
i nie ma problemu ....
Każdy właściciel się znajdzie !!!!!!!!
A potrzebujących jet więcej !!!!!
NIE JAKIEŚ FUTRA !!!!!!!!

e2rds

hwwd, głąbie, już ci pisałem kim jesteś, chcesz by ci zacytować, a ty jak będziesz miał swoje pieniądze to możesz ich rozdawać komu chcesz, do moich ci wara. Ja mam komu dawać w rodzinie, a takich nierobów co mają lewe ręce do roboty nie myślę dobrowolnie finansować, niech sobie zarobią. Na pieski zbieram nakrętki, a i co jakiś czas dostarczam worek karmy osobiście do Psiej Przystani. Ty głąbie rób tyle co ja i te pieski nie będą głodne, a po tych tępych łbach to na forum obrywają takie głąby jak ty i tylko ci co mnie zaczepiają, wyjątek stanowi pseudointeligent.
Najłatwiej jest rozdawać nie swoje pieniądze i takie głąby jak ty by tego chciały, a zarób sobie ofermo chodząca i tu pisząca i nie wytykaj innym sknerstwa, bo cię gó.no obchodzi ile mam pieniędzy i na co wydaję.

~Matrona

Duzo drzew i pieskow, mało dzieci.

~hwwd

Stary sknerusie nawet nie wiesz jak jesteś biedny, chodz podobno masz kasy jak eskimos lodu. I cóż z tego jak z nikim byś sie nie podzielił , nikogo nie poratował ,boś strasznym egoistą. To widać po twoich wypocinach i ordynarnym odnoszeniu sie do innych tu na forum.

e2rds

Monika, swoje wszystko możesz rozdawać, ale raczej ci co sa za rozdawnictwem nic swojego nie maja i patrzą by im dano. Jeszcze cyt:"Rodzice powinni mieć plecione za wychowywanie więcej niż Ci co pracują i nie mają dzieci."(chyba tam miało być płacone) w imię czego, widocznie nigdy nie pracowałaś. W zakładzie pracy płaci się za pracę, a nie za ilość dzieci, na dzieci do daje państwo z tych co pracują, ty nie masz pojęcia o pracy, więc nie kompromituj się. Jak będziesz pracowała to inaczej będziesz myślała i jak będziesz miała swoje dzieci, to ciekawe czy swoim będziesz zabierała i dawała innym.

e2rds

he he rżący, no mówiłem, że mogę cię wyprowadzać z równowagi i nie myślałem, że to tak szybko się stanie. A 4 litery, ty każesz mi całować, przecież ty tam siedzisz w środku, zapomniałeś już, to siedź dalej i nie wychylaj się, bo znowu nieprzyjemny zapach rozejdzie się na forum.

~Monika

Wy ludzie to jesteście skąpi. I nic byście nie dali dla potrzebujących. Ja też uważam, że należy się to biednym godnym dzieciom. Rodzice powinni mieć plecione za wychowywanie więcej niż Ci co pracują i nie mają dzieci.

~Kabziol

Do,,zoska,,, hm,masz coś z głową?Wychowalismy czworo dzieci,bez 500+,z jednej na początku pensji,nie glodowaly, ubrane i w tej chwili wykształcona....jak się chce to się da.....jesteś po prostu pustym darmozjadem

~ he he..

mozesz mnie pocałować ...w 4 litery.....ale wpierw umyj i wyparz sobie ryja.

e2rds

he he rżący, mam pewien pomysł, będę cię wyprowadzał od czasu do czasu, bez kagańca i smyczy, za to z równowagi.

e2rds

he he rżący, ty też, widzę dopominasz się o wyprowadzanie, ale nic z tego, ani odpowiedniego kagańca, ani smyczy nie znajdzie, musisz gnić razem ze swoją ku.ą. Ja w tym czasie będę odpoczywał, albo na działce, albo w lesie, albo na rybach, a ty, no ty żebyś przeżył to musisz się jeszcze wykazać, może zbierając i te ku.y. Pozdrawiam rżącego kopytnego.

e2rds

Zofia, jeszcze jedno, każdy rozsądny człowiek ma tyle dzieci ile może sam wychować, nie mówimy tu o jakiś nieszczęściach w przypadku śmierci jednego z rodziców. Wyzywasz tak myślących od komuchów, a to właśnie komuchy tak rozdają nie swoje, by takie Zośki na nich głosowały bo dają, nie ważne, że nie swoje dają tylko tych co ciężka na te pieniądze pracują, ale dają i to załatwia wszystko, taka jest mentalność głosujących na Palec i Sznurek.

