Wypadek na Okulickiego. 4 osoby w szpitalu, w tym 2 dzieci

Image

Do wypadku doszło w poniedziałek 19 kwietnia na ulicy Okulickiego, około godziny 9:00.

Prawdopodobnie wymuszenie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zdarzenia drogowego, które miało miejsce nieopodal Banku Spółdzielczego. W samochodzie marki BMW (RST) podróżowała czteroosobowa rodzina (w tym dwóch chłopców w wieku 1 i 2 lat). 30- letni kierowca, jadąc od strony wiaduktu w kierunku rozwadowskiej górki, próbując nie dopuścić do zderzenia z samochodem marki VW Passat (RST), wyjeżdżającym nagle z ulicy Obrońców Westerplatte, skręcił gwałtownie, przyhamował, wpadł w poślizg i zatrzymał się dopiero na rosnącym na pasie zieleni drzewie.

Na miejsce skierowano straż pożarną, Zespół Ratownictwa Medycznego i policję. Wszystkie osoby podróżujące w BMW trafiły do szpitali: 30- letni ojciec do Stalowej Woli, a 20- letnia matka z dwójką maluszków do Tarnobrzega. Prawdopodobnie ich obrażenia nie są poważne, ale stan zdrowia zweryfikują dopiero szczegółowe badania. Kierowcy byli trzeźwi.

Na miejsce wezwano policyjnych techników.

Przewiń do komentarzy

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 1 =
e2rds

~j23 widzę, że szambo wyłazi do wierzchu.

~Głupek

Toż to pikuś dla j23, on czterokołowcem potrafi na dwóch jeździć, nawet się tym chwalił.

~blaharz

Jeden gruz mniej na drogach.

~adolf

szkoda dzieci.....ale tego palanta to wszyscy znali ze "wspaniałej " jazdy .......ćwok jeden

~j23

Toż to to pikuś naprzeciwko tego jaki cross odstawił e2r...na Chopina .

~J 23

Przecież dzięki miłościwie nam panującym przepisy ruchu zmierzają do tego, że większy ma ustąpić mniejszemu - "bo mniej chroniony". Niedługo znaki nie będą potrzebne.

~Mieszkaniec

Hmm, i miszcz driftu w beemwe nie wyprowadził auta z poślizgu przy 50km/h ?
Kurde, jakieś cuda na tym łez padole

~Realista

Jadąc 50km/h miałby maskę wgniecioną i zderzak a nie pół masywnego auta skasowanego...

~Realista

Jadąc 50km/h miałby maskę wgniecioną i zderzak a nie pół auta skasowanego...

~Dietetyk

wracał ze zlotu ?

stunteer

W którym zdaniu jest napisane że przekroczył prędkość? Co za trole bagienne to komentują... Wydaje mi się że wypowiadają się tu osoby bez prawka, albo jeżdżące rowerem do huty. Niektórym powinno się ręce ucinać, wtedy nie pisali by takich idiotycznych komentarzy.

~Mędrcy

Ten passat z podporządkowanej wjechał na główną jak pisowiec do spółki skarbu panstwa myśląc że mu wszystko wolno.

e2rds

he he rżący, naucz się poprawnie tumanie pisać, nie, cyt:".ile to juz 2 rok temu?????" tylko dwa lata temu i nie erdees tylko też w tym wieku dziadek, bo mu rżący he he wybiegł na jezdnię. Szkoda, że go nie potrącił, bo może nie wypływał by z kanałów ściekowych tak często, choć co prawda gó.no lubi często wypływać.

daniell

Czy wcześniej czy później tak musiało się to skończyć - dobrze że nie ma ofiar w ludziach - przecież ta " beemka" jeszcze nigdy nie jeździła po mieście zgodnie z przepisami, czyli 50 km / H, nie mówiąc o innych przewinieniach

~hwwd

no tak były bardziej widowiskowe szarże poboczem...trawą a potem w te krzaczki.....niczym scena z filmu gangsterskiego...umiech)))

~ he he..

erdees nie takie cudeńka odstawił na Chopina......ile to juz 2 rok temu?????