~ he he..

towarzyszu erdees macie tyle wolnego czasu a pieski czekają na adopcję i pojemniczek, woreczki i zbierać po miescie psie papierzaki. Nie tylko pierdy w krzesło i komputer.

~ola

Na dwóch zdjęciach od góry patrząc jest piesek wabiący się "Atos"! Wspaniały psiak o pięknym charakterze lecz nie mający szczęścia do... adopcji! Jego liczne rodzeństwo - w sumie 7 piesków - znalazło przyjazne domy a on 'niechciany" czeka, czeka i może się doczeka. Warto go przygarnąć pod dach. Odwdzięczy się bezinteresowna miłością do domowników. Nie musi być w domu, wystarczy mu kawałek podwórka i codzienny spacer z panem/ią! Nie ma wymagań żywieniowych a zadawała się każdym posiłkiem.

e2rds

Nie chcę się wypowiadać na wychowanie dzieci i 500+ obszerniej, ale takich Zofii jest wiele, nie sieją, nie orzą a jak ptaki niebieskie chcą zbierać, albo raczej by inni im dawali. Nawet ptak ciężko pracuje by wychować swoje potomstwo, a ty tylko daj bo nam się należy. Kiedy Zofio ty zmądrzejesz, oddawaj wszystko co zarobisz, nikt ci nie broni, a może to właśnie ty nie pracujesz, tylko mówisz daj, daj, daj bo tak najłatwiej. Jedni mogą ciężko pracować na swoje dzieci, innym tylko daj z tych co pracują.

~Wyzwolenie

Zdanie Lewicy na temat dzieci jest powszechnie znane.

~Organista

Spoleczny podzial czynów, wy pieski a Nasze Miasto drzewa.

~Ewa

Skupcie się bardziej na biednych dzieciach a nie na psach

~Zofia

Nikt nie wyżyje za 500 zł. Każdy rodzic który ma dziecko powinien mieć pensje taka jak średnia krajowa, dzieci za czasów PO umierały z głodu. Dzieci powinny dostawać wszystko i każdy kto nie ma dziecka powinien oddawać połowę pensji na czyjeś dziecko. Będę głosować na PiS żeby dawali coraz więcej. Jesteście komuchy!!

~Neil Young

Mandaty za zostawianie samych w domach po blokach.

~Olcia123

~Zofia przecież teraz jest +500 na każde dziecko więc jak niby rodzice nie mają co dziecku dać jeść? Owszem są takie rodziny, gdzie nie mają co dać jeść ale przez to, że przepijają całą kasę zamiast pójść do pracy. Moim zdaniem super, że dają te nakrętki przytulisku, są tam cudowni ludzie i psiaki, którzy potrzebują naszej pomocy umiech

~do Zofia

Najduchy mają rodziców, których obowiazkiem jest isc do roboty i je nakarmic, a nie żebrac całe zycie.. wystarczy już ze z moich podatkow idzie 500 plus na darmozjady... Ale robić sie nie chce i każdy daj i daj... Ja cie nie stać na najducha to się zabezpieczaj... Dzieci to odpowiedzialnosc!
A ty nie bedziesz komuś mówiła na to ma swoje nakrętki oddać. Dośc już o dzieciach i żebrania! Bardzo dobrze! Ja też wsypuje do Stalowej Budki!

~koko

zofia a przecież 500 zł na każde dostają to jak nie mają

~Zofia

Lepiej byście przeznaczyli to dla dzieci i rodziców którzy nie mają żeby dać im jeść a nie dla psów

~WERI

CAŁA ULICA PCK O GODZINIE 5 ,30 JEST ZASRANA PRZEZ PSY ZA PRZYZWOLENIEM WŁAŚCICIELA RZYGAĆ SIĘ CHCE,,,KULTURA MIEJSKA KWITNIE NA CAŁEGO,,,GDZIE SĄ MANDATY CZY SŁUŻBY TEGO NIE WIDZĄ ,,CHYBA ŻE NIECHCĄ WIDZIEĆ

~Zdzicho

Kupię se dwa i będę puszczał na balkon w bloku Poniat 25