~Tadek

No i co mógł jechać 80km był na prawie a debilek wyjechał i zobaczy ile to kosztuje zależy jeszcze jakie miał ubezpieczenie

~Mariusz

Czuje że władze zetną wszystkie drzewa przy okulickiego

maszynista

ALE URWAL.Jakby drzewo roslo w innym miejscu to nie bylo by zderzenia .Winne drzewo bo nie odskoczylo w bok jak widzialo zbilzajacy sie pojazd.

e2rds

Dajcie spokój, taki z niego ekolog jak z kierdy kramarz, to pseudointeligent.

~XXX

zawsze tylko pośpiech ,pośpiech .Włącz myślenie jak wyjeżdżasz z drogi podporządkowanej itp. Przecież gdyby nie to drzewo to zatrzymał by się na schodach w banku a po drodze by powybijał ludzi idących chodnikiem. Jedzie z dziećmi i zapier... la jak prrzymół. A ta siedzi mamuśka obok i podziwia jazdę mężusia, Zresztą 20 lat to jeszcze dziecko, Dzieci mają dzieci, i ptasi mużdżek,

~Tom Jones

40 na godzinę to on nie jechał...

~piescholog

Pojazdy marki BMW mają pecha do kierowców.

~antyburakteam

Bokiem Mogę Wchodzić (w zakręty). No i wszedl umiech

~Olro

Na tej ulicy kierowcy robią co chcą a policja ma to w d....ie !!!! Policja przejeżdża oni zaparkowanych samochodów " pod prąd " na dodatek musiały przejechać podwójną linię aby tak zaparkować bo nie przypuszczam aby jakiś dźwig pomagał im przy parkowanie jak i wyjeżdżaniu aby nie przejechać podwójnych linii !!! Parkują tak nie tylko samochody osobowe ale i całe zestawy Ciężarowe !!!!! " Stróże prawa " mają to w nosie i co mówic o jakimś wypadu kiedy na tej ulicy cały czas jest niebezpiecznie bo często jeżdżą pod prąd ! parkując również na samym zakręcie ! Gdzie Policja która zadba o bezpieczeństwo !

~Andżej

same gaduły i męskie cioty

~rsttt

a ten słup co stał to co też wyrwać bo stoi koło drogi

~Taka prawda

Jeżeli dochodzi do takiej sytuacji że ktoś wymusi pierwszeństwo to nie powinno się odbijać w lewo w prawo tylko należy utrzymać kierunek jazdy , bo gdyby nie to drzewo a chodnikiem szli pies to BMW wpadło by na chodnik i powybijał by pieszych i wtedy dopiero kierowca BMW miałby problem..

~Do ~ ekolog

Większego debila niż ty to trudno będzie znaleźć . Według ciebie to drzewo jest winne że akurat rosło w tym miejscu ? Nie ktoś , kto najprawdopodobniej przekroczył prędkość i nie nie zapanował nad samochodem w nagłej i niespodziewanej sytuacji na drodze ? Jeśli proponujesz wycięcie wszystkich drzew rosnących bliżej niż 10 metrów od drogi , to co według ciebie należałoby zrobić z budynkami stojącymi jeszcze bliżej pasa drogowego ? A takich w Stalowej Woli nie brakuje ! Wyburzyć bar Kaprys ? Blok w którym kiedyś była Stalowianka ? Budynki w Rozwadowie stojące 1.5 metra od ulicy ? Budynki mieszkalne przy Popiełuszki przed skrzyżowaniem z Ofiar Katynia ? Jak ktoś nieodpowiedzialny siedzi za kierownicą to potrafi w szczerym polu trafić w jedyne , rosnące tam drzewo !

kabi

ekolog, gdyby jechał 50-tką to zdążyłby wyhamować, jak jedziesz w mieście to zawsze musisz myśleć że ktoś może wyjechać z podporządkowanej. On raczej nie myślał tylko jak tu inni piszą, zapier...lał